CIR vs FAME

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

repet...fame a facut exact la fel cu cir prima data,acum cateva luni

haha lasa-ma sa ghicesc si lord.andrei a fost primul atacat tragedie :confused: mai schimba discul, de la atata rulaj sa nu se rupa
ps: fame a anuntat primul razboiul (asta asa ca fapt divers) intreaba-l pe frends intreaba pe gmaxim fiindca strict "eu" nu vroiam razboi cu cir vroiam cu haiducelul ()..hopa si stii de ce sa nu pierzi tu din sate in fata circ sau tsl (la ce ma gandeam eu,si altii , la tine,eu un tradator =)) ) dar tu de unde sa stii erai plecata in musk :rolleyes:
asa ca nu va mai bateti cu pumbul in piept daca noi am fost tradatori ,sunteti ca noi cu 1 pas in urma (si asa fa fi mereu) , dar din pacate sunt multe fapte (bune) facute pe care nu le stiti multi si din fericire noi (fame) ne distram DISTRAM din plin fiindca ori cu sate ori fara sate, CIR e mereu sub noi ,in fond asta e diferenta dintre cel care nu face patima din rahatu asta de joc si frustrati :)


normal ca repeti ,si tie iti pare rau sau iti este rusine ca esti in CIR
in rest sa cresteti mari cat mai multe sate cat mai multe :D,noi vom sta pe skype asa cu stii ...si...voi cat mai multe sate !
 

DeletedUser

sigur ca ai dreptate ,mereu ai avut, Vina e a noastra ca nu te-am meritat INSA sensul vietii l-ai gasit in alta parte :rolleyes:
Fii mandra,si sa nu uiti de bataia cu pumnul in piept (daca lipseste e bai) stii tu de ce, CIR e ..... restu e can-can :cool:
 

DeletedUser18063

hai ca zic eu cine esti?De ce nu ai curajul sa zici de pe contul tau adevarat asta?
Esti ralf36,in momentul in care musk a facut pna cu l-of-t ,la inceputul lumii 14 singurul care s-a opus atunci ai fost tu si stii de ce?Pentru ca acolo erau jucatorii din DIABLO de pe L7,inclusiv intemeietorul lor profucv,pe care nu am reusit sa ii invingem pe L7 si cu care voiai sa iti iei revansa
pna cu l-of-t mi l-ai reprosat si atunci si acum si aceeasi acuzatie mi-ai adus ,ca vezi doamne am satele cele mai expuse eu


ce ai???iara te apuca? :confused:
 

DeletedUser

mars ma ca te-am palit afara.... ciocu mic..

tu de unde dracu ai mai aparut:))

bravo miki inchidei ciocu la pasarea asta calatoare .... face trotuaru prin toate triburile .. practic nici cont nu mai are ca si lo van**t .

ai vreo dovada???acuzi asa fara sa ai dovezi ..ai grija batistuta ca dupa cum stii vanzarea de conturi e interzisa si se pedepsete atat vanzatoru cat si cumparatoru (ban permanent)..si dupa cum stie toata lumea eu am CEDAT satele lu bebelino ..si daca in mom cand se introarce nu si mai gaseste contu din cauza acuzatiilor tale (inteligente ca de obicei )s ar putea sa primesti o vizita la linz

adevaru e ca doar tu cu inteligenta ta puteai sa faci asta pe extern :))

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Cat priveste acuzatiile despre vandut conturi, daca aveti dovezi va rog sa le trimiteti la suport si cel vinovat, daca e vinovat v-a fi pedepsit, dar pe forum va rog sa va abtineti de la astfel de acuzatii.


Mersi mult:D
 

DeletedUser

I'm the lord of the day and the night
I have nothing to sell but the power of hell
My Armies of fire awaits
I'm here to be paid for the pact that was made
My payments can never be late

Crack the Earth, Gods of Thunder
Men and beast will be torn asunder
Into the Fight I own the right
To be the King of kings

cu fame sau fara fame cu satele mele sau cu altele elena tot ai sa platesti pentru ca nu ai respectat ce ai promis
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: C-I-R CIR-C
Players:

Side 2:
Tribes: FAME
Players:

Timeframe: 20/07/2010 00:00:00la22/07/2010 19:22:05

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 314
Tabăra 2: 163
Diferență: 151

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 155
Tabăra 2: 23
Diferență: 132

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,930,454
Tabăra 2: 1,428,847
Diferență: 1,501,607

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,543,702
Tabăra 2: 159,455
Diferență: 1,384,247

chart
 

DeletedUser13059

pai dc spui asta ? ii ceva in neregula cu statstica sau ai u ceva mai bun de aratat in privinta asta ?
 

DeletedUser18063

Intotdeauna are ceva mai bun de aratat....
Sau ai uitat ca si tu faceai la fel si nimeni nu iti contesta asta???
 

DeletedUser

ursule nu ai treaba pe la mare pe acolo ???tine te de treaba ca ti a pus D zeu mana in cap cu lucian ..nu ti bate joc si de sansa asta ...
 

DeletedUser13059

am zis eu ceva cu asta ? imi vad de treaba aici fi linstit


?ralf - sti ca io eram ce eram si nu conta ce spun altii
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus