CIRC + HELL vs. WWizz

  • Autor subiect alexanderw
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:) Imi permit si eu sa fac un mic anunt in numele triburilor CIRC si HELL, care suna asa:

Incepand cu 8 mai 2008, ora 02:00, ambele triburi inceteaza asa zisele relatii diplomatice cu tribul WWizz si orice alt trib afiliat lor.

Pe scurt, in conflictul CIRC vs. HELL ne-am tot uimit unii pe altii cat de bine jucam si am zis ca ar fi mult mai profitabil sa ne aliem impotriva unora mai slabi decat sa ramanem in conflict.
WWizz ne-au luat putin de fraieri pe noi cei din CIRC dar si pe cei din HELL, si uitandu-ne la noi si comparandu-ne cu ei am zis ca nu au dreptul sa faca asta.

In concluzie, intr-un final fericit o sa inceapa distractia pentru toate trei triburile :)

Succes tuturor, mai ales celor din WWizz !
 

DeletedUser

DAP

am respectat alianta cu fiecare si ne-am declarat neutrii

se pare ca cel care e corect mereu are de pierdut

asta e copii lets play

macar stiu ca ma lupt cu fostele mele aliate

frumos:)
 

DeletedUser3902

frumos...sa vedem rezultatele...si asa era cam plictisitoare lumea asta...
 

DeletedUser

Da, ati fost foarte aliati si foarte corecti:

- Ati luat sate de la HELL zilele astea, motivand ca este al vostru K36, unde nici macar 50 % din numarul de sate al continentului nu apartine WWizz
- Ati luat [M~K] si cardul lor de academii sub aripa voastra, cand era clar ca aveau conflicte cu noi
- Pe cei din GhostS i-ati declarat refugiati, desi nu fusesera atacati niciodata de WWizz, ci doar pentru ca n-au vrut sa vina la voi in trib si au ales CIRC
- De cele mai multe ori ati pus problema sub forma "Am sa va mutam de la Aliati la PNA pana cand faceti cum vrem noi"
- Ati incercat sa ne fortati mana:

claponel în data de 27.04. la ora 19:40
ce face ? MK va deveni oficial academi wwizz sa nu uiti cine te a ajutat, TOICa si alti nu cred ca uita nu cred ca iti permiti inca un razboi in afara celui cu HELL.

Cu respectCOSOVO

se pare ca cel care e corect mereu are de pierdut

In concluzie, exceptand faptul ca nu ati fost corecti nici cu CIRC si nici cu HELL, putem spune ca da, ati fost corecti :)
 

DeletedUser

Harta actuala sau harta viitoare ? :))

Dap, o sa pun si o harta in cateva zeci de minute.
 

DeletedUser1647

- Ati luat [M~K] si cardul lor de academii sub aripa voastra, cand era clar ca aveau conflicte cu noi


In primul rand [M~K] nu avea niciun conflict cu voi atunci. Eram chiar ALIATI! .. si o stii prea bine. Deci eu de conflict intre aliati nu am auzit.

In al doilea rand daca 3 triburi pentru tine reprezinta un card... e ok. Te las in treburile tale.
 

DeletedUser

Increzator in ce??a zis harta viitoare, nu a zis nimic ca o sa castigam noi:)):D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus