Cine a fost gerula ? de curiozitate...

  • Autor subiect DeletedUser32873
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29025

waw da limitati sunt unii de pe aici :mad:
pana sa ajungeti sa jucati ca si gerula mai aveti de papat ceva mamaliga ;)
sunteti penibili unii dintre voi ...
 

DeletedUser32873

:eek::eek::eek:

oaaa...cat de mirati suntem...

stii am mai vazut ca tine jucatori multi...cu vorba poti spune multe, insa, poti dovedi doar printr-un singur fapt: prin lupta...tu bunule.



si "cum ma plimbam eu de colo pana colo?"...incepi sa te enervezi?
ma abtin de la replici pentru ca nu am cu cine.

o seara faina!

Vrei sa te cresc la aparatori... ? :D Sincer stai cam rau in statistici... chiar nu am cu cine...:eek:
 

DeletedUser26763

chiar cine e gerula?:d:d:d
păi dacă de gerula poate că am mai auzit de marusk aia in viaţa mea nu am auzit,,, ce să faci domnle nişte anonimi :s
 

DeletedUser15222

ce ciudata e lumea asta .. unii uita realizarile unui jucator de pe harta si isi aduc aminte doar de vorbe mai picante (sunt curios: daca se deschide topic despre mine o sa ma injure lumea pt ca am fost putin acid la adresa lor??) .. ar trebui sa scriu chestii urate doar pt ca eu m-am "ciondanit" cu el? poate asa gandesc unii dar eu nu

18 gerula59 [VIP] 171,03 Mio. agresor
62 gerula59 [VIP] 121,44 Mio. aparator

asta spune multe .. ce-i drept exista unii jucatori care au avut ori ca aparator mult ori ca atacator dar erau/sunt praf .. nu e si cazul lui ... si faptul ca are destul de apropiate valorile agresor/aparator arata ca omul chiar stie sa joace triburile ... un plus la agresori si am simtit-o si pe pielea mea si am vazut ca omul chiar stie sa atace ... deci daca e sa judecam strict pe ce a facut (si nu de cine se lua si in ce fel) e un player mult .. dar mult peste 80% din ce a mai ramas pe harta

ca tot vorbiti si despre cealalta parte .. multi nu ati realizat ca e doar un joc ... tineti la conturile alea de parca ar fi casele voastre ... uitati de principii de tot .. va lasati calcati in picioare de unu si altu doar ca sa nu ajungeti sa pierdeti aceasta valoare inestimabila ... e din punctul asta de vedere gerula (si nu e singurul dar despre el vorbim acum) a aratat ca stie sa JOACE .. ar trebui sa invatati cate ceva de la el

mda .. sincer nu ma asteptam de la dani .. pt aceasta caracterizare .. tinind cont de faptul ca intre ei au fost intotdeuna puncte divergente ...

Va spun si eu citeva cuvinte despre Gabi ...
- un bun strateg .. si destul de echilibrat pe joc .. a facut destul de multe fara sa iasa in evidenta .. fata de multi altii ..
- o echipa aproape indestructibila fauta cu tizul lui Supermyha70 .. cred ca siamezi ar fi putin spus ...
- destul de temperamental ca si OM (mai ales cind toate argumentele sunt in favoarea lui) asa suntem noi oltenii.... :p
- foarte sufletist cu cei care ii simte aproape .. si destul de RAU .. cu cei care ii simte ca si lingai ..sau oportunisti..

oricum pe Gabi este de preferat sa-l ai ca si prieten ... eu nu m-am numarat .. printre prietenii lui .. insa cu o singura exceptie .. i-am respectat convingerile ... si deciziile .. chiar daca .. asta m-au costat enorm si pe mine si Viking-ul atunci la timpul respectiv .. iar acum prin gestul lui .. a reusit si a scos in evidenta caracterul murdar al multor playeri ..


p.s. nu m-am putut abtine sa nu citesc forumul .. si implicit sa postez .. :(
 

DeletedUser29025

ceauless midas :p
da te-ai lasat de lucru sau cum de ai vreme si de extern ? :)))


de comentat toti comenteaza ... asa ca degeaba ziceti ca gerula a facut aia si cealalta ca si voi sunteti la fel ....
statisticile cam rusinoase la ce gura ai pe aici, si daca ne gandim si la diferenta de sate : diablo contra 1 ;)
:-j
oricum mie m-i se pare penibil sa te mandresti cu o statistica de genu (puking)
scrieti unii niste prostii mai mari decat voi pe aici .....:) chiar va place sa va faceti de ras ? :confused::confused::confused:
 

DeletedUser15222

este simbata ... si sunt un pic trist de meciul de asta seara ..
asa ca .. am intrat un pic pe forum sa vad care mai este atmosfera .. insa observ .. ca multi playeri vechi au renuntat la acest joc .. si acum intilnesc sau citesc comentarii (cu mici exceptii) facute doar de playeri care nu imi spun nimic ca si nick-uri (a nu se intelege ca le contest aptitudinile).... insa acum cind lucrurile sunt destul de clare .. a arunca cu noroi in playeri ca si gerula.. morphen.. chiar si zalast (cu bunele si cu relele ei).. kamikaze17...arpaj(dan66)....mi se pare deja .. prea mult .... mai ales ca acei care fac comentariile .. nu i-au intilnit niciodata pe harta .. de la egal la egal ....
sincer ...cred ca putina decenta nu ar strica nimanui ...
p.s. in ceea ce il priveste pe profu .. nu cred ca el mai are timp de joc .. daca mi-ar arata cineva un raport de genul celor vazute aici .. de acum 6-7 luni .. as spune "jos palaria"..
cred ca multi dintre voi nu ati inteles faptul .. ca platiti niste bani si pierdeti timpul aiurea pe acest joc .. care nu mai are nici-o miza .. poate doar aceea de a constata lumea cit de jos pot cobori unii in detrimentrul altora .. pt .. niste sate ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26763

ceauless midas :p
da te-ai lasat de lucru sau cum de ai vreme si de extern ? :)))


de comentat toti comenteaza ... asa ca degeaba ziceti ca gerula a facut aia si cealalta ca si voi sunteti la fel ....
statisticile cam rusinoase la ce gura ai pe aici, si daca ne gandim si la diferenta de sate : diablo contra 1 ;)
:-j
oricum mie m-i se pare penibil sa te mandresti cu o statistica de genu (puking)
scrieti unii niste prostii mai mari decat voi pe aici .....:) chiar va place sa va faceti de ras ? :confused::confused::confused:

lucru un weekend :O oricum nu prea m-a atacat gerula si nici eu nu l-am atacat sa stiu cum e jucatorul...
 

DeletedUser29025

aham, bine faci :p
oricum io nu cu tine am treaba :p
ma enerveaza astia care isi dau cu parerea despre gerula , apoi habar nu au mare lucru despre el
doar din auzite si se cred mari cornei dinu in ale triburilor :-j
 

DeletedUser33089

da,,, da ai dat stergere cont ca te-a atacat?:))

daca nu stiai si cred ca dica a mai spuns-o in alta tema ca nu el a dat stergere a fost altcineva pe cont si a dat stergere cont :)
deci tot dezinformat esti :D
mai bine nu mai scriai ca filozof ramaneai :eek:
 

DeletedUser1924

Gerula-gerula, cip cirip ... continuarea o gasesti pe verticala :))
 

DeletedUser8705

cam slabut ca jucator...ma asteptam la mai mult de la 16 milioane...am zis slabut ca sa nu zic penibil...si acum un an am mai fost dusmani si la fel si atunci...a avut noroc cu seby(moryoka) ca l-a adus in trib pe el si pe satra lui ca altfel demult nu mai exista...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29025

:)))) tu te-ai gasit sa comentezi ?
am vazut pe lumea 13 cat esti de bun si tu ...la primele atacuri mai serioase ai si fugit la dusman :D
apoi aia te-au dat afara ca pierdeai sate pe banda rulanta in fata fostilor colegi :))
de la 6 milioane sau ceva de genu ai ajuns la cat ?... la 40k ... asa ca mai bine taci ca esti mult sub gerula :)

sunteti penibili voi ca de 1 luna dati tot a 2 zi circulara si cereti atacuri pe gerula, aia e penibil mai , nu gerula care se apara singur in fata a 50 de jucatori care ataca ...!
bine ca nu le cereti ajutorul si celor din mir :confused:
 

DeletedUser

Ce comentarii "dragute"...va rog sa reveniti la subiect si sa vorbiti civilizat !
 

DeletedUser19081

Singurul "defect" cu care am venit din viking a fost dorinta de a ataca dusmanul .
- ai mai avut ....
Gerula59 .. este un bun jucator . Dar , daca nu era supermyha70 el de foarte mult timp nu mai juca triburile alaturi de tribul DIABLO . Imi pare rau ca a trebuit sa pierdem un coleg , (si poate o colega [sotia] - desi in privinta ei am unele ... dubii) - supermyha70 din cauza ta gaby-gerula .
Tu stii mai bine unde ai gresit tu , unde am gresit eu si unde a gresit conducerea diablo .
Nici acum nu cred ca am gresit (NOI cei care eram prezenti in acea conferinta) , in momentul cand ai fost dat afara din trib .
BAFTA !
 

DeletedUser

Tu ai tupeu sa vorbesti de defecte ? mai bine spuneai ca si gerula e unul din jucatorii de care ai profitat si de care ti-ai batut joc preferand sa aperi un cont care era in stergere (Dica Sorin), preferand sa dai dreptate unui jucator gen lamb of god care nu era la prima abatere ( cand am fost jignit de lamb mi-ati zis ca asa e el mai special, ca se si drogheaza, asta era o scuza ?)
Tie iti pare rau de supermiha, nu mai mintii, a scuze te-ai dat de gol cand ai spus ca nu ai o parere buna despre miha (apropo tizu a fost unul din cei care au vrut sa te ia acasa dupa intalnirea in care te-ai facut praf, era mai bine sa dormi in gara cum ai vrut sa o faci?...pana la urma ai dormit la greku, care nu este un om pe care il apreciezi, tu ii apreciezi pe cei care te-au lasat balta in seara aia)
P.S. tu ai stat pana la ora aia ca sa dai ceasul inapoi cu o ora ?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32873

dica sorin--membru al tribului DIABLO-->13,4m pcte,cel mai mare noob de pe lumea 7 :D maestru al inobilarilor interne si inamic declarat al satelor de barbari :))
mai joc pe l12 pentru un prieten si pe l20 unde joc sa il inobilez pe dl poarta :))

Asa ceva ati tinut in brate voi conducerea!

Eu imi aduc aminte de o singura greseala facuta atunci cand am demolat un sat din contul "norogex" cand era vera sitter.

Felicitari conducerii diablo pentru modul de actiune! Ati reusit sa scoateti "amenintarile" (a se citi jucatorii care chiar jucau iar eu nu fac parte din aceasta categorie): daymo, supermyha70, yoruba, morphen,lukifer,dan66,kalistra.... Acum cine urmeaza? stelele si were, nu? :D
 

DeletedUser

Asa ceva ati tinut in brate voi conducerea!

Eu imi aduc aminte de o singura greseala facuta atunci cand am demolat un sat din contul "norogex" cand era vera sitter.

Felicitari conducerii diablo pentru modul de actiune! Ati reusit sa scoateti "amenintarile" (a se citi jucatorii care chiar jucau iar eu nu fac parte din aceasta categorie): daymo, supermyha70, yoruba, morphen,lukifer,dan66,kalistra.... Acum cine urmeaza? stelele si were, nu? :D

gerula ..stai linistit ca lumea nu sa terminat inca ..si locuri in trib limitate, mai sunt destui "ticalari" sau cum a zis poarta care au facut si fac treaba pentru nobilimea cu sange verde-albastru ce stau pe coferinte skype la barfa toata ziulica si la adapost in centru tribului.sau apar dupa nu stiu cat timp odihniti sa preia conturile crescute de fraieri , le vor venii si lor randul ca de ..trebuie sa mai se faca loc pentru altii pe care nu ii pot trimite la margine usor ..le gasesc ei cu alte intrigi mai tarziu cum sa le vina de hac ..eu chiar ma bucur ca am fost colega cu voi si tratata la fel ..e si asta o victorie :)..si indiferent de previziuni ..nimeni nu stie cum se va rasturna situatia ...Cat despre profucv..chiar il compatimesc si ar fi mare tragedie sa nu castige lumea ..sincer daca mai dureaza mult ..copii poate ii vor spune nene sau poate va constata ca il mai trege un copilas de pantaloni ce nu seamana deloc cu el ?!sunt femeie ...deci inteleg unele treburi ;) cat sa rezisti?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus