CIR vs FAME

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

de azi incepand tribul CIR declara razboi tribului FAME ... bla bla bla

pentru contestatii , reclamatii sau nemultumiri sa nu veniti la mine .
 

DeletedUser18063

deci eu pur si simplu ma mir ca au avut curajul necesar.....
DAR(cu litere mari) pentru un trib care se respecta au dovedit ca sunt......jenibili..../
Domnilor C(t)IR-isti nu asa se anunta ruperea unei aliante si inceputul unui razboi....de aici se vede ca cel ce va este DIPLOMAT AL TRIBULUI....face lucrul dupa ureche si nu are ureche muzicala :)
 

DeletedUser

Mie prin asta, CIR mi-au dovedit ca intradevar se respecta!
Hotarare demna de admiratie!....totusi, daca se inteleg bine tot imperiul (asta depinde doar de ei) ar putea face razboiul sa dureze mult!
Si "timing-ul" declararii a fost ales de un om ce gandeste! Cine stie situatia stie ce vreau sa spun!
 

DeletedUser18063

eh...da si tu teai bagat ca si ......altii in seama...felicitari...gandesti la fel de mult ca si cel ce a facut "timing-ul"
 

DeletedUser

deci eu pur si simplu ma mir ca au avut curajul necesar.....
DAR(cu litere mari) pentru un trib care se respecta au dovedit ca sunt......jenibili..../
Domnilor C(t)IR-isti nu asa se anunta ruperea unei aliante si inceputul unui razboi....de aici se vede ca cel ce va este DIPLOMAT AL TRIBULUI....face lucrul dupa ureche si nu are ureche muzicala :)

Crezi ca se merita sa avem respect fata de voi si sa va anuntam ca va atacam?.Cand erati academie si v-ati desprins de C-I-R nici voi nu ati anuntat nimic si mai ales primul atacat a fost lord andrey. care se presupunea ca era prietenul vostru.
Ceea ce facem noi nu este un act de curaj,eu cel putin nu consider asa ci este o metoda de a ne recastiga mandria ca trib patata de academia razvratita.
Acum cand FAME nu mai are cum sa bage si alte triburi in razboi cu noi striga ca nu avem demnitate...
Dar voi aveati demnitate data trecuta ca ati apelat la toata harta sa ne doboare pentru ca singuri stiati ca nu erati in stare?
 

DeletedUser

eh...da si tu teai bagat ca si ......altii in seama...felicitari...gandesti la fel de mult ca si cel ce a facut "timing-ul"

ei bine, a gandit bine....chiar daca nu-ti convine(sa inteleg ca faci parte din fame?)
De mine meritul e recunoscut indiferent de cine e vorba!
Si nu trebuie sa vorbesti asa....eu nu m-am luat de nimeni personal. nici macar nu stiu cine a hotarat aceasta declaratie...eu mi-am spus parerea, si daca nu-ti convine nu ai decat sa faci ce vrei....sincer, nu ma pasioneaza.... :/

Cheers!
 

DeletedUser

....ca singuri stiati ca nu erati in stare?

ca aduci vorba de stare,nu cred ca esti in starea de a vorbi despre demnitate,cand vor da de pamant cu voi de ce trib te vor mai lega sentimentele?
 

DeletedUser

si apropo chiar v-am anuntat de inceperea razboiului,nu v-am trimis mesaj pe joc,in schimb am facut public pe extern,asa ca si acuzatia ca nu ati fost anuntati pica.
 

DeletedUser

pe cir au tradat .. pe god au tradat ... hai ca , cu noi ati avut ce ati avut .... dar de ce ati tinut neaparat sa distrugeti G0d ? ramos a luat sat de la CMDTP daca nu ma insel cu sprijin de la masterd1 si iaurtzel ce venea pe el ? alooooo triburi dinastea care o data te ajuta si te ataca cand vor ei dupa cum bate vantul exista ... putina vorba in plus si iaca ca sau mai bagat niste strambe iar .. cam asa vine vorba prin FAME.. iar lasati vrajeala aia ca sunteti singuri si amarati ca stim ca nui asa.. iar in ceea ce priveste timingul uite cam avut azi liber de la lucru si so nimerit chiar numa bine :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Crezi ca se merita sa avem respect fata de voi si sa va anuntam ca va atacam?.Cand erati academie si v-ati desprins de C-I-R nici voi nu ati anuntat nimic si mai ales primul atacat a fost lord andrey. care se presupunea ca era prietenul vostru.
Ceea ce facem noi nu este un act de curaj,eu cel putin nu consider asa ci este o metoda de a ne recastiga mandria ca trib patata de academia razvratita.
Acum cand FAME nu mai are cum sa bage si alte triburi in razboi cu noi striga ca nu avem demnitate...
Dar voi aveati demnitate data trecuta ca ati apelat la toata harta sa ne doboare pentru ca singuri stiati ca nu erati in stare?

iar ai inceput cu sentimentalisme din astea cu lord cu vrajeli ...aveti rabdare bucurativa acum cat puteti luati cat puteti acum ca mai incolo se va dezlantui din iadu pe voi ..va promite masterd asta ..ai sa vezi ..si fara alte triburi ...o sa ma joc cu voi asa cum pot juca cu .....al day every day ..stiti ca sunt taticu vostru si ca va dau la nas oricand vreti voi indiferent de cat de multi si de mari ati fi:))
 

DeletedUser

pe cir au tradat .. pe god au tradat ... hai ca , cu noi ati avut ce ati avut .... dar de ce ati tinut neaparat sa distrugeti G0d ? ramos a luat sat de la CMDTP daca nu ma insel cu sprijin de la masterd1 si iaurtzel ce venea pe el ? alooooo triburi dinastea care o data te ajuta si te ataca cand vor ei dupa cum bate vantul exista ... putina vorba in plus si iaca ca sau mai bagat niste strambe iar .. cam asa vine vorba prin FAME.. iar lasati vrajeala aia ca sunteti singuri si amarati ca stim ca nui asa.. iar in ceea ce priveste timingul uite cam avut azi liber de la lucru si so nimerit chiar numa bine :)

e da batista ai dreptate pe noi ne ajuta satana ..ca sti ca am pile si relatii acolo ...si va ghidusesc impreuna cu el asa cum vreau ....si toate astea sunt numai din cauza ta si a lu elena
 

DeletedUser

pe RO 14 exista doar un trib adevarat iar acela este C-I-R restul e can-can

nu suna prea bine afirmatia in primul rand din cauza ca nu stii tot ce se intampla pe l14 in fiecare trib, si sa afirmi asa ceva ar insemna sa nu fi fost conflicte majore in tribul specificat de tine(de exemplu: noul fame); si atunci erai cu aceeasi parere pana s-au dus...
Infiecare trib e cel putin o gaina si cel putin un lup! Dar sa faci asemenea afirmatie deja m-i se pare ca bati campii.

Pt fiecare din noi, tribul adevarat e cel in care esti....public...
Dar in sinea ta nu esti de aceeasi parere intotdeauna....

De ce ti se pare tie ca, de exemplu, Circ nu e un trib adevarat?
 

DeletedUser

taticule ia o pastila si dute la culcare ca e tarziu .. se observa din nou o atmosfera ce incerci sa o aprinzi prin unele metafore si parabole specifice tie .
 

DeletedUser18063

pe cir au tradat .. pe god au tradat ... hai ca , cu noi ati avut ce ati avut .... dar de ce ati tinut neaparat sa distrugeti G0d ? ramos a luat sat de la CMDTP daca nu ma insel cu sprijin de la masterd1 si iaurtzel ce venea pe el ? alooooo triburi dinastea care o data te ajuta si te ataca cand vor ei dupa cum bate vantul exista ... putina vorba in plus si iaca ca sau mai bagat niste strambe iar .. cam asa vine vorba prin FAME.. iar lasati vrajeala aia ca sunteti singuri si amarati ca stim ca nui asa.. iar in ceea ce priveste timingul uite cam avut azi liber de la lucru si so nimerit chiar numa bine :)



pentru tine tot timpul se nimereste chiar numa bine....atata de bine se nimereste ca nici nu sti ce vorbesti :))
FAME nu a fost niciodata academie CIR...sa ti minte asta tu si acolitii tai.....am fost si vom fi egalii tai....chit ca iti convine sau nu.
Esti prea cu nasul pe sus sa vezi asta...dar in curand vei avea un sprijin in nas care sa til tina acolo sus.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus