Cereri semnaturi!

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Eh...ce pot sa iti zic in afara de "wellcome in the club" ( presupun ca de restul de urari de tip cliseu esti satul ) :D
Prindem dexteritate si la d'astea, ce sa facem ? :))
Pe aici...poti da o tura rapida prin zona, iti dai tu seama ;)
 

DeletedUser

Mie-mi spui de dexteritate?
fii atent, la 3 noaptea.. cand ti-e somnul cel mai dulce, si esti asa de fericit si de impacat.. auzi o voce autoritara - du-te si fa' laptic!
Pac instant, sari din pat, mergi cu mainile inainte sa nu dai cu capu'n usa, ajungi in bucatarie, deschizi un ochi, pui 150 ml, pui 5 masuri lapte, 40 de picaturi de espumisan, bagi la incalzitor, agiti bine inainte, lasi 3 minute, dormi in picioare timpu' asta - aduci instant biberonul la baietel, si cand gata ai zis ca ai scapat, si te-ai asezat sa continui visul mai departe, auzi aceeasi voce - du-te si arunca pampersu' si adu-mi altul din cutie..

Si atunci chiar tre' sa te trezesti, sa vezi ce faci cu pampersu', ca sa nu ai noroc dupa aia fara sa vrei.. :D

Am dat o tura, lipsa negri, gicu' tot in vacanta, nu mai cunosc pe nimeni pe aici :D

Salve quz0r! :)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Nu's chiar lipsa...radu, irc, gaby, astia sunt...gicu..deh, unde ii place mai mult :D

De faza cu 3 noaptea am scapat de vreo luna...baga ca migu' de la 22 pana la 6 :))
 

DeletedUser

deci, al meu a socat toti medicii, din primele secunde de viata - citez "mama ce plamani are!" :D
Cre' ca aici seamana cu tac'su, ca si de mine ziceau ai mei ca era suficient sa ma enerveze cineva si scoteam un iii... la inceput timid, care apoi - daca nu se luau masuri grabnice, dezvolta lejer suta de decibeli.. :D

Sa-l vezi cum e cand ii e foame.. stii ca in primele 4 luni graficu' zice ca trebuie sa ia cate 750g/luna :D
Al meu abia a implinit luna si a luat peste 1Kg.. :D E infiorator, cand i se face foame, instant tre' sa te prezinti cu lapticul, altfel tipa pana nu mai poate sa respire.. :D
 

DeletedUser

cred ca tu de fapt esti in cautare de tutoriale ca sa il pregatesti din timp pentru joc :p sa-ti traiasca :)
 

DeletedUser

Felicitari cavalere, sa fie sanatos si fericit :D apropo, si gicutu e tatal unei fetite frumoase foc, de luni dimineata :D
 

DeletedUser

Sunt intro mare dilema.Nu stiu pe care din voi 2 sa va fac un cuscru.De cosmar ....hahaha
 

DeletedUser

Nu stiu daca multi dintre dumneavoastra cunoasteti ce face cu adevarat un vames!!! Vamuieste in general. Si in particular ,asa ca nu mai faceti pacate ca ajungeti in IAD si ....hahaha
 

DeletedUser43938

Imi puteti face si mie o semnatura va rog?
Vreau sa fie cu Stefan cel Mare , Mihai Viteazul Vlad Tepes
cu niste citate patriotice sau nustiu..sa fie mai faina..cei 3^ pe un fundal albastru galbwn rosu..sau nu stiu orice :))
 

DeletedUser

As dori o semnatura cu un samurai,daca doreste cineva si are timp desigur.Las alegerea pozei pentru semnatura,la decizia voastra asta daca desigura cineva va dori sa faca aceasta semnatura.
 

DeletedUser

şi mă bag ca musca-n lapte

există cineva pe aici expert în Adobe After Effects?
şi dacă există are bunăvoinţa să-mi facă şi mie un avatar pentru joc...

nenea adenauer mi-a spus ca probabil o sa am mai mult noroc aici:)
 

DeletedUser

bau:p

cine se mai ocupa de semnaturi pe aici??? nu vreau decat o modificare la una deja existenta

multumesc,
 

DeletedUser44200

Va pot ajuta si eu cu semnaturile daca doriti :) Am experienta in PhotoShop si in timpul liber mai pot edita cate ceva... Daca aveti cereri, postati aici si vorbim.
 

DeletedUser

iti fac eu, zi-mi cu ce sa fie. Animatii nu prea mai am timp sa fac si se si incarca greu, dar de o semnaturica mica imi fac timp cu placere..
 
Sus