Cercetare negativa

DeletedUser

Generalul Retribute
Generalul Retribute se află în satul acesta!
» Mută paladinul aici.


Nu pricep cum paladinul apartine satului si poate fi mutat tot in satul in care este.
Acum am un atac pe satul ala si nu pot sa ii dau comanda sa vad daca il muta sau nu, ca n-am chef sa vad ca dureaza vreo 6 ore si sa nu merga arma la paladin daca apare ca se muta.
O sa dau dupa atac si revin.
Eram curios daca se mai intampla la cineva faza asta?


Am revenit.
Generalul Retribute va fi mutat în acest sat. Sosire astăzi la ora 20:44:25. Exact 6 ore.

Nu pricep. Din moment ce era al satului ar fi trebuit sa nu se mai poata da comanda asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai poate aveai paladinul acolo ca sprijin aia inseamna ca nu puteai sa-l trimit la atac!! si puteai sa-l muti acolo ca sa apara ca trupe ala satului nu ca sprijin
 

DeletedUser

stie cineva de ce imi arata ca trupele mi se intorc peste.....

Trupele tale Sosire
Sat de barbari (730|563) modificarea numelui 4392:02:57
Sat de barbari (730|563) modificarea numelui 4392:03:12
Sat de barbari (730|563) modificarea numelui 4392:03:17


Si ele au fost trimise la un sat vecin:)
 

DeletedUser431

am si eu o cercetare negativa :D
Cod:
Progres până la găsirea următorului obiect: 
0%   100% 
-208%

e cam vechi progresul acesta...am tot sperat ca se rezolva.......mentionez ca ma aflu pe lumea 5 :)
 

DeletedUser

am si eu o cercetare negativa :D
Cod:
Progres până la găsirea următorului obiect: 
0%   100% 
-208%

e cam vechi progresul acesta...am tot sperat ca se rezolva.......mentionez ca ma aflu pe lumea 5 :)


Depune ticket catre just4fun sau carmi in care sa specifici nick-ul de joc si lumea pe care joci; si problema va fi remediata.
 

DeletedUser24393

=)) degeaba zici tu, eu am mai vazut 227.434 nobili intr-un sat=))...iti dai seama cati taleri trebuie batuti pt asa cva?? cu asa armate am fi invincibili!


in ferma ai avea 240 de nobili ai satului....dar pana sa faci curte nobila si ceva trupe mai pierzi vreo 6000 de locuri,deci ce spui tu e exegerat.nu exista pe o lume avansata intreaga atatia nobili,daramite pe un sat...
 

DeletedUser

...

problema cu cercetarea negativa nu e o problem defapt....

daca esti activ iti creste nivelul de cercetare.... daca esti inactiv iti scade... de asta se ajunge la cercetari negative....


cat de inactiv poti fi sa ajungi la -[nr]
??
 

DeletedUser

daca nu ai experienta nu ti-se cere ajutorul ... care s-a intimplat acum 2 ani :)
 

DeletedUser10726

cam prea multe bug-uri
poate suntem prea multi jucatori si sunt prea multi bani aruncati
 
Sus