CENT vs SMR

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Un moderator sa inchida aceasta tema , SMR-Cent - neutrii + o parte din jucatori au plecat in cent!

O zi buna:D
 

DeletedUser523

3 CENT
10 SMR
Asa arata acum clasamentul la general.
De ce s-a destramat SMR?Parca se tineau bine in fata CENT-ului...

bearo tu unde mergi?:)
 

DeletedUser26020

nu se spune ca SMR a pierdut, se spune ca acum sunt neutrii .. probabil suntem si prieteni cu ei..
SMR A PIERDUT , asta e :)
 

DeletedUser20252

3 CENT
10 SMR
Asa arata acum clasamentul la general.
De ce s-a destramat SMR?Parca se tineau bine in fata CENT-ului...

bearo tu unde mergi?:)

Au avut aliati pe care sa se bazeze,asa ca PDB-ul care recrutau de la ei.

In fine,un razboi este castigat,indiferent prin modul in care e castigat,recrutari masive sau inobilari.

Nu stiu de ce dar simt ca ar trebui sa multumesc si PDB-ului pentru asta.
 

DeletedUser

Au avut aliati pe care sa se bazeze,asa ca PDB-ul care recrutau de la ei.

In fine,un razboi este castigat,indiferent prin modul in care e castigat,recrutari masive sau inobilari.

Nu stiu de ce dar simt ca ar trebui sa multumesc si PDB-ului pentru asta.

Nu nu! Gresesti , multumestei lui dadu! El a reusit o performanta greu de egalat!:) Da nu imi spal rufele in publi si nu dau mai multe detalii! Dar sa nu fiti informati gresit! Multumitii lui dadu!
 

DeletedUser

Nu nu! Gresesti , multumestei lui dadu! El a reusit o performanta greu de egalat!:) Da nu imi spal rufele in publi si nu dau mai multe detalii! Dar sa nu fiti informati gresit! Multumitii lui dadu!

am zis ca nu mai scriu pe forum dar aici ai dreptate , pacat ca cei care au ridicat SMR-ul au lasat tribul si cele mai mari conturi pe mina unui copil disperat ca dadu care sia batut joc de munca lor ...
 

DeletedUser

Multumesc pentru aprobare , si imi pare rau ca ne aflam in triburi diferite! In orice trib ai fi ai toata stima si respectul meu!
 

DeletedUser20252

Eu lui dadudadu i-am mai propus odata sa vina la noi impreuna cu ceva jucatori din SMR si a refuzat categoric.De ce oare la doar o saptamana dupa propunerea mea si dupa n recrutari ale celor din PDB de la voi dadudadu s-a razgandit in privinta raspunsului care mi l-a dat initial?

E un test de gandire,tratati-l ca atare :).
 

DeletedUser

Propunerea lui magnatu a fost fuziune! A fost refuzata ok , decat atebasil a plecat pentru ca ea chiar navea motive sa stea in SMR !
Eu trebuia sa plec in aceasi zi , dar am mai stat , am zis sa nu imi dezamagesc prietenii!
Dadu , ca tot ii iei apararea desi nu merita , a inceput sa se ia la cearta cu magnatu pe tema fuziunii ca nui de acord ca nustiu ce ! Dar taranu nu stie sa vorbeasca civilizat , ci intr-un limbaj de mahala ! Magnatu a decis sa nu mai fim aliati ci Pna , sia dat seama ca e un copil de 10 ani pe cont!
M rog au avut loc mai multe conflicte! Eu i-am cerut explicatii pentru ce sa intampla , cum de a fost atat de prost(inca e) incat sa strice relatiile cu pdb-ul!Noua chiar nu ne trebuia o a doua granita si mai ales de asemena dimensiuni! El ca un copil de 10 ani mi-a modificat drepturile(eram in conducere) si ma lasat cu ochii in soare , nici macar o explicatie!Dupa ce ca sta cu saptamanile pe sitter(chiar eu i-am stat vreo 2) sau daca nu are sitter intra 2 ore maxim pe zi , nu tine cont de opinia/parerile celorlalti membri din conducere face totul dupa cum ii zice capul , si credema nul duce deloc bine!Eu mi-am anuntat retragerea din conducere si am plecat! La un trib cu pna , nu din smr in tribul dusman! Si ma numeste pe mine tradator! Lucifer , ai tot respectul meu si credema nu trebuie sa ii ti partea unui asemenea specimen!
 

DeletedUser

Si ca sa dea dovada de o nesimtire mai mare , pretinde ca el a realizat munca mea de circa 2 saptamani , pentru evidenta trupelor defensive si trimiterea lor pe granita cu centul! Orele pierdute in fata pc-ului strangand coordonate , trimiterea de coordonate , verificarea satelor daca sunt in zona de conflict cu cent sau ts(eram pe vremea aia in razboi cu ts-ul) si multe altele! Tu crezi ca asta a fost o treaba asa usoara? Si dupa ce pierd acest timp , sa vina unu si sa se dea mare pe munca mea?
 

DeletedUser35298

No nu are rost sa va tot contraziceti,ce o fost o fost,important e de acuma sa vedem ce e de facut
 

DeletedUser

bine spus malamadre,sa fie un razboi tare si de lunga durata

din partea mea toti sunt liberi sa spuna orce,orcand dar sa nu uite ca jocul se joaca pe harta
 

DeletedUser19025

Nu conteaza a cui e vina,fiecare isi vrea binele colegilor lui,daca dadu a considerat ca sa mearga in cent e avantajos pentru el si colegii lui ai respect decizia,ca si conducator te gandesti prima data la binele colegilor tai, probabil decizia luata de el va fi una buna,timpul va decide asta pana la urma,insa dupa recrutarile facute de cent si avansarea lor langa noi nu poate spune decat 2 lucruri,suntem considerati un pericol real pentru lumea 21 sau suntem considerati o adunatura de noobi si vor sa termine mai repede cu noi pentru a imparti lumea in doua si sa se bata cent cu rp,daca e a doua varianta spun clar ca lumea e la inceput si mai sunt sunt ani pana se va imparti lumea in doua triburi,insa daca se va ajunge acolo vad clar favorit tribul rp desi pot spune ca cent are mai multi jucatori valorosi,insa datorita fuziunilor la primele 4 organizate cent se imparte in 2-3,asta e doar parerea mea nu inseamna ca am si dreptate.
in rest va doresc multa sanatate si la cat mai multe sate,de castigat va castiga cel mai bun desigur;)
 

DeletedUser

Magnate , cu avansarea jocului se reduc mulţi jucători, oricum mai e mult de muncă. depinde cât rezişti psihic şi e vorba şi de răbdare..nu cred că sunteţi consideraţi un pericol, doar simpli adversari. Fiecare decide pentru el, nu te oblihă nimeni să faci aia dacă nu vrei ..hai să lăsăm războaiele pentru astăzi : )) domnişoarele sunt pe primu loc de 8 martie ;)
 

DeletedUser20252

Nu se stie daca CENT si RP sunt triburile care vom ramane la sfarsit,nu stim daca va fi razboi intre triburile noastre sau nu,dar daca va fi eu noi voi purta ranchiuna pe ei.
Sunt singurul trib cu care avem alianta inca de la inceputurile tribului CENT,cu toate ca au facut alianta cu noi cand alte triburi ne considerau ca fiind un trib care nu o sa reziste mult timp,si voi cei din fostul MoH erati printre cei care credeati ca o sa disparem imediat de pe harta,si uite ca nu a ost asa.

Acum avand in vedere ca impotriva PDB sunt triburile care ocupa locurile 3 si 1 e clar ca nu aveti prima sansa,dar nu se stie niciodata ce se poate intampla pe harta.

Cat despre cei care au intrat in trib prin recrutarea din alte triburi,nu cred ca s-au simtit marginalizati si nici nu s-au creat bisericute astfel incat la primul moment de slabiciune al tribului nostru sa se plece fiecare in directia dorita.Fiecare membru intrat in trib are aceleasi drepturi ca si cel care e de la inceput in acest trib.


In fine,o sa vedem ce o sa se intample.
 

DeletedUser

Stiti care e partea cea mai amuzanta aici in l21? Parca ar fi l3!
Tot asa sa ajuns si acolo cam la acelasi interval de timp de la deschiderea L3!:))
Locul1(scitii) si locul 3(Ls-ax) Contra Locul 2(Die.) si locul 4(TDK)
Aici
Locul1(Rp) si locul 3 (cent) Contra locul 2(PDB ) si locul 4(SANGRE)
Cine zicea ca istoria nu se repeta:))
Tzepes sti de ce vorbesc nu?:))?
 

DeletedUser523

Da stiu :) Ai facut o remarca foarte buna si constructiva ;) Nu trebuie sa uitam lectiile istoriei pentru a nu pierde viitorul:cool:
Ca o mica parere privitoare la un viitor mai indepartat sau nu, daca vor ramane pe harta doar CENT si RP cred ca nu vor mai dori sa prelungeasca lumea asta si vor forma un singur trib si vor incheia lumea:cool:
 

Gyy0

member
Scor reacție
0
Stiti care e partea cea mai amuzanta aici in l21? Parca ar fi l3!
Tot asa sa ajuns si acolo cam la acelasi interval de timp de la deschiderea L3!:))
Locul1(scitii) si locul 3(Ls-ax) Contra Locul 2(Die.) si locul 4(TDK)
Aici
Locul1(Rp) si locul 3 (cent) Contra locul 2(PDB ) si locul 4(SANGRE)
Cine zicea ca istoria nu se repeta:))
Tzepes sti de ce vorbesc nu?:))?

nu cred ca elv si 77 au alianta cu rp
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus