cine intra aici nu va regreta.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tribul:Yakuzza
Prescurtare:YKZ
Asezare:sud-vest
Nick-ul meu in joc:alex bossu08
id:ionescu_alexandru96
Membrii adunati pana acum:50

Haideti bagati id de mai sus sa ** si sa facem un trib puternic.Se dau drepturi bune si va fi o organizare foarte buna.Cine vrea sa se bage?hai fara frica,nimic de pierdut....
 

DeletedUser

deci gata lasati chestiile astea ca m-am plictisit,cine vine la mn in trib?cine nu vrea sa nu mai scrie
 

DeletedUser26205

Lethal Gamer ai scrie tu corect, dar gandesti ca un copil :)
 

DeletedUser

Nici eu nu ti-as fi dat poze ..sau mai ales web..abia mi-ai dat add si mi-ai cere web [fiind si baiat :D]..te-as si injura :))
 

DeletedUser

Dacă erai om matur , îmi dădeai web sau poze...

e fix problema lui daca are 12 ani ..
e fix problema lui daca nu vrea sa dea poze...cine stie ce fel de om esti ....[vreun pedofil ceva ? :)) ] [glumesc]
e fix problema lui ca tine la viata lui privata

deci get lost ;)


P.S : "lethal gamer" ..el s-a dovedit mai intelept ca tine la sf' conversatiei "acum pune pe forum" ...cred ca are mai multa experienta ca tine ..chiar daca are 12-13-14 ani ..[nu ca tie tias da mai multi ani] ....si nici nu poti fi sigur de varsta cuiva ..daca nu il cunosti personal .
____


@ alex bossu ..nu stiu dc tiai facut impresia ca am ** la misto :) ..eu doar am apbrobat ce au zis altii ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma aplec in fata ta daca imi dai o poza cu tine aratand cu degetu spre ecranul cu triburile ..[pe ecran sa fie forumul L15]
 

DeletedUser

Sincer...Chiar mi-e lene să-ţi fac SPECIAL o poză ca să îmi demonstrez vârsta... (*l*)...

PS:Nici baterii la aparat nu mai am :)))))
 

DeletedUser

Am poză in PC , însă nu cu degetul spre forumul lumii 15 cum cerea Nike Radu


PS : brb ...
 

DeletedUser

Sincer...Chiar mi-e lene să-ţi fac SPECIAL o poză ca să îmi demonstrez vârsta... (*l*)...

PS:Nici baterii la aparat nu mai am :)))))

=>
1. nu ai mai mult de 15 ani
2. ai vorbit aberatii pe ultimele pagini scrise de tine
3.nu iti ia mai mult de 30 de minute sa incarci aparatu ptr o poza :p ..si inca sa zicem 5 minute sa faci poza si sa o uploadezi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus