CIR vs FAME

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18063

Saracul de tine...

Oricum,mai ai mult pana vei realiza ce a realizat "micutul" trib FAME...
Si ca trib si ca jucatori au fost si vor fi peste ceace se numeste LegioN.
Tu cum te intitulezi atunci cand trebuie sa TACI??
 

DeletedUser

SHAME ar fi mai potrivit pentru FAME,va fost rusine de tribul vostru si v-ati convertit la circarism
si cum ziceati?Fame a batut CIR?daca voi ziceti asa sa fie,nu ma pun eu contra,dar vorbeste realul
cica au sentimente de fame:D
 

DeletedUser

Eu cred ca fernandel e stresat ca CIR a pierdut razboiul si au ramas doar ei contra noastra:)

si asta ii oftica la maxim! Se stie!!!!


SHAME ar fi mai potrivit pentru FAME,va fost rusine de tribul vostru si v-ati convertit la circarism
si cum ziceati?Fame a batut CIR?


te oftici ca nu te`ai convertit si tu?:D
 

DeletedUser18063

SHAME ar fi mai potrivit pentru FAME,va fost rusine de tribul vostru si v-ati convertit la circarism
si cum ziceati?Fame a batut CIR?daca voi ziceti asa sa fie,nu ma pun eu contra,dar vorbeste realul
cica au sentimente de fame:D
In comparatie cu tine care nu ai stiut ce vrei de la acest joc,noi am ales odata si bine.
Nu ma mai chinui sa iti raspund...
Dar pot sa iti zic un sigur lucru,asa cum am mai spus si mai demult,lupta asta nu se castiga doar la ODA sau ODD...si ai sa o vezi cat de curand.
Am zis acum catva timp ca noi (nu conteaza FAME sau CIRC) vom castiga raboiul cu Cir fara probleme.
Acelasi lucru il spun si despre LegioN....cat de curand...o sa incepeti si voi ca altii sa ziceti ...timp.net.masini,..etc,iar la cat de "viteaz" si mirobolant esti nu masi mira sa te intalnesti cat de curand cu batissta sau leutul.
Comenteaza,cine nu te lasa,oricum la acelasi nivel ramai.....low down...
 

DeletedUser

sa inteleg ca jucatorii din FAME au plecat in circ ca sa doboare mai repede pe C-I-R...dar cir nu mai este fratilor...in mod normal trebuia sa fiti toti in FAME la loc,ca de ,tineti la apartenenta voastra,aveti suflet de FAME-ist
 

DeletedUser18063

sa inteleg ca jucatorii din FAME au plecat in circ ca sa doboare mai repede pe C-I-R...dar cir nu mai este fratilor...in mod normal trebuia sa fiti toti in FAME la loc,ca de ,tineti la apartenenta voastra,aveti suflet de FAME-ist

In mod normal esti looser...multumim de explicatie,incearca sa iti impui si tie eticheta de radiera.
APP: noi ne-am atins un scop...TU??
 

DeletedUser18063

nu iti place sa fi impunsa,nu?! dar iti place sa impungi.
Ce tie nu iti place altuia nu face.
Needucat?si frustrat?
Eu nu mi-am tradat prietenii,sa nu uiti asta ..
 

DeletedUser

nu iti place sa fi impunsa,nu?! dar iti place sa impungi.
Ce tie nu iti place altuia nu face.
Needucat?si frustrat?
Eu nu mi-am tradat prietenii,sa nu uiti asta ..

Ma lasi cu prieteniile tale...numai placa asta o ti de un an de zile,mai stii altceva?
Eu nu am prieteni decat in viata reala,restul sunt prietenii de conjunctura ,prieteni de joc cu acelasi scop de a invinge tribul x....
Foarte rar niste prietenii din joc se transfera si in realitate,dar f rar ,poate nici 1%.II felicit pe cei care au reusit sa lege o prietenie reala din acest joc si mai ales sa isi gaseasca jumatatea in acest joc...dar astea nu sunt decat niste exceptii care confirma regula.
 

DeletedUser18063

bla,bla,bla...ca deobicei....altceva mai sti??
Nu m-ar mira ca si pe cei din viata reala sa ii tratezi in acelasi mod,plus ca m-ar mira ca sa ii menti mai mult de cateva luni mai ales daca nu e in interesul tau asta si daca nu scoti un profit din acea prietenie.
 

DeletedUser

ma faci sa rad...chiar as vrea sa te intalnesc odata ,face to face sa vezi cine este elena(nu guatemaleza) iar eu sa vad cine este Makkay Arpad(nu ralf36),poate mai facem si noi o exceptie :))
Probabil sa ne vedem la nunta Oanei daca te prezinti.
 

DeletedUser18063

Chiar daca ma prezint,ma duc pentru Tudor si pentru relaltia lui cu Oana,nicidecum pentru tine.
Am vazut ce fel de "OM" esti si imi este deajuns.
Acum incearca sa ma scutesti cu logica ta la adresa jucatorilor din FAME precum si la adresa tribului FAME..
 

DeletedUser

ce repede judeci tu oamenii...ca de obicei ,superficial...pai daca as pune semnul egal intre jucatorii din circ si oamenii din circ nu cred ca le-ar place unora sa auda ceea ce le-as spune...
Chestia e ca unii nu pot face diferenta intre om si jucator...Si am terminat discutia cu completarea ca ralf36 este nesuferit ca jucator si ca forum-ist
 

DeletedUser18063

Doamne ce ma bucur.....
PS: macar nu sunt vorbit de oameni pe la colturi,si nici nu "incerc" ca si altii sa arat altcumva decat sunt.
Poate eu sunt un nesuferit,dar mai bine asa decat o prefacuta ...
 

DeletedUser37000

daca va uitati bine satele mele se numesc tot FAME.
cum au plecat jucatorii din fame in circ se putea la fel de bine sa se intample invers ca circarii sa vina in fame.suntem o familie indiferent cum se numeste tribul.asa ca scutitine cu provacarile si faceti-va aparare ca am de gand sa imi fac in nord inca 1000 de sate numite fame.
 

DeletedUser

de cand looseri au grai ???pai ce te racaie pe tine elena pb interne ale fame ??ca tu nu ai facut parte din elita ..ai fost doar un jucator de umplutura al harti ca sa nu zic doar al tribului cir ..vedeti va de linsu ranilor .si lasa ti pe cei ce stiu si se pricep sa faca ei ce stiu mai bine mai departe ...voi ca si invinsi nu aveti dreptu sa deschideti gura...aiti dat stergere de lasi asa cum ai facut tu si pe 7
lasa gargara si nu te mai agita de viitoru nostru ca el e pe maini bune:)v am spus o de n ori nu incercati sa ma copiati ca nu va merge :))) voi ati pierdut ati fost niste noobi la toate capitolele asa ca taceti dracu din gura ...
 

DeletedUser

Dar FAME a rezistat admirabil in fata C-I-Rului... da, cu suportul aliatilor - de unde rezulta ca si diplomatic FAME a fost cu un pas inaintea C-I-Rului...
C-I-Rul a fost invins de tabara Circ + FAME (sau FAME a incheiat razboiul cu C-I-R din momentul in care jucatorii FAME au plecat in Circ? R: Nu!)
Ma pufneste rasul de ce a scris regina... asta, pardon, imparatul potaie... pe aici. si asta pt ca, nu demult, pe topicul acela "mondial" spunea despre alianta Circ / TSF / LegioN (vs SH.F) ca... nu ar fi merituos Circul, niciunde..., ca LegioN in sus si LegioN in jos...... pai ma imparate, daca meritul a fost egal - LegioN + Circ + TSF in razboiul cu SH.F - de ce ar fi acum o situatie diferita? FAME si Circ au castigat razboiul cu C-I-R (edit: prin abandon - sa notam si aspectul asta). Punct...

P.S You're next ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de cand looseri au grai ???pai ce te racaie pe tine elena pb interne ale fame ??ca tu nu ai facut parte din elita ..ai fost doar un jucator de umplutura al harti ca sa nu zic doar al tribului cir ..vedeti va de linsu ranilor .si lasa ti pe cei ce stiu si se pricep sa faca ei ce stiu mai bine mai departe ...voi ca si invinsi nu aveti dreptu sa deschideti gura...aiti dat stergere de lasi asa cum ai facut tu si pe 7
lasa gargara si nu te mai agita de viitoru nostru ca el e pe maini bune:)v am spus o de n ori nu incercati sa ma copiati ca nu va merge :))) voi ati pierdut ati fost niste noobi la toate capitolele asa ca taceti dracu din gura ...


si ralf a dat stergere pe L7...ai uitat?Ce sa zic ai ajuns elita si tu si ralf.Elitelor si maretilor...ati realizat si voi ceva in viata asta
 

DeletedUser

ce treaba are viata cu jocu ...aici ** de joc nu de viata ...dar daca vrei sa ** si de viata ..cred ca si acolo avem ceva avantaj ..da ma rog ...nu inteleg de ce te amesteci tu in pb fame ..nu ai facut nu faci parte din fame tu ai fost cu ai tai ..** cu ei de pb lor ..nu te amesteca in pb fame si nu ne duce tu grija ca ti am spus si ti repet fame e bine mersi ..iar in cea ce priveste .duceti va cu demintate invingerea ...nu va trageti pe *** acum ca nu ati mai avut timp ca bla bla..nici macar nu ati avut respect ptr colegii vostri care ar mai fi jucat i ati lasat cu c..in p...si va durut la basca asa cum va durut mereu (decat de voi).. puteati daca erati colegi adevarati,repet daca, sa conv o disc cu circ si sa spuneti mah fratilor uite noi nu prea avem timp si o sa dam steregere da ca noi sa dam steregere acceptati pe x y z si ca ei vor sa mai joace si noi nu ii mai putem ajuta ..i ati lasat pe harta ca pe niste prosti ..rusineeeeeeeee..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus