Cine e shau pe L7:))

  • Autor subiect DeletedUser32269
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15222

vai ... sunt invidios :)) .. pupin .. stii tu ce .. nu o sa ajung niciodata .. iti las onoarea

bogdane .. sincer pe tine te inteleg .. pt ca inca mai joci .. si pt asta te apreciez ca ai puterea sa o faci (nu conteaza cum .. prietenii stiu mai multe ).. insa Kami .. pe tine sincer nu te inteleg .. de ce naiba mai postezi injuraturi si cuvinte grele pe forum.. te-ai lasat .. asta este .. mergi inainte cu fruntea sus .. nu mai incerca sa te uiti inapoi sa vezi in ce ai calcat sau nu ... sincer .. este pre mult ..
sau daca ai singe in instalatie hai pe alta lume si demostreza ca lumea 7 nu a fost doar o intimplare .... cu conditia sa mai gasesti niste timpiti ca mine , ca si gore si inca citiva ... altfel nu cred ca ai putea sa mai demostrezi ceva de la zero ...
TU sa nu uiti niciodata ca XVANISH a fost cel care a insistat sa ramai pe harta .... altfel .. erai demult istorie .. ca si multi altii ..

Poti sa crezi ce vrei despre mine .... insa intotdeauna mi-a placut sa fiu fair-play ,.... chiar daca am pierdut .. si nu putin pe acest joc .... insa Cuvantul dat, Respectul si Onoarea sunt mai presus de orice atat in lumea reala .. cat si in cea virtuala .....
cam atat am avut de spus ..

a sa nu uit .. CRACIUN FERICIT va doresc , alaturi de cei dragi , cu sanatate si bucurii
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
eu nu joc pe 23 momentan :))

dar il gasesti pe greku la mine :))) e baiat de treaba, o sa va intelegeti de minune :))))
 

DeletedUser15222

eu nu joc pe 23 momentan :))

dar il gasesti pe greku la mine :))) e baiat de treaba, o sa va intelegeti de minune :))))

am impresia ca greku este peste tot ... si la tine si la vero (arpaj) si cine stie doamne pe unde o mai fi .. de fapt la cat este el de ....ent .. nici nu ma mira .. :p:p
 

DeletedUser

sunt pe 20 .. si am vazut ca eu pot rezista pe o harta pe care diablo a disparut demult .. eu nu am injurat niciodata .. fa diferenta dorule .. aveam pretentii de la tine .. eu spun ce vreau chit ca nu mai joc .. am jucat destul cat sa imi fac o parere despre multi de aici .. 1 la 1 fac muci 90% din marii jucatori .. pe profu nu il bag aici ca pe el il face si batrana de la coltu strazii


eu pot incepe oricand pe orice lume ca imi cunosc calitatile .. dar stii ca nu imi place pe mai mult de o lume .. daca atunci eram incepator pe l7 si a fost nevoie de x sau y sa rezist .. acum am facut totu pe munca mea .. hai sarbatori fericite si tie si lasa chestiile astea ca vrei sa pari ce nu esti
 

DeletedUser15222

sunt pe 20 .. si am vazut ca eu pot rezista pe o harta pe care diablo a disparut demult .. eu nu am injurat niciodata .. fa diferenta dorule .. aveam pretentii de la tine .. eu spun ce vreau chit ca nu mai joc .. am jucat destul cat sa imi fac o parere despre multi de aici .. 1 la 1 fac muci 90% din marii jucatori .. pe profu nu il bag aici ca pe el il face si batrana de la coltu strazii


eu pot incepe oricand pe orice lume ca imi cunosc calitatile .. dar stii ca nu imi place pe mai mult de o lume .. daca atunci eram incepator pe l7 si a fost nevoie de x sau y sa rezist .. acum am facut totu pe munca mea .. hai sarbatori fericite si tie si lasa chestiile astea ca vrei sa pari ce nu esti

ia mai Kami .. sa te vad .. chiar as fi tare curios (si nu numai eu.. cred ca multi de pe aici) sa stiu .. ce impresie ai TU despre mine ca jucator si ca si OM .. ia sa vad .. la ce nivel as putea sa fiu vis-a-vis de pretentiile tale fata de un individ X sau Y ...
 

DeletedUser

pai fa si tu cum a facut shau si o sa vezi parerea nu numai a lu kami, o sa vezi ce cred toti despre tine :D
 

DeletedUser15222

pai fa si tu cum a facut shau si o sa vezi parerea nu numai a lu kami, o sa vezi ce cred toti despre tine :D
ar fi Ok ... insa atunci cind jucam eu pe lumea 7 ..nici 10% din cei care joaca acum nu existau .. asa ca ar fi un post deschis aiurea ... dar hai sa incerc sa .. vad cati ma mai stiu ...
 

DeletedUser

doru .. eu nu comentez in topicul ala .. te respect dar .. si tu la sfarsit mi-ai intors spatele .. chit ca eu eram cel care gresea .. un prieten adevarat sta langa tine si in acele momente .. tu nu ai fost .. asa ca las-o asa
p.s. stii prea bine ca la scandaluri .. ai cauzat mult mai multe decat mine .. iar eu numai pe harta m-am duelat .. sau numai despre harta a fost vorba
 

DeletedUser32269

daymo m-a provocat
Coordonate: 399|763
Puncte: 9.799
Jucător: shau


Trupe care sosesc Sosire Sosire în:
Gunoiul dat afara... astăzi la ora 08:18:34
Poruncă
Origine Jucător: cosackss
Sat: Gunoiul dat afara... (380|743) K73 acesta e satu
esti varza cozonac

p.s URA SI DUSHMANIA VOSTRA PENTRU MINE.....IMI RIDICA MORALUL SI MAI SUS ;))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33089

mai mai ce s-a scris pe aici atat de cautat esti shau :)
nu stiu daca ai luat acel sat despre care eu ti-am scris mai demult cand erai in razboi cu B.S. :D
din cate m-am uitat nu cred ca l-ai luat :)
aproapo felicitari pt locul 1 care l-ai avut numai o zi sau 2 :) ai facut poza cu clasamentul atunci?:p
craciun fericit si La multi ani!
 

DeletedUser

OFF...
UITATI SA VA MAI INTEPATI, MACAR AZI !!!



E Craciuunul ..mai stiti ce inseamna asta ? :).....oficial e pace ..faceti-o si voi macar cateva zile :)
Cu ocazia mult asteptatei sarbatori a Craciunului va urez ca pacea si calda speranta a Pruncului Iisus sa va lumineze sufleul, sa va aduca fericire si liniste interioara voua si celor dragi!!!

Sarbatori fericite !

Pe la geamuri sunt stelute, iar pe foc sunt sarmalute, bradul e in coltul lui, mosul e la treaba lui sa ne fie noua bine iata si CRACIUNUL VINE. Sarbatori fericite!
 

DeletedUser32269

La multzi ani tuturor;) diablo fitzi optimisti nu voi da detele ma voi distra incontinuare cu voi :)))
 

DeletedUser32269

pace...Revelion : din data de 31.12 ora 18 :00 până în data de 1.01 între orele 16:00 şi 17:00

Thesuffering. (541|916) K95 10,469 Arttena [B.S.] DEMOGLADIATORUL [DIABLO] 2010-12-31 - 16:58:50


Sat luat inainte de pace..

asta e valoarea tribului diablo.. pai va credeti buni.. si inaintati pe inactivi... ciocu mic si nu va mai laudati
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Esti nesmotocit nene? Stai aici ca stai bine! Ne jucurim toti. :)

da-i bataie Dia daca nu te asculta. i love you pustoaica mica
jaby+dia=love
esti o floare esti un crin esti parfumul cel mai fin esti regina frumusetii dupa care mor baietii


Shau, nu ai sa stergi nimic ...altfel degeaba ai luptat pana acum ,nu conteaza daca pierzi sate, esti cel mai bun !

iete la iei ce dragoste mare...si cat m-am chinuit cu ei sa-i impac cand se certau ca chiorii :))

p.s pupiceii cei mai dulci elenita
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus