Cine are ciuda pe NOA?

  • Autor subiect DeletedUser2685
  • Data de început

DeletedUser2685

Aici sunt invitati cei din triburile care nu se inghit cu NOA :D
 

catallinu

member
Scor reacție
3
NOA sunt atat de mari ca nici n-o sa stie ce i-a lovit.
Nu radeti de tribul de 3 oameni din care fac parte...s-ar putea sa fie mai organizat decat NOA..:D
 

DeletedUser1563

O sa incerc sa le aflu diplomatia ca tot am aflat si circularele pe care le trimit ei. :)

Am unul din NOA pe langa mine, ma gandesc sa il iau la intrebari sa vad daca e bine sanatos. :D Trebuie sa dau replica la circulara aia in care ii face pe cei care nu sunt din NOA si totusi au fost numiti sitteri pe un cont care e in NOA neispraviti ca scuze vad ca nu isi cere specimenul care a facut afirmatia respectiva. Nu poate sa inteleaga individul asta ca doi prieteni pot sa faca parte din triburi diferite, e greu de tot de inteles asta. Si hai sa privim altfel problema, m-a invitat cineva in NOA ca sa stie daca acceptam sau nu invitatia? Nu m-a invitat nimeni asa ca specimenul asta ar face bine sa nu mai jigneasca alti jucatori.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1563

Ramasesem dator cu diplomatia NOA:

De la unul din liderii NOA :P a spus:
NOaliance
Privire de ansamblu Profil Membri Diplomaþie Forumul tribului


Pe pagina aceasta se administreazã relaþiile cu celelalte triburi.Insturcþiunile sunt uºoare ºi neobligatorii, satele pe hartã vor fi colorate potrivit.
Aliaþi

Pact de neatacare (PNA)

Duºmani
Priory
 

DeletedUser

nu trebuie sa avem ciuda pe ei, este doar un joc, nu ma intereseaza alte triburi, eu imi vad de tribul meu, si nu vorbesc de triburile altora
 

DeletedUser

nu credeti ca este prea repede pentru razboaie?:eek:
Si eu am un trib si nu ma gandesc asa repede la razboaie, mai intai sa ne dezvoltam linistiti si sa facem armate cum trebuie, mai tarziu razboaiele, totusi sa nu credeti ca mie frica de razboi.:D
 

DeletedUser2685

:) mda, am unu din NOA langa mine pe care m-am apucat sa il farmez acu vreo 2-3 zile, in sfarsit, dupa atat amar de timp am primit mesaj sa nu le mai atac membrii spre binele meu si al tribului.....moama ce imi place, am fost amenintat :eek:

iar ca raspuns la numele liderului care inspira frica : pitzi....are 282 de puncte si e in k55, abia astept sa mai creasca lumea in puncte sa fie prigonit...ca Prigoana :)
 

DeletedUser

GD este cu voi fratilor :) dar eu cel putin nu ma bag in razboi de lancieri...
 

DeletedUser2697

Macle

Eu am ciuda pe NOA nu numai eu ci si alte triburi ..
NOA nu va sta mult pe Harta daca nu face ceva cu membri (2000) .:eek:
 

DeletedUser2685

eu zic ca in ceva timp, dupa ce apar nobilii, sa-i linistim, tribul lor este atat de bine organizat incat ma ataca o persoana care vine de la 20 ore ditanta si are 400 si ceva de puncte, :D. Imi si dau seama ce pierderi o sa am daca trimit trupele din sat :). In rest nu m-a mai atacat nimeni. :)
 

DeletedUser

Si eu farmez pe unul de la ei, dar nu are nimeni treaba cu mine, ma intreb cum arata forumul lor:p
 

DeletedUser2685

Nu ma intereseaza pe razboiul lor,inca :D, eu caut sa ma dezvolt :)
 

DeletedUser

Eu am ciuda pe toate triburile cu peste 100 de membri, asa ca-i atac pe toti, fara nici o retinere. Zilnic mail-uri de amenintare ... si cam atat :).

@Nightbox : voi wrath ma indoiesc ca sunteti in stare sa dati jos pe cineva. Cand aveati vreo 530 de membri va bateati cu pumnu'-n piept ca "noi wrath vom face o trieri in curand". Acum aveti peste 800 membri. Nu prea pricep eu cum se fac trierile astea la voi :D.

Cat despre NOA ... n-aveti nevoie de coalitie sa-i dati jos, ci doar de un trib de vreo 60-70 de oameni ... bine organizat si agresiv. Ah, am uitat, nu prea exista asa ceva pe aici ... deocamdata :rolleyes:.

P.S. Razboaiele si coalitiile in momentul asta sunt fix frectie la piciorul de lemn.
 

DeletedUser1959

barambum...usor usor se vor arata si acele triburi numai rabdare sa avem
 

DeletedUser2697

Macle

Mda o sa vedem mai incolo asta dar NOA nu va sta bien cu 2000 de membri:):D
 
Sus