chivulet, zeul lumii 13?

  • Autor subiect DeletedUser23963
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23963

akarafeo a spus:
la tine in trib? tu decizi clasamentele? topurile vor arata la sfarsitul jocului cum vrei tu?

da' cine esti tu bre sa decizi pentru toata harta? ai batut tu singur toti dusmanii si restu-s niste bagatori in seama? apuca-te frate de alta lume daca ti s-a facut dor de autoritate, in situatia de fata esti un jucator ca oricare altul, nu 'zbori' tu membrii ca ataca **** ce sate sa creasca la **** ce agresori
bulinele pe care le-ai primit de comun acord trebuiau sa aiba un caracter simbolic, nu sa tai tu si sa spanzuri din cauza unor motive inchipuite doar ca sa 'blatuiesti' dupa bunul tau plac niste obosite de clasamente care oricum nu intereseaza pe nimeni altcineva
dezgust, repulsie, sila...daca exista vre-un cuvant care sa cumleze sensurile celor 3, ala se potriveste pentru ce parere am eu despre comportamentul tau...cum e posibil sa treci la motivul concedierii lui baby doar anumite replici scoase din context doar ca sa dai falsa impresie ca ai dreptate? :))

chivule, ce conducator ai fost si ce-ai ajuns acum, la asta sa te gandesti pana s-o inchide lumea asta (daca se mai inchide naibii odata)

dupa mesajul asta m-a anuntat ca ne declara razboi si m-a blocat :))
pai chivule, ai vazut ca nu ti-a mers cu sondajul tau fantoma si ai inceput sa concediezi membrii nbz fara motiv doar, doar s-o ajunge la razboiul ala de care te agati atat?
eu zic ca toata lumea sa te proclame 'zeul lumii 13', manaresti 2-3 clasamente ca sa iasa totul cum vrei tu si nu mai chinui si alti colegi de-ai tai cu caricatura asta de lume la care s-a ajuns c-o sa va bateti 5 la 5 pana va stricati mouse-urile si o sa se inchida lumea asta peste inca 3 ani :))

gata chivu, tu esti seful tuturor, jucatorul suprem...acum lasa-ne in pace sa inchdem amarata asta de lume :))
 

DeletedUser

Daca tu te simti bine injurandu-te cu colegii tai de trib te rog sa o faci incontinuare si apoi sa inveti sa vorbeti frumos ca "bre" nu cred ca ai fost vreodata cu mine si nici eu cu tine.

Aveti toate sansele sa castigati lumea asta...

Succes!
 

DeletedUser

zeu` chivulet =)) asa mo clucsat si pe mine acuma 2 anii de zile ..
Nu tie rusine ma ? mare jucator ce esti .. ai tras tot DIE la tine ca sa fim carne de tun =)))
vezi ca mai ai o lume pe tribalwars tot asa doar cu barbare .. vrei sa joci tu singur contra toate BARBARELE ? :))
 

DeletedUser33745

cica daca tot se va ajunge la asta !!

asta au vrut multi jucatori din DMC inca de la inceputul formarii aliantei, si chivu a cautat motive !! :rolleyes:
 

DeletedUser28165

tylicarule nu mi-am dorit de la inceput asta , mi-am dorit fuziune. S-a facut ,nu s-a tinut.
 

DeletedUser33745

Nu am zis de tine fartele meu, de aia care strigau pe forumul comun, ca vor pe platforma DMC si ca ar fi mai bun un razboi ! stiu mai multe, dar nu are rost sa le imprastii, n-ar avea sens !!

Daca vreti razboi asta e, jucam pana la capat nu ne lasam, chiar daca aveti 70% din harta a voastra :)
 

DeletedUser28165

majoritatea decide , asa va fi mereu.
se vede totusi aiurea acum lumea13 cu aceste jigniri, de aceea v-as ruga pe toti cei din tribul meu sa incercati sa va cizelati putin in raspunsuri si intrebari.
 

DeletedUser23963

fiti si voi cizelati asa ca si liderul vostru, ce naiba :)))

chivulet în data de 10.12. la ora 19:10
TU SI CU ADINA - voi ati inceput cu cacaturile si in seara asta m-am hotarat cine va ocupa TOP3 la general pentru ca ai avut nesimtirea sa vii sa ma intrebi pe mine de cinste in conditiile in care voi ............


Clasamentul TOP3 la general - va arata la sfarsitul jocului cum vreau eu! Daca voi credeti ca sunteti atat de destepti incat sa decideti voi cine merita is cine nu merita, eu itzi pot spune ca eu sunt cel care VOI DECIDE acest lucru in conditiile in care voi faceti cacaturi!

TOP 3 la general va fi ocupat de cei 3 jucatori care il merita in VIZIUNEA MEA si tu nu esti printre ei!


P.S. chivule, poti sa declari tu si mama razboiului, eu unul oricum nu mai joc pe nici o lume asa ca ma lasa rece razboaiele tale iar in al doilea rand se stie care a fost povestea acestei lumi, nu ajungeai sa faci tu figurile astea la final de lume daca nu-ti intindeam o mana cand erati carne de tun, acum se pare ca ai uitat si vrei sa fii tu 'vedeta'
ce-as rade sa ti-o dea ai mei pe costum, ai merita cu varf si indesat la cat de egoist si amnezic ai devenit acum ;)
 

DeletedUser23963

tylicarule nu mi-am dorit de la inceput asta , mi-am dorit fuziune. S-a facut ,nu s-a tinut.

pai ce fuziune sa tina dom'le cand omul cauta nod in papura si concediaza degeaba jucatori proveniti din nbz? cum sa-l concedieze pe baby ca o ataca pe allbinuk sa creasca la inamici invinsi? dar la el nu se uita ca a crescut peste noapte cu 15 mil la ODD, au dat barbarele un organizat pe el?
tribul a fost facut doar de fatada si a asteptat momentul oportun sa faca un alt blat astfel incat sa se ajunga la razboiul mult dorit
blat in ADN, blat in clasamente, cred ca va deveni in curand arbitru de fotbal :rolleyes:
 

DeletedUser33745

Aka, dar de unde stii ca nu este arbitru, la cate blaturi face :))..nu a fost fair-play....asta o stiu de pe timpul cand au recrutat din ~B~B~ , dar s-a mai inchis un ochi si atunci !!!
 

DeletedUser28165

mai soparlica , nu fi nasol ! :D (gecko)

aka - vedem ce va fi. Sunt sigur ca multi din nbz is doresc inca un razboi
 

DeletedUser33745

mai soparlica , nu fi nasol ! :D (gecko)

aka - vedem ce va fi. Sunt sigur ca multi din nbz is doresc inca un razboi


Garantat nu ne doream nici macar unul din noi un razboi, vroiam lumea terminata, fara superioritati de genul, facem nou trib pe platforma DMC, sau eu decid cine va fi in TOP 3 !! noi nu o sa declaram razboi !!
 

DeletedUser28165

ia fa tu un sondaj in trib sa vezi cati for razboi si cati nu :D.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus