Chrome si surfing pe harta ...

DeletedUser

... nu se mai inteleg de cateva ore. Cel putin acum 1 ora am sesizat asta. Am restartat browserul dar fara nici un rezultat.
Bug-ul pe care il raportez se manfesta in felul urmator:
dau click pe harta pe patratelul satului meu si se deschide o zona la o distanta de cel putin 5 patratele.
edit: oriunde as da click-ul pe harta, ma redirectioneaza in alta parte. Dau click pe zona 299|485 si ma duce in 322|492
Chrome 5.0.307.1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

foloseste Opera sau Mozile, am mai auzit la un prieten ca nu ii merge triburile cu chrome.
 

DeletedUser

pai de 2 saptamani joc pe chrome si inafara de un mic lag si mica problema Confirm Form Resubmission aparuta cand apelez la back in browser dupa ce trimit un atac nu a mai aparut nici o problema.
 

DeletedUser

Nu ai inteles ... eu raportez un BUG :) Totodata, atita timp cat a mers pana acum ... de ce sa nu mearga si deacum in colo ?
 

DeletedUser

Iti multumesc pt. indrumari ;) nu ca nu as fi stiut de alternativa .... dar chiar insist sa joc triburile de pe chrome
 

DeletedUser

Nu. Am presupus ca mai citeste si altcineva forumul care are chrome si daca imi confirma problema merg mai departe ...
 

DeletedUser

Pai ti-am spus, un prieten se plangea ca nu ii merge triburile si sa intru eu (el folosind chrome)... asa dar si prin urmare fa un tiket
 

DeletedUser

Pai el spunea ca nu ii merge .... eu spun doar ca nu functioneaza corect :)
Oricum am depus ticket. Ramane de vazut ....
 
Sus