Cine e shau pe L7:))

  • Autor subiect DeletedUser32269
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32269

Salve, am facut aceasta tema .
1.....Sa ma uimiti cu parerile voastre:))

2.....Propun un vot cine e deacord sa ma las de joc si cine nu este.

p.s Se apropie sfarsitul si ma gandesc sa ma las deaorece multzi dau delete(cea mai ushoara cale).Stiu multzi ca lumea e terminata :)
M-am distrat de minune pe aceasta lume si pe triburi nu cred ca voi mai juca triburile pana nu ies la pensie:))
Ok mc mult
 

DeletedUser

Cred k este prima oara cand postez ceva pe extern....parerea mea ar fii sa nu te lasi....am mai ramas cativa care mai jucam...:(
 

DeletedUser32308

Ita Shaolin vrea sa se lase acum cand devine jocul mai distractiv impotriva "ciobaneilor".... mai jucam man ce ai ? pana la ultimul sat daca e ...:rolleyes:
 

DeletedUser1260

Esti nesmotocit nene? Stai aici ca stai bine! Ne jucurim toti. :)
 

DeletedUser

Ne-am distrat ceva impreuna candva.....nici macar eu nu as vrea sa te lasi :)
 

DeletedUser29025

shau e cel care merita sa fie pe primul loc pe lumea asta >:)
nu te lasa, mai chinuiestei putin :)))
 

DeletedUser

No coment... felicitari pentru prestatia de pe harta, leai dat lectii multor jucatori, e pacat sa dai stergere, dar mai bine-o faci pentru ca-n conditiile actuale, decat cu 3 4 pachete de tigari pe zii poti traii :)))))
 

DeletedUser

nu stergere cont ca iti iau astia sate in alea 5 zile si se dau mari .. da te poti bana .. daca nu ai idei cum da-mi mesaj si te invat :))
singur nu ai ce face acolo ... parerea mea ca te chinui degeaba ... lasa-i sa se bata cu barbari .. cu timpu .. intre ei .. oricum esti cel mai tare .. l-ai facut pe stelele sa isi creasca satele la maxim doar ca sa fie pe primu loc .. neputinta unora doamne
 

DeletedUser

bravo shaule, nu stiu ce te mai tine pe lumea asta, ai fost pe primul loc si i-ai facut pe astia din diablo sa ii bage puncte lu' stelele sa ridice satele la maxim, oricum erau umflate mult ca sa fie si el acolo sus...ai 1.5 mld inamici invinsi cu toate ca te lupti cam singur cu un colos de trib cum e diablo si mai esti si tinta lor preferata...ai omorat mii de nobili si pot sa zic ca ti-ai batut joc de multi...
in legatura cu ce zice kamy, cam are dreptate, o sa se laude cu satele luate de la tine, dar nu stiu ce mai conteaza si la mine s-au laudat cu toate ca nu i-am sters de la prieteni si vedeau ca nu mai sunt on (adica am sters), o sa fie cativa gen napoleonu' care nu prea isi dau seama cand cineva a dat stergere cont si atat...
 

DeletedUser

bravo shaule, nu stiu ce te mai tine pe lumea asta, ai fost pe primul loc si i-ai facut pe astia din diablo sa ii bage puncte lu' stelele sa ridice satele la maxim, oricum erau umflate mult ca sa fie si el acolo sus...ai 1.5 mld inamici invinsi cu toate ca te lupti cam singur cu un colos de trib cum e diablo si mai esti si tinta lor preferata...ai omorat mii de nobili si pot sa zic ca ti-ai batut joc de multi...
in legatura cu ce zice kamy, cam are dreptate, o sa se laude cu satele luate de la tine, dar nu stiu ce mai conteaza si la mine s-au laudat cu toate ca nu i-am sters de la prieteni si vedeau ca nu mai sunt on (adica am sters), o sa fie cativa gen napoleonu' care nu prea isi dau seama cand cineva a dat stergere cont si atat...

dute bha si bateti coasa :-j ai fost un las... si ai tras dupa tine in groapa alti jucatori care sar fii putut distra in continuare alaturi de noi... dar asta e... :-j

Stergere si papa :))))
 

DeletedUser

esti asa destept incat crezi ca puteam sa ma bat eu cu diablo, si nu am tras pe nimeni dupa mine, fiecare a avut un motiv pentru care a plecat, nu cred ca era sfarsitul lumii ca am sters eu...si nu ma face sa imi aduc aminte cum ai ajuns tu in diablo ca te fac de ras...
 

DeletedUser

N-ai cu ce sa ma faci de ras pentru ca teai facut tu destul :))))
In Diablo nu au ce cauta jucatorii care joaca individual, daca tot erai jucator Nrº 1 pe lumea 7, ai fii putut sa te bati singur cu Diablo cum o face shau, dar asta e dovata ca u nu ai avut habar de jocu asta, cresteai doar din barbare si inobilari interne...
Acuma vii sa dai cu ciocu pe extern, daca ai fii avut valoarea lui shau puteai sa scoti 2 3 cuvinte la adresa mea, da pana atunci replica mea obisnuita... Ciocu mic si joc de glezne.!!
 

DeletedUser

Nu se cearta nimeni, da nu vezi? unu din jucatorii nrº 1 din istoria lumii 7 vrea sa se compare cu tine, cat tupeu, si mai aduce si ofense asupra jucatorilor care fac treaba pe granita din Diablo, mda el nu stie ce e munca in echipa pentru ca tot timpul a jucat individual de cand i sa urcat pozitia la cap... si mai exact juca individual cu barbarii :)))))
 

DeletedUser32269

eu nu am avut taria lui sa dau stergere:( pentru ca mi-a placut foarte mult jocul jocul de echipa cum spui tu ..au jucat in echipa toata lumea, dar asta e fiecare a decis sa dea delete nu ca o sa vina si mie rand sa dau delete :)) nu m-am blocat si nu ma voi bloca nu fug din fata atacurilor cum nu am fugit pana acum..au fost putini oameni alaturi de mine stiu ei cine au fost ..pacat sa dus

p.s ludovic fara reprosuri, au fost sau dus poate vor mai reveni;) LA PENSIE voi reveni eu dar sa ma gandesc zilele astea daca voi da delete sau nu ;)
 

DeletedUser

tu nu te compari nici cu mine nici cu shau... el nu a plans sa ajunga in diablo cum ai facut-o tu, ba mai mult el i-a refuzat politicos
si mai e cineva care plangea ca nu e primit in diablo si a ajuns acum pe primul loc...in fine numai gura e de tine ca daca nu dormeai aici pe forum nu auzea nimeni de ludovicnapoleonul, ca nu ai demosntrat nimic in clasament...

eu 656 sate de barbari
ludovic 412 sate de barbari
si prietenul tau stelele 1047 sate de barbari
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tati, te rog ciocu mic si joc de glezne si nu iti mai arata frustrarea aici...
Eu inca joc si imi ajut colegii... nu am plans nici o data ca sa intru in Diablo, am fost primit cu bratele deshise si nu am venit de la dusmani ca sa zici c-am venit de frica tribului...
Am venit pentru ca imi place munca-n echipa si in Diablo sunt cei mai buni jucatori...

Realizarile mele? :)))


Inamici învinşi
Ca agresor Ca apărător În total
Loc Porecla Cucerit
1 profucv [DIABLO] 457,30 Mio.
2 Arii [DIABLO] 394,81 Mio.
3 **stelele**iadului** [DIABLO] 377,77 Mio.
4 MORPHEN [Heaven] 362,55 Mio.
5 priceputul67 [DIABLO] 347,66 Mio.
6 redknight [DIABLO] 340,14 Mio.
7 ludovicnapoleon [DIABLO] 324,23 Mio.

Sunt in top 10? sunt...


Side 1:
Players: ludovicnapoleon
Side 2:
Tribes: TNT

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 0
Diferență: 30

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 290,422
Tabăra 2: 0
Diferență: 290,422

chart


Conduc detasat...


Side 1:
Players: ludovicnapoleon
Side 2:
Tribes: TNT

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 187
Tabăra 2: 30
Diferență: 157

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,904,052
Tabăra 2: 285,954
Diferență: 1,618,098

chart



157 diferenta? cam mare....

Deci hai dute si canta la alta masa si lasai pe cei ce joaca sa bata din gura pe-aici, u nici macar n-ai scris istoria aici pe lumea 7.... ai fost un nimic, si cat despre stelele... macar el isi ajuta colegii nu ca si cum o faceai tu... daca erai rugat sa ataci refuzai...

Shaule, nu da stergere tati, stai si joaca pentru ca dac-o sa dai stergere o sa fii considerat las si c-ai fugit de frica Diablo, ori cum tiam zis... trebuie sa stai bine cu nervii ca sa mai continui :))))
 

DeletedUser

eu cu TNT aveam 172-0 ... probabil nu ai participat la atacurile facute de mine ca sa sti ca eu eram cu organizare...doar in ultimele 2-3 luni nu am mai vrut sa particip ca eram certat cu olteanu, in rest mereu am colaborat cu toata lumea, dar gata nu mai ** cu tine ca iar imi aduc aminte ca eu v-am bagat in diablo
 

DeletedUser30694

Shau, nu ai sa stergi nimic ...altfel degeaba ai luptat pana acum ,nu conteaza daca pierzi sate, esti cel mai bun !
 

DeletedUser

Daymo si ludovicnapoleon,mutati-va la spam sau va deschideti topic,aici nu isi au locul postarile despre voi doi!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus