Cercetare negativa

DeletedUser

Rog toti jucatorii care au valori negative la cercetarea artefactelor, sa anunte imediat prin ticket problema, pentru a fi remediata.
In cazul in care nu reusiti sa deschideti ticket, postati aici nick-ul de joc si lumea in care jucati.

Topic strict pentru acest fel de bug-uri. Postarile offtopic vor fi sterse si vor fi urmate de avertizari.
 

DeletedUser184

pentru a rezolva problema ta trimite ticket si te invit sa citesti si regulamentul forumului
 

marakesh

member
Scor reacție
0
problema cu cercetarea negativa nu e o problem defapt....

daca esti activ iti creste nivelul de cercetare.... daca esti inactiv iti scade... de asta se ajunge la cercetari negative....
 

DeletedUser

Nu da raspunsuri eronate. Cercetarea nu scade, chiar daca esti inactiv, ci stagneaza. Acest topic nu e deschis de dragul de a fi deschis.

In continuare, cei care au cercetari negative la artefacte sunt rugati sa trimita ticket catre echipa de suport si apoi sa posteze aici.
 

DeletedUser

problema cu cercetarea negativa nu e o problem defapt....

daca esti activ iti creste nivelul de cercetare.... daca esti inactiv iti scade... de asta se ajunge la cercetari negative....

ai scos o perla=)) si chiar daca scadea iti garantez ca era deja sters contul pana la -171% sau cat a zis respectivul
 

DeletedUser

Ok! nu mai imi arata negativ, dar nu mai am nici o arma!:eek: de ce ? :(
 

DeletedUser

Deci totusi ma lamureste un admin de ce nu mai am arcul, lancea si spada care le aveam ???
Un coleg de trib, avea si el cercetare negativa, dar nu a postat si i-a trecut! Si armele i-au ramas!
Asta este bataie de joc din parte adminilor!
 

DeletedUser

Aici doar un admin poate sa îţi raspundă exact de ce nu se mai poate sa ai înapoi armele paladinului.
 

DeletedUser

Mda, se pare ca pe admini ii doare fix in dos de noi!
Mai oameni buni, o comunitate asa mare ca asta ar trebui sa aiba minim 2-3 admini/server!
Dar nagh, asta este! sunt curios daca iau legatura cu superiorii cum vor reactiona atunci scumpii nostri admini!

Inca astept raspunsul la intrebare mea, evenual si armele de pe paladin inapoi!

Sper ca nu e si pe-aici lume la fel de incompetenta ca si in alte parti!
 

DeletedUser184

din cate am observat carmi ti-a verificat contul si "logurile" si acele arme nu au existat.
la 2000 pcte sa ai 3 arme e cam imposibil - de ce zic asta?ptr ca formula de crestere a acelei experiente a paladinului e la fel pentru toti si cu cat avansezi in "ierarhie" se castiga mult mai greu.
si nici trupe "macelarite" nu ai (3700 puncte la atacatori)

intreaba si tu alti jucatori de acelasi rang sa vezi cam cate arme au si ai sa ajungi la concluzia mea - nu au cum sa aibe 3 arme la 2000 pcte.
 

DeletedUser

Cam asa e,si eu atac o graoza cu paladinul(cum se intoarce mai trimit un atac)si deabea am 1 arma(si cam 50%):D;) pe lumea 6
 

DeletedUser

La 2000 de pct si la 3700 pct la atacatori e absolut imposibil sa ai 3 arme. Nu ai nici macar prea multe pct la atacator ca sa justifici o asemenea afirmatie. Opinia mea e ca ai vrut doar putina atentie, poate ca ai dorit sa primesti de la cei care se ocupa de joc 3 arme. S-a pierdut timp care putea fi folosit in alte scopuri mai bune.:)
 

DeletedUser

din cate am observat carmi ti-a verificat contul si "logurile" si acele arme nu au existat.
la 2000 pcte sa ai 3 arme e cam imposibil - de ce zic asta?ptr ca formula de crestere a acelei experiente a paladinului e la fel pentru toti si cu cat avansezi in "ierarhie" se castiga mult mai greu.
si nici trupe "macelarite" nu ai (3700 puncte la atacatori)

intreaba si tu alti jucatori de acelasi rang sa vezi cam cate arme au si ai sa ajungi la concluzia mea - nu au cum sa aibe 3 arme la 2000 pcte.

Alex, rangul sau numarul de puncte nu conteaza prea mult. Pe L6 am 1700 pcte si ma indrept spre artefactul nr. 2. Si daca vreau pot sa stau 1 luna atacand intr-o veselie fara sa cresc satul dar artefactele se inmultesc.
Indiciul cel mai sigur e numarul de trupe nimicite, cum ai zis si tu.
 

DeletedUser

Se presupune că şi cresti in puncte în timpul în care folosesti sau nu paladinul aşa de ce ai mai juca? Doar de dragul de a ataca cu paladinul?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser184

la cate puncte are la atacatori si aparatori este irelevant in calculul paladinului.
14555 VyruSU 3.762 - atac
20990 VyruSU 2.472 - aparatori

tu observ ca ai 12k trupe omorate in atac - drept urmare de 3 ori mai mult ca el deci ...concluziile le tragi tu :D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus