Cine a fost gerula ? de curiozitate...

  • Autor subiect DeletedUser32873
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

- ai mai avut ....
Gerula59 .. este un bun jucator . Dar , daca nu era supermyha70 el de foarte mult timp nu mai juca triburile alaturi de tribul DIABLO . Imi pare rau ca a trebuit sa pierdem un coleg , (si poate o colega [sotia] - desi in privinta ei am unele ... dubii) - supermyha70 din cauza ta gaby-gerula .
Tu stii mai bine unde ai gresit tu , unde am gresit eu si unde a gresit conducerea diablo .
Nici acum nu cred ca am gresit (NOI cei care eram prezenti in acea conferinta) , in momentul cand ai fost dat afara din trib .
BAFTA !

sincer . ma intreb cum de mai ai curajul de a scoate capul pe extern . nu mai are cine sa te umileasca ? iti dau un sfat amical . pregatestete urmeaza runda doi . sotia lui gerula nici nu a jucat triburi . ma mira faptul ca stii sa recunosti valoarea unor jucatori buni abia dupa ce se lasa de joc


Cat despre profucv..chiar il compatimesc si ar fi mare tragedie sa nu castige lumea ..sincer daca mai dureaza mult ..copii poate ii vor spune nene sau poate va constata ca il mai trege un copilas de pantaloni ce nu seamana deloc cu el ?!sunt femeie ...deci inteleg unele treburi ;) cat sa rezisti?


Katy variante ar fii multe totusi este problema lui daca si-a pus jocul virtual si "prietenele" inaintea familiei . :rolleyes:
 

DeletedUser32269

Gerula un jucator bun cu experienta ,,pacat ca multzi jucatori sau lasat si nu au mai continuat din anumite motive ,pacat ca nu au ramas sa le demonstreze ce inseamna jucator de valoare si experienta ..stiam eu de ce nu vroiam sa vin in diablo ,sa nu fiu folosit ca o hartie sa se stearga cu mine la funduletz...scuzatzi expresia...daca voi ramaneatzi pe triburi jucatori care sau lasat .Mare trib diablo intra in PANICA cum de alftel au si facut-o cerand PNA tribului TNT si de-aici sau facut de rasul LUMI ...Eu ma bucur ca au tremurat ceva timp ,,,dar eu ma voi lupta cu ei pana la ultimul sat

p.s profule am sa te intrec la inamici invinsi ca atacator;) SA inceapa distractzia ,,uitate la taparo;)
 

DeletedUser32873

Gerula un jucator bun cu experienta ,,pacat ca multzi jucatori sau lasat si nu au mai continuat din anumite motive ,pacat ca nu au ramas sa le demonstreze ce inseamna jucator de valoare si experienta ..stiam eu de ce nu vroiam sa vin in diablo ,sa nu fiu folosit ca o hartie sa se stearga cu mine la funduletz...scuzatzi expresia...daca voi ramaneatzi pe triburi jucatori care sau lasat .Mare trib diablo intra in PANICA cum de alftel au si facut-o cerand PNA tribului TNT si de-aici sau facut de rasul LUMI ...Eu ma bucur ca au tremurat ceva timp ,,,dar eu ma voi lupta cu ei pana la ultimul sat

p.s profule am sa te intrec la inamici invinsi ca atacator;) SA inceapa distractzia ,,uitate la taparo;)

Sa demostrez ce, cui?

Ce am avut de demostrat am demonstrat:

CE : planificare, coordonare, comanda, executare si control (lucru mai greu pentru unii care conduceau cea mai buna grupa la un moment dat... )

CUI : - celor care au interactionat cu mine la atacuri, sprijin,etc si au coloana vertebrala nu am ce sa le demonstrez pentru ca ei au inteles jocul si decizia mea

- cu ceilalti nu e cazul sa-si bata capul nimeni sa le explice, sunt doar niste chibiti care stau la ciupeala...
 

DeletedUser

ai jucat pe 6
ca acolo a ramas un GErula care nu era posesorul contului dar juca bine :D
 

DeletedUser19081

sincer . ma intreb cum de mai ai curajul de a scoate capul pe extern . nu mai are cine sa te umileasca ? iti dau un sfat amical . pregatestete urmeaza runda doi . sotia lui gerula nici nu a jucat triburi . ma mira faptul ca stii sa recunosti valoarea unor jucatori buni abia dupa ce se lasa de joc
daca nu stii sa citesti ...macar nu mai posta ca te faci de ras in continuare :))
Apropos ... e a 2 a oara ..
.stiam eu de ce nu vroiam sa vin in diablo
ca sa vii tu in DIABLO trebuia sa nu mai joc eu .. asa ca slabe sperante :) . Inca ceva .. nu stiu de de unde ideea sa vii tu in DIABLO ..
Se pare ca si vera te-a mintit pe tine nu numai tu pe ea :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

noobu suprem a inceput sa scoata capu p-afara? ce e ma crezi ca au uitat toti cum te-ai facut de cacao? stai tu linistit ca o sa ti se reaminteasca mai mereu ... tu ca si joc (nu ca si conducator) nu ajungi nici la unghia de la degetu mic lui gerula... si tot tu esti in stare sa ii dai sfaturi si sa ii spui unde a gresit? mda ... ce sa zic ... as face si eu un topic sa vad cine au fost kamikaze,dan 66, si flory da mi-e ca pe langa aberatiile tale vor mai aparea si alti "inteligenti" (nu ca tine ca e greu sa ajunga la nivelul tau) care sa abereze
 

DeletedUser

daca nu stii sa citesti ...macar nu mai posta ca te faci de ras in continuare :))
Apropos ... e a 2 a oara ..

sa ma fac de ras mai rau ca tine nu cred ca am nici o sansa . nu pot intrece regele si supremul umilismului de pe triburile.ro :rolleyes: am ajuns la concluzia ca are dreptate Kalistra . ai grija sa nu te traga doi de pantaloni sa nu stii cand i-ai facut
 

DeletedUser32873

Va rog sa inchideti topicul, nu mai face obiectul... multumesc!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus