Cineva din conducere..AJUTOR!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Deci vreau ca un administrator sau un moderator...deci ii voi trimite intr-un mesaj privat ce IP tot intra pe contul meu..si imi schimba parola...sa scrie aici ce Admin sau Moderator se ofera sa ma ajute....Va rog mult!:confused::eek:
 

DeletedUser

Si iti pui de fiecare data aceeasi parola??...

In fine.. daca vrei sa vorbesti cu adminii depune un ticket (Setari > Intrebare suport)
 

DeletedUser

Nu

Nu pun aceasi parola...pun alta dar tot o ghiceste..nu stiu cum/....
 

DeletedUser

Nimeni nu ma poate ajuta?nimeni din conducere...sau stie cienva cam in cat timp iti este raspuns la Intrebare Suport?
 

DeletedUser2692

Daca iti cunoaste parola de la mail si el primeste noua parola din triburile.
Daca schimbi mail-ul va fii mai greu
 

DeletedUser

Nu a schimbat-o pt k m-am uitat akolo la adresa de mail

Dar el nu trebuie neapărat să îţi schimbe şi parola de la e-mail! Poate intra lua noua parolă şi ţi-o schimbă numai pe triburile! Se joacă cu tine! Joacă-te şi tu cu el! În loc să schimbi e-mail-ul cum au zis unii poţi foarte simplu să îţi schimbi parola de la e-mail, triburile şi ce parole le mai poţi găsii în e-mail şi apoi vezi dacă "prietenul" m-ai are cum să ţi-o schimbe!

Edit: Scuzaţi-mă dar nu am văzut că e şi a doua pagină... ce să îmi faci.. ce poţi să îmi ceri! Am explicat mai pe larg să nu ziceţi că am copiat răspunsul celui de mai sus! M

Mulţumesc pentru înţelegere! O zi plăcută în continuare!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Albert iti multumesc...oricum problema a fost de mult...a trecut ceva timp(nu aveai de unde sa stii poate pt ca esti nou pe forum) si ROG INCHIDEREA TOPICULUI!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus