CIR vs FAME

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nam zis nimica de CIRC .. chiar va respect si aveti cele mai mari sanse la castigarea lumii.. clasamentul si harta o vorbeste
 

DeletedUser

taticule ia o pastila si dute la culcare ca e tarziu .. se observa din nou o atmosfera ce incerci sa o aprinzi prin unele metafore si parabole specifice tie .

batistuta stai relax ..ca ajung si la tine :))nu uita ca fame nu a fost nici o data academie cir ...numele a fost dar la profil nu ati fost trecuti nici o data ..si stii bine ca, cu metafore te am saltat de 2 academii ..cu metafore ti am pus toata harta in cap ...defapt metaforele mele au fost fix pix faptele voastre au fost cele care v au facut ...nu eu ,nu metaforele ..voi singuri va ti facut manevre
 

DeletedUser

pe RO 14 exista doar un trib adevarat iar acela este C-I-R restul e can-can

Pt fiecare din noi, tribul adevarat e cel in care esti....public...
Dar in sinea ta nu esti de aceeasi parere intotdeauna....

nam zis nimica de CIRC .. chiar va respect si aveti cele mai mari sanse la castigarea lumii.. clasamentul si harta o vorbeste

Intocmai...nu e singurul...dar tu doar pe al tau i-l vezi asa, iar asta nu e valabil doar la tine..... :)
 

DeletedUser

La batissta e ceva de genul cum isi vede mama copilul,chiar de e bun sau rau,al ei tot ramane cel mai destept,frumos ,harnic...
Nu ar trebui sa interpretezi ca o jignire la adresa vreunui alt trib
 

DeletedUser

La batissta e ceva de genul cum isi vede mama copilul,chiar de e bun sau rau,al ei tot ramane cel mai destept,frumos ,harnic...
Nu ar trebui sa interpretezi ca o jignire la adresa vreunui alt trib

Tocmai asta spuneam...dar in felul meu, ca in acelasi timp sa-i dau si lui de inteles ca nu prea are relevanta afirmatia! ;)
 

DeletedUser

hai gata ..cu galagia plecati la sate ..si atacati ...acum cat puteti .dispareti din ochii mei
 

DeletedUser18063

nah,ca deobicei....cum a dat de greu masterd1 sa tirat.....si tocmai unde???MUltumesc pentru toate Mihai ....
 

DeletedUser

vrei sa fac fuziune cu tnt ..??sa va arat ca ma pe voi ???


si pe TNT vrei sa distrugi?Tu chiar nu ai scrupule,opreste-te ia o pauza,bea un pahar cu apa...e numai un joc.
Eu am incredere in TNT ca aliati ca nu vor pune botu la imbarligaturile tale...numai la TNT nu ai ajuns sa faci imbarligaturi,care e faza,nu-ti mai ies pasentele,devi penibil rau
 

DeletedUser18063

pana la urma cred ca ma bucur ca masterd1 sa dus in TNT...tare imi da impresia ca va este frica sa va mai razboiti cu inca un trib....:))
 

DeletedUser22922

GN, jokerul rau, K73 0:06:14
GN, jokerul rau, K73 0:06:23
GN, jokerul rau, K73 0:06:34
GN, jokerul rau, K73 0:06:42

Asa ataca intemeietorul C-I-R :))
 

DeletedUser

GN, jokerul rau, K73 0:06:14
GN, jokerul rau, K73 0:06:23
GN, jokerul rau, K73 0:06:34
GN, jokerul rau, K73 0:06:42

Asa ataca intemeietorul C-I-R :))

1.batissta nu este intemeietor
2.pt ce sa te chinui si sa iti bati capul daca merge si asa?
 

DeletedUser22922

cu distanta aia intre nobili blindez satul de 10 ori...decat la jucatorii ff slabi am vazut sa atace cu trenuletu la o asemenea distanta intre nobili
 

DeletedUser

cu distanta aia intre nobili blindez satul de 10 ori...decat la jucatorii ff slabi am vazut sa atace cu trenuletu la o asemenea distanta intre nobili

Stim sa dam la secunda,4 nobili in aceeasi secunda,nu-i problema de asta,acum ca ai intrat tu sitter probabil nu ia satu,dar pana acum a luat destule asa...Ti-am zis,de ce sa se complice
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus