CENT vs SMR

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

bearo, ce`ti mai place sa bagi cutitul in rana ..
Dar situatia ta nu o vezi, ca faci si dregi si la urma taca paca, pa smr :) Macar datorita lui piter, alaturi de altii, acum exista tribul de pe primul loc, bine a fost munca mai multor jucatori dar si a lui piter chiar daca acum nu mai e pe lumea 21 .
Dar SMR !? ce`a facut ? s`a dat disband si a intrat in alte triburi ..

Smr? Smr a fost lasat in mana unui copil! Si cand un copil mai se crede si samurai , da e cu totul pe langa cea ce inseamna onare sau alceva!
Eu macar nu ma bat in piept cu onoarea si alte rahaturi!Sti macar dece am plecat din smr? Crezi ca stau sa imprastii cu rahat pe forum? Vrei mai multe detalii intrabal pe dadu , pentru mine smr e capitol inchis:) ! Chiar nu mie rusine cu ce am facut! Eu macar nu ma bat in piept cu onoarea , si pe la spate sa imi lucrez aliatii! EU nu ma bat in piept cu onoarea si cand in colo injur ca la codru!
 

DeletedUser26020

Hai nu mai intoarce vorba si o da acuma pe strambe pe alte alea, si acel "copil" cum a ajuns sa puna mana pe trib !? a profitat de naivitatea voastra, si macar piter daca nu i`a convenit, a avut demnitatea sa isi de stergere o data e i s`a luat si munca lui, ca din cate am inteles s`a schimbat si conducerea in noul RP. Pe cand tu, inca te plimbi pe aici pe acolo, mai traiesti si tu 1-2 luni :D

Da Cent cu crucea si peste tine intr`o buna zi :))
Chiar sper sa fii un adversar redutabil, poate imi mai trezesti si mie putin spiritul de joc :) si nu numai tu, ci intregul PDB.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ba asta "cruciulita" ! teai intrebat ca poate imi permit sa glumesc cu pitter? Te-ai intrebat vreodata ? Poate ca avem niste glume , si ne permitem! Nicidecum nui tin morala lui pittar sau unguru!! Si dece sa dau stergere? Dece sa stric munca mea , ca numi convine ceva? Nu tati eu am plecat! Si nu din cauza unei mici neintelegeri ! Te bagi si tu ca muscan oala! sa nu zic in alceva! Chiar te rog sa ma ignori! Eu asta am sa incerc sa fac! Nu imi place sa imi schimb starea de spirit si limbajul!
 

DeletedUser30628

bearo, ce`ti mai place sa bagi cutitul in rana ..
Dar situatia ta nu o vezi, ca faci si dregi si la urma taca paca, pa smr :) Macar datorita lui piter, alaturi de altii, acum exista tribul de pe primul loc, bine a fost munca mai multor jucatori dar si a lui piter chiar daca acum nu mai e pe lumea 21 .
Dar SMR !? ce`a facut ? s`a dat disband si a intrat in alte triburi ..

gaby,hai sa-ti spun si eu 2 cuvinte legate de acest trib de locul 1 :) eu nu am contribuit cu nimic crede-ma,toata munca ii a celorlalti...a mea deloc ;)...ajutam doar colegii cu sprijin vazand ca aveam sprijin cacalau :) peste 250 de sate de aparare aveam si pentru mine nu mai aveam sa imi bag sprijin,stateam sitter pe conturile atacate ca altcineva nu se prea gasea sa mai stea :)eram maxim dar poate exagerez ,10 persoane care stateau sitter pe conturi atacate,in rest fiecare isi vedea de treaba lui....RP nu va rezista mult de harta si asta ti-o garantez eu vazand ca am jucat destul timp in tribul ala si alaturi de jucatori foarte buni si cunosc situatia dinauntru tribului....am fost printre cei mai vechi jucatori care au fost in tribul ala :)de ce nu va rezista????cum sa intamplat faza cu mine si alti jucatori...asa se va intampla si pe parcurs...eu m-as bucura sa inchida lumea pentru ca lumea 21 si tribul in care am jucat mi-a intrat in suflet si chiar am tinut enorm de mult la lumea asta.....dar nu vor putea inchide pentru ca nu este unu in conducere sa fie aspru ;) asta a fost problema si la mine...eram prea bun(si asta o poate zice fiecare din trib),erau o gramada de jucatori care trebuiau innobilati ca frecau menta in trib,sprijin nu trimiteau,atacuri nu dadeau etc....


oricum pe de o parte ma bucur ca am renuntat,am scapat de cativa jucatori care numa pe la spate te lucrau,iar pe de alta parte imi pare rau de cativa jucatori care au dat dovada ca stiu cum sa joace intr-un trib cum ii asta,sa fie uniti,sa atace,sa sprijine.,...sa fie saritori :)

dar oricum bafta pe viitor lumea 21,eu unu m-am retras cu capu sus

o seara placuta sa aveti si lasati certurile ca nu isi au rostul :)
 

DeletedUser

Pittere ai respectul meu :) L-ai demonstrat inainte , in 88 , prin discutiile noastre , ai reusit sa iti impui in fata mea un anumit respec! Sper sa te revad pe l21! SUb un alt cont sau dece nu de la 0:)
 

DeletedUser

Piter , daca tot te bati cu pumnu in piept si zici ca ai stat pe sitere atacate imi poti da un exemplu ? ca eu nu-mi amintesc decat ca ai stat o data pe un siter de 200k cu atacuri sau cate pct o avut ala. Multi ziceau ca nici 88 nu rezista mai mult de 1 luna, si uite ca a rezistat. RP nu pica asa usor ii faci pe alti " jeguri , tradatori " pentru ca ai ciuda pe eii . Tie iti placea sa fi intodeauna in centrul atentiei si sa te lauzi cu meritele la alti , inainte ii pupai si acuma ii injuri, sa fim seriosi. Nu am nimic cu tine dar vad ca tot postezi in numele RP-ului ca nu rezista si chesti de genu. Tu cat ai jucat cu mine a fost ok. iti apreciez pentru ce ai facut in trib ca si jucator cat ca si conducator n-am dc sa ma ascund. Problema e ca u puneai suflet prea mult cea ce nu era bine , daca nu iti iesea te suparai etc.. in fine viata merge inainte sper sa ne auzim cu bine.

O seara placuta.
 

DeletedUser30628

Piter , daca tot te bati cu pumnu in piept si zici ca ai stat pe sitere atacate imi poti da un exemplu ? ca eu nu-mi amintesc decat ca ai stat o data pe un siter de 200k cu atacuri sau cate pct o avut ala. Multi ziceau ca nici 88 nu rezista mai mult de 1 luna, si uite ca a rezistat. RP nu pica asa usor ii faci pe alti " jeguri , tradatori " pentru ca ai ciuda pe eii . Tie iti placea sa fi intodeauna in centrul atentiei si sa te lauzi cu meritele la alti , inainte ii pupai si acuma ii injuri, sa fim seriosi. Nu am nimic cu tine dar vad ca tot postezi in numele RP-ului ca nu rezista si chesti de genu. Tu cat ai jucat cu mine a fost ok. iti apreciez pentru ce ai facut in trib ca si jucator cat ca si conducator n-am dc sa ma ascund. Problema e ca u puneai suflet prea mult cea ce nu era bine , daca nu iti iesea te suparai etc.. in fine viata merge inainte sper sa ne auzim cu bine.

O seara placuta.

vezi nervosule :)nu mai stiti aprecia ma ;) asta ii problema....nu am stat pe nici un sitter stai linistit,nu trebuie sa iti amintesti tu....plus de asta de ce sa-mi fie ciuda pe voi ma???daca vreau am 10 conturi in RP care le pot prelua cand vreau eu...ca sa vezi ca nu am jucat degeaba alaturi de cativa jucatori....plus de asta ce ma laud pe meritele voastre ma????cat am fost in tribul ala am facut tot felu impreuna sau doar voi si eu nimic????ai vazut ca mi-ai gasit si tu problema...ii naspa sa pui suflet in ceva crede-ma,eu vroiam sa fac doar bine,dar unii ati vazut numa rau,asta e ma...eu nu ma supar...m-am retras cu capu sus,am fost intr-un rank bun....asta e

nu uita...poate chiar de astazi sau cine stie cand...preiau cont pe 21 ;).....
 

DeletedUser17979

Piter, nu iti ia nimeni laurii, tu o faci singur, postand zi de zi aceleasi chestii, lovind in aceeasi oameni, ce faci tu e corect?
Ce sens are balacareala asta?
Si intrand pe alt conturi de unde sa iti ataci fostii colegi, demonstrezi ce?

vezi nervosule nu mai stiti aprecia ma asta ii problema

Cum ar trebui sa apreciem noi, din moment ce tu zilnic postezi reprosuri la adresa noastra?
Fiecare isi are rolul lui intr-un trib, ca e conducator ca e simplu jucator, toate se leaga intre ele si nici unii nu pot juca fara ceilalti,
 

DeletedUser30628

Piter, nu iti ia nimeni laurii, tu o faci singur, postand zi de zi aceleasi chestii, lovind in aceeasi oameni, ce faci tu e corect?
Ce sens are balacareala asta?
Si intrand pe alt conturi de unde sa iti ataci fostii colegi, demonstrezi ce?



Cum ar trebui sa apreciem noi, din moment ce tu zilnic postezi reprosuri la adresa noastra?
Fiecare isi are rolul lui intr-un trib, ca e conducator ca e simplu jucator, toate se leaga intre ele si nici unii nu pot juca fara ceilalti,

fazy stii bine ca aproape mereu aveam dreptate in ce ziceam....stii bine ca ce ziceam nu ziceam aiurea :),tine minte si cand au propus URSS sa facem alianta iar eu nu am fost de acord si stateam voce pe skype serile si povesteam si tu cu unguru imi dadeati motive si motive sa facem alianta aia,iar dupa ce o cazut ati vazut ca am avut dreptate si nu era nevoie de alianta aia...asta ii una dintre multe chestii ce vi le-am zis de bine,ca de faceati dupa capu vostru posibil acum nu mai erati pe harta(nu o lua in nume de rau)

plus de asta,cum naiba sa termin sa mai cu cearta asta,cand unu vine si imi zice niste chestii ce nu's adevarate si la locu lor....toti stiti ca am ajutat foarte mult tribul asta si cand am fost simplu jucatori si cand am fost in conducere,stii bine cate sate goale aveam langa PDB si ajutam colegi cu sprijin.....si la URSS la fel,dar voi astea nu le mai vedeti ma...sunteti bucurosi ca ati ramas pe harta,dar nu mai stiti aprecia,asta ii toata problema...am fost colegi peste 6 luni de zile ce zic eu ca ii ceva,in timpul ala am trecut prin foarte multe impreuna si bine si rau.....si sa veniti sa ziceti ca ma laud pe munca altora?????pai cu oameni dinastia sa fac eu pace ma??? :))

infine,pe mine nu ma mai vedeti sa scriu despre voi,ca is satul pana peste de oameni ca voi,va dati prieteni pana ajungeti unde trebuie si dupaia sapati pe la spate ;)....dar asta e,tipic romanesc
 

DeletedUser26020

Eu unu zic ca cel mai bine e sa ne vedem de razboiul nostru, sunt si alte teme unde v`ati putea sfatui :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus