Cine e mai bun..

DeletedUser20120

Ia stati asa ca o sa incep sa intru pe speed si sa imi reintru in mana, sa vad ce poate smecherul asta de frentiu de care nu a auzit nimeni.

KaLa vs Rhadookoo.
 

DeletedUser46060

Ia stati asa ca o sa incep sa intru pe speed si sa imi reintru in mana, sa vad ce poate smecherul asta de frentiu de care nu a auzit nimeni.

KaLa vs Rhadookoo.

nici nu ai nevoie de antrenament sal bati :))
ia top 1 ca face tot prieteni lui care joaca ca basher si ii rupe pe toti, apoi iel vine cu nobili si se lauda ca ia runde si ca e top 1 =))
 

DeletedUser46683

Stelistule,apuca-te ca ma apuc si eu. Prea e gura dd tine.iti arat eu cine e sprite,iar nu ai nevoie de antrenament pentru ca n-ai ce face cu el.
iar tu bercea mai calmeaza-te,numai faceti spam ca dup-aia nu o sa mai aveti unde sa va dati cu parerea.
Si tot ziceti ca frentiu e slab singur:)) nu se numeste TRIBURILE? singur sau cu altcineva tot ia runde si e locul 1.

Rhadookoo cred ca este mai bun.

Sprite vs stelistu
 

DeletedUser46974

Frenţiu .




băi st34e56li78stul90e nick/ul tău e intr-adevăr jmek. :cool:
 

DeletedUser

Bosul13
Din urmatoarele motive : Copilul nici odata nu o sa ajunga sa farmeze la nivelul lui Bossul13 el farmeaza de zici ca e de pe alta planeta
Iar exactitatea cu care da splitul iti vine sa iti bati copii cu cureaua de la ceas
Sa nu vorbim de Beck finca cum face el beck nu face nici dumnezeu lanseaza bek-ul la 5 minute inainte sa lansezi tu atacul are un simt iesit din comun
Nici odata acest individ\hot de pp nu va ajunge sa joace la nivelul lui Bosul13

Marina vs Sami
 

DeletedUser45492

Marina, cu stilul sau care anticipeaza miscarea pe care urmeaza sa le faca satele de barbari
De cand a invatat sa dea backtime e greu sa-i faci fata , doar bercea ii poate face fata pentru ca el pune fundu' la bataie.


overdose8 vs stan roxana
 

DeletedUser

Tind spre jucatorul care poarta numele de Ove3r , doar nu sunt sigur fiindca acesta a primit niste amenintari cu moartea din cauza ca a injurat o doamna pe cale de disparitie, daca roxana nu i baga cutatu in inima cred ca el,
Doar exista riscu ca acest individ sa nu intrerupa o runda de poker pentru i da catapulte doamnei asasin ,
Totusi Pokeru e viata lui poate daca ar fi ceva de genu care e pe minus pe pokerstars se poate sal faca Roxana altfel nu prea cred

Bercea vs NoTry
 

DeletedUser20120

- Sami *, cel putin eu nu mi-am facut 17mii de nick-uri ca sa nu ma recunoasca jucatorii cand intru pe o alta runda
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile". Jignirile de orice natura aduse membrilor comunitatii, sunt strict interzise.

Doar o mica "readucere aminte" asupra regulilor.

PS. Din cauza voastra nu mai poate omul sa isi ia concediu :)
 

DeletedUser

Acum o sa vina Bercea si o sa zica ca Tiganu cu Sprite au facut totul..
Doar bercea nu te obosi , ei nici nu au fost pe runda

Si Stelistule , Frentiu asta tea cam facut fara drep de apel , adica ți-am dat si fum cam 2k si ți-am si zapacit of-ul
Aveam 2k-2k def doar ca am vrut sa fiu eu ala care te sparge , nu sa te spargi tu in mine ,
Si ai dreptate trebuie sa iti intri in mana finca ai facut off fara berbeci NOOB adica na era si zid 10 de inceput aveai nevoie clar de berbeci

Bercea

Afirmatia ta ca Stelistul ma face este complet nefondata , finca vezi si tu rapoartele
Si te astept si pe tine pe Ro .


In Concluzie Bercea Stelistule evitati sa vorbiti degeaba finca vorbele voastre sunt nefondate vorbiti ca faceti ca nustiu ce si uite ce se intampla nu stunteti instare de nimic doar pierdeti ,
CAND O SA AVETI SI REZULTATE VORBITI PANA ATUNCI STATI IN BANCA VOASTRA CA E MAI BINE
 

DeletedUser20120

Doar ti-am zis de la inceput ca iti las trupele sa mi le prinzi, ai vazut ca am si trimis atac pe tine sa imi dai back.

Si nu mai zi ca din 3 atacuri, ca ai trimis cam 100 de atacuri.

Mi-ai dat fum de 2k puncte? copile, aveam exact acelasi numar de puncte, iar eu si intrasem la 20 minute dupa ce a inceput runda.

Oricum, e amuzant ca jucati 3-4-5 pe cont :))) asta ma amuza maxim :))
 

DeletedUser

Bun si azi de dimineata eu aveam 400 de cai + si 650 lanci
Iar tu 170 cai + 70 de lanci

Deci nu vorbi degeaba
 
Sus