CIR vs FAME

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

oricum le este mult mai bine fara noi acum,oricum voi voiati sa scapati numai de leutu,batissta,guatemaleza si fri3nds iar ei erau un fel de scut ,pentru ca pe voi doar acesti jucatori va interesa...acum macar sunt si ei mai linistiti fara leutu,batissta,guatemaleza si fri3nds
 

DeletedUser

ca sa vedeti ...uite cum recunosti singura ca voi erati un rau nu numai pe harta ci si ptr proprii colegi :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18063

oricum le este mult mai bine fara noi acum,oricum voi voiati sa scapati numai de leutu,batissta,guatemaleza si fri3nds iar ei erau un fel de scut ,pentru ca pe voi doar acesti jucatori va interesa...acum macar sunt si ei mai linistiti fara leutu,batissta,guatemaleza si fri3nds

adevarat erati un fel de scut din guma voi aia cei mai rai din Cir..
Ca deobicei ...te preamaresti singura,stai cu barna in ochii si tot scobitoare ti se pare.
Jenibil....
 

DeletedUser

Ma lasi cu prieteniile tale...numai placa asta o ti de un an de zile,mai stii altceva?
Eu nu am prieteni decat in viata reala,restul sunt prietenii de conjunctura ,prieteni de joc cu acelasi scop de a invinge tribul x....
Foarte rar niste prietenii din joc se transfera si in realitate,dar f rar ,poate nici 1%.II felicit pe cei care au reusit sa lege o prietenie reala din acest joc si mai ales sa isi gaseasca jumatatea in acest joc...dar astea nu sunt decat niste exceptii care confirma regula.

Vai ce m-ai atins cu mesajul asta, cu postarea asta sa fiu mai exact. :(

Uite ca sa stii eu comunic cu jumatate din CIRC la telefon, cu unii din TSF, fostii membri am baut si bere, relaxandu-ne pe o terasa. Jumatatea inca nu am gasito. A fugit cu gemul.. :)) Dar promit sa-mi gasesc, asa pentru tine !:)
 

DeletedUser

Vai ce m-ai atins cu mesajul asta, cu postarea asta sa fiu mai exact. :(

Uite ca sa stii eu comunic cu jumatate din CIRC la telefon, cu unii din TSF, fostii membri am baut si bere, relaxandu-ne pe o terasa. Jumatatea inca nu am gasito. A fugit cu gemul.. :)) Dar promit sa-mi gasesc, asa pentru tine !:)

Pai daca,sa zicem, eu vorbesc cu tine la telefon,iesim la o bere sau un suc inseamna ca deja suntem prieteni?Prietenia implica mult mai multe lucruri.Ceea ce spui tu poate fi cel mult un inceput de prietenie
 

DeletedUser

Pai daca,sa zicem, eu vorbesc cu tine la telefon,iesim la o bere sau un suc inseamna ca deja suntem prieteni?Prietenia implica mult mai multe lucruri.Ceea ce spui tu poate fi cel mult un inceput de prietenie

La asta m-am si referit, ti-am dat un exemplu. Dar cu tine nu beau bere, te las pe tine sa alegi ce vrei sa bem. :D
 

DeletedUser

o sampanie...cu niste lumanari parfumate :D rosii neaparat :))


jack nu il lua in seama ca asa ne alitam noi doi! adica eu si prostu asta:))
 

DeletedUser

mai bine o apa plata cu lamaie ca sa fiu si mai acra decat sunt acum :D si sa il mai enervez un pic pe ralf si pe masterd :p
 

DeletedUser

=))))

elena sa stii ca valabilu are voie sa bea doar apa plata! deci te nimeresti bine cu el!

te rog sa ai doar tu lamaie! lui ii dai doar gheata sa il doara in gat :))
 

DeletedUser

dau lamaie la toata lumea ca nu sunt rea ,de ce sa poftiti voi la lamaia mea?
42-lamaie%20felii.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36143

Eu doar fac niste constatari. Eu nu vad tribul FAME pe harta. Eu vad CIRC. Sau voi nu sunteti circari? Sunteti circari doar cu numele? Tribul CIRC v-a fost pelerina pentru vreme grea? Deci, presupun ca la fel de frumos cum au intrat in CIRC o sa si iasa de acolo.


Iar cel mai mult ma amuza faptul ca, partea veche a CIRC este de acord cu un PNA cu Matrix, pe cand partea sudica nu este de acord.

faci niste constatari
vai de ele

te amuza o chestie care e tipica in CIRC - opinii diferite care se discuta

nu vezi pe harta FAME? - e chiar langa DIE. - vezi clasamentul

probabil presupunerea ta e facuta de faptul ca te gandesti la tine : deci, presupun ca la fel de frumos cum lordkaos & tnt/sh
au intrat in LegioN o sa si iasa de acolo.
 

DeletedUser

ce vrajeala ieftina are kaos si guatemaleza ..pai mah voi incercati aici sa creati suspiciuni intre noi astia de am fost in fame si cei care au fost in circ ..doar doar destabilizati putin circ .pffffff
mah copii mah ma feceti sa rad:)))
 

DeletedUser

de la afirmatia voastra ca fame a castigat razboiul cu cir pana la "destabilizare" ....
doar sa afirmat ca circ este castigatorul acestui razboi si nu fame,nu are cum sa fie fame cand are 2 membrii,in fine...pana la urma speram sa va hotarati ce sunteti,fameisti sau circaristi
 

DeletedUser36143

...............nu o da pe toate partile,rezuma-te la ce exista real in momentul de fata fara setimentalisme,cu alea ati ramas:D


"lucru de care tu nu esti si nici nu o sa fii vreodata sa il faci
cu mana ta de oameni ?"-asta suna a instigare:rolleyes:

nu e instigare - e o constatare a ce citez mai jos de la un circar - iar kaos de cand joaca nu a reusit sa aiba asemenea satisfactie:

FAME are dreptul de a inchide un razboi cu cir ? DA - ca CIR nu mai e

si daca era CIR vs CIRC topic separat - FAME tot avea dreptul sa inchida
topicul ca invingator


si Fame daca vrea poate sa declare razboi cui vrea de pe harta asta
pe cand cir nu mai poate - ce inseamna asta ?

asta e victoria - cand tribul dusman nu mai are nici un sat pe harta
si tribul dusman are - e simplu



asa ca aplica ceea ce ai zis mai devreme

...............nu o da pe toate partile,rezuma-te la ce exista real in momentul de fata fara setimentalisme,cu alea ati ramas:D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus