Cine a fost gerula ? de curiozitate...

  • Autor subiect DeletedUser32873
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32873

Cei care nu ati interactionat cu mine niciodata va rog sa va abtineti !

MSN-Emoticon-042.gif


Just for fun !
4funnies_com_animated_emoticons_3d_118.gif

Raspund oricaror intrebari legate de activitatea mea pe acest joc , lucru pe care nu-l pot face toti cei care sunt in spatele monitorului .
PROMOTIE !

asa ceva nu poate sa fie in Diablo decat daca exista interes :
4funnies_com_animated_emoticons_3d_38.gif
 

DeletedUser

mai gerula mai, cu conturi clona ai invatat sa umbli, sau doar ti-au murit laudatorii?
 

DeletedUser29025

suspectez ceva urme de invidie mai sus :confused:

gerula....poi eu m-am inteles bine cu el si ma inteleg si acum :>
pe joc e un jucator foarte bun (comparand cu ce am vazut in ultima vreme pe aici :D) , cat am jucat pe langa el m-a ajutat (mi-a placut sa stau pe langa el :))))
o fi el mai impulsiv putin, dar daca incerci sa il intelegi si pe el merge treaba :)
un jucator curajos ! , a mers pe granita si a facut treaba foarte buna ! spre deosebire de altii (a se citi lamb of god , zeul internelor ! cel mai bun conducator si alte titluri de genu) care habar nu au unde e granita :|
nici eu nu sunt de acord cu toate chestiile pe care le-a facut, dar in general sunt de acord cu el :))

el macar recunoaste ca a jucat cu multi, dar altii nu ! si se mai si bat cu pumnu in piept ca ei joaca corect =))

in rest numai de bine !
 

DeletedUser32873

maruskk

Nu am fost anuntat ca mi-au murit laudatorii, scuze.

Stii ce poti face tu maruskk?

Ma poti sterge din lista de circulara sa nu ma mai stresezi cu cererile tale de sprijin (cum m-au stresat toti cei pe care i-am blocat cand eram in diablo si s-au ofuscat) pentru ca eu nu mai sunt in diablo din data de 13 septembrie...

Dar asa joaca marii jucatori, joaca cu scripturi ideea este ca tu nu stii cum se face si ca tine multi altii dar spre deosebire de mine ei au o calitate: stiu sa stea la cutie , sa-si tina gura si sa vada cum se termina lumea 7 :p

Imi aduc aminte de tine si cand faceai diverse mutari cand sfera era sfera... si regret ca nu te-am scos de atunci dar eram si eu mic si prost la vremea aia...

Toti strigati ca gerula a amenintat, a facut, a dres dar sunteti multi din sfera de influenta a conducerii care doar stati la adapost si beneficiati de "sporul de fidelitate" si te rog sa nu ma silesti sa dau exemple...

Vi s-a parut ilogic sa-l apar pe cavalery (care mai avea 2 sate) de unul care a facut doar interne si barbari (dica sorin care ii luase 160 de sate cedate de...) doar pentru faptul ca a fost odata cu mine in trib?

Asta este onoarea de care eu vorbesc si pe care nu sunteti in masura sa o intelegeti.

Eu sunt , de cand eram de 116 pct, acelasi nebun ,spre deosebire de multi care sunt parveniti...
 

DeletedUser32873

Va astept, greilor... Sa vada toata lumea care, cine este!
Va las sansa sa uimiti lumea 7 cu teoriile voastre.
Daca nu postati voi o sa postez eu despre fiecare in parte, atunci sa vezi ras... :)
 

DeletedUser35292

Sa incerc si eu.
O parere buna despre tine ca si player ...merg si "acele mici amenintari" ca strategie de joc ( dar as fi preferat sa fie adresate dusmanilor - sincer...nu sunt de acord cu amenintarea niciunui coleg de trib...sunt metode si mijloace mai practice ptr astfel de cazuri. Poate prea vulcanic uneori dar...poate tocmai asta este latura care te face mai deosebit fata de alti playeri.
Inca un punct mai putin bun ptr tine ( am aflat si eu ulterior ..) sa spunem ca ai fost pus la incercare de catre conducerea diablo...si ai cam picat testul din ce am inteles eu...sau poate erai doar intro faza mai putin buna cand alergai dupa ceva mai multe sate indiferent cum erau luate...
Sunt multe amintiri frumoase despre tine dar nu cred ca se poate ** despre tine fara sa-l pomenim pe supermiha...si iarasi iti spun sincer...nu ai fi ajuns la nivelul asta fara ei.
 

DeletedUser35829

Gerula.. stiu ca era unu pe care-l deranja rapoartele trimise de cei din trib :)) -- > s-a plans profu' :D :))
 

DeletedUser

Gerula, unul din putinii jucatori din diablo care chiar juca triburile ( unde ataca el se vedea ), un jucator destul de agresiv in limbaj, insa doar pentru ca ii place sa zica omului verde in fata ( cineva din conducerea diablo mi-a zis sa zic omului verde in fata, cand am inceput sa le zic nu m-am mai oprit si la fel ca si gerula am deranjat si am fost trasi pe linie moarta, asadar, multi diabolici care mai tin la satele lor au de invatat: "ciocu mic si joc de glezne" )
 

DeletedUser20252

Hai sa ma dau si eu cu parerea :D
La tine ma gerula,singurul lucru care imi place e felul in care ataci,chiar imi placea sa vad dupa atacurile tale numai sate de 5k pct :)) si chiar te laudam pentru asta.
De la ce v-ati certat atunci nu stiu nici acum si nici nu ma intereseaza,dar eu te vroiam de mult timp afara din trib pentru ca tu cu daymo si inca cativa ati facut bisericute in trib,si asta nu prea e sanatos pentru trib.Daymo cu PNA-urile lui cu dusmanii si ataca doar acolo unde se luau sate foarte usor si nu se opunea rezistenta ca sa nu piarda primul loc,tu faceai exagerat de multe pretentii avand in vedere ca erai doar de cateva luni in trib,eu in locul lui profu te zburam de mult,dar na.

Eu raman la parerea ca inca te credeai in VIKING unde puteai face ce vrei tu,insa nu a fost asa si pana la urma s-a ajuns unde s-a ajuns.

In rest bafta in viata reala.

E parerea mea mea personala,cui nu ii convine e problema lui.
 

DeletedUser33089

imi scriu si eu parerea chiar daca nu prea l-am cunoscut pe gerula.
il stiu ca un coleg cand se cerea sprijin el trimetea fara nici o problema cel putin mie.
am avut sprijin de la el si prin intermediul acesta ii multumesc pt ajutor.

ce a fost cu cearta din diablo sau discutiile acelea mai dure care au fost s-a ajuns la ce s-a ajuns poate trebuia sa se mai lase pana se termina razboiul cu TNT.
nu vreau sa iau partea nimanui dar adevarul este la mijloc :).
asta e parerea mea :De scurt dar cred ca am punctat ceea ce credeam eu ca stiu despre el.
 

DeletedUser

gerula nu cred ca ai insemnat asa de mult pe aceasta lume ca sa iti faci singur un topic pe forum dar na... fiecare cu ideile lui.

Cine a fost gerula ?
A fost un jucator destul de bun ... cand ii ziceam unde sa atace ataca , ca era rau de gura na toata lumea e rea de gura mai mult sau mai putin ;)

Cum le-am zis multora suncces in viata reala si daca reusesti sa te lasi de jocurile online fao ;)
 

DeletedUser32873

Sa incerc si eu.
O parere buna despre tine ca si player ...merg si "acele mici amenintari" ca strategie de joc ( dar as fi preferat sa fie adresate dusmanilor - sincer...nu sunt de acord cu amenintarea niciunui coleg de trib...sunt metode si mijloace mai practice ptr astfel de cazuri. Poate prea vulcanic uneori dar...poate tocmai asta este latura care te face mai deosebit fata de alti playeri.
Inca un punct mai putin bun ptr tine ( am aflat si eu ulterior ..) sa spunem ca ai fost pus la incercare de catre conducerea diablo...si ai cam picat testul din ce am inteles eu...sau poate erai doar intro faza mai putin buna cand alergai dupa ceva mai multe sate indiferent cum erau luate...
Sunt multe amintiri frumoase despre tine dar nu cred ca se poate ** despre tine fara sa-l pomenim pe supermiha...si iarasi iti spun sincer...nu ai fi ajuns la nivelul asta fara ei.

RESPECT DEOSEBIT PENTRU SUPERMYHA70, POATE SINGURUL PLAYER CARE A PUTUT SA MA INTELEAGA SI FARA DE CARE NU AS FI AJUNS NICIODATA UNDE AM AJUNS!

Cat despre testul diablo nu ma intereseaza daca l-am trecut sau nu cert este ca toti jucam (am jucat) pentru sate.
Cu ce am deranjat?

Ca am luat din manyyy si gerula 423 de sate in granita si cand am cerut sprijin din trib nici nu mi se citeau mesajele...?

Ca i-am zis lui lamb of god ca a facut mai multe interne decat am facut eu cu looseri cu tot?

Ca l-am amenintat pe dica "virgula" (care a facut doar interne si barbari) cand l-a atacat pe cavalery in conditiile in care noi aveam atac organizat pe tnt si el ne stresa cu circulare sa retragem sprijinul ca nu poate sparge 2 sate.... ?

Ca am blocat la rapoarte toti "playerii" care au trimis rapoarte in tot tribul cand regulile fusesera stabilite (de conducere) ca rapoartele sa se trimita DOAR la grupa...?
 

DeletedUser32873

gerula nu cred ca ai insemnat asa de mult pe aceasta lume ca sa iti faci singur un topic pe forum dar na... fiecare cu ideile lui.

Cine a fost gerula ?
A fost un jucator destul de bun ... cand ii ziceam unde sa atace ataca , ca era rau de gura na toata lumea e rea de gura mai mult sau mai putin ;)

Cum le-am zis multora suncces in viata reala si daca reusesti sa te lasi de jocurile online fao ;)

Bogdane, cazi si tu intr-o latura in care nu poti fi in masura sa-mi dai mie sfaturi , cred ca baiatul meu este cam de o varsta cu tine...:cool:, cat despre timpurile cand imi spuneai tu unde sa atac eu nu-mi aduc aminte.
Ceea ce imi aduc eu aminte este cand cautai jucatori sa faci o "trupa" in k37 si ma simt nevoit sa iti aduc aminte ca fara cativa "looseri" langa tine nu ai avut curaj sa te dai la ryland...
 

DeletedUser

gerula59 a spus:
Stii ce poti face tu maruskk?

Ma poti sterge din lista de circulara sa nu ma mai stresezi cu cererile tale de sprijin (cum m-au stresat toti cei pe care i-am blocat cand eram in diablo si s-au ofuscat) pentru ca eu nu mai sunt in diablo din data de 13 septembrie...

Dar asa joaca marii jucatori, joaca cu scripturi ideea este ca tu nu stii cum se face si ca tine multi altii dar spre deosebire de mine ei au o calitate: stiu sa stea la cutie , sa-si tina gura si sa vada cum se termina lumea 7

Imi aduc aminte de tine si cand faceai diverse mutari cand sfera era sfera... si regret ca nu te-am scos de atunci dar eram si eu mic si prost la vremea aia...

imi pare rau copile sa-ti spun ca eu cand dau mesaj cu sprijin nu dau dupa circulara sau dupa scripturi ca deh, eu nu stiu sa le folosesc asa bine ca tine.
Am recunoscut si o recunoscut...nu stiu cu ce sa mananca, oricum sunt un mare noob

Iti dai seama cum iti aduci aminte cand sfera era sfera?..ca sa te citez " si regret ca nu te-am scos de atunci dar eram si eu mic si prost la vremea aia..."...ezitarea costa si teama .
Daca esti tu asa de mare razboinic hai te invit sa ma ataci, sau poate doar gura e de tine si nimic mai mult.

Crezi ca punctele conteaza si ca imi pasa de ele?...Nu ma intereseaza deloc de puncte, 1 la mana;
- 2 la mana, tu mare razboinic te astept pe harta;
- 3 la mana, incearca sa fi mai relaxat;
- 4 la mana...de fiecare data cand nu poti ceva, iti faci de lucru.

p.s: ca tot uit:

cate sate mi-ai luat tu cat eram in sfera?...a niciunul
in fine, si daca ma scoteai de pe harta cum tu inegalabil te crezi...tot ma intoarceam sa joc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32873

Hai sa ma dau si eu cu parerea :D
La tine ma gerula,singurul lucru care imi place e felul in care ataci,chiar imi placea sa vad dupa atacurile tale numai sate de 5k pct :)) si chiar te laudam pentru asta.
De la ce v-ati certat atunci nu stiu nici acum si nici nu ma intereseaza,dar eu te vroiam de mult timp afara din trib pentru ca tu cu daymo si inca cativa ati facut bisericute in trib,si asta nu prea e sanatos pentru trib.Daymo cu PNA-urile lui cu dusmanii si ataca doar acolo unde se luau sate foarte usor si nu se opunea rezistenta ca sa nu piarda primul loc,tu faceai exagerat de multe pretentii avand in vedere ca erai doar de cateva luni in trib,eu in locul lui profu te zburam de mult,dar na.

Eu raman la parerea ca inca te credeai in VIKING unde puteai face ce vrei tu,insa nu a fost asa si pana la urma s-a ajuns unde s-a ajuns.

In rest bafta in viata reala.

E parerea mea mea personala,cui nu ii convine e problema lui.

Ceea ce nu stii tu , probabil din cauza faptului ca nu prea ai fost pe l7, este faptul ca eu nu am facut bisericuta cu daymo , a fost vorba doar de respect reciproc ca si colegi iar iesirea lui din trib a fost doar o reactie normala a unui om care stie ce-i onoarea la fel ca si ceilalti care au ales sa faca ce au facut.
Pretentiile pe care le-am facut si de care zici tu sunt expuse putin mai sus iar daca tie ti se par exagerate... e strict treaba ta.
Singurul "defect" cu care am venit din viking a fost dorinta de a ataca dusmanul .
Cand am ajuns jos in granita am asteptat 3 luni sa se organizeze ceva acolo iar andi m-a lasat sa-mi rup gatul singur...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus