CIRC + HELL vs. WWizz

  • Autor subiect alexanderw
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8802

pai nu pre v am dat motive in ultimul timp, atunci cand a inceput razboiul cu hell si circ ne ati pus cruce imediat si se pare ca nu a fost chiar asa.
 

DeletedUser4901

cred ca ar trebui inchis topicul...razboiul sa terminat de ceva vreme..
 

DeletedUser

raspuns

da

wwizz in data de 4 septembrie din lipda de timp a renunta la joc

deci pe departe de a zice ca a-ti castigat ceva:))

macar spuneti la toti ca a-ti luat sate MOCA dupa ce toti membrii wwizz si-au dat stergere de cont , nu de alata dar vor crede astia ca sunteti chiar buni
 

DeletedUser

da

wwizz in data de 4 septembrie din lipda de timp a renunta la joc

deci pe departe de a zice ca a-ti castigat ceva:))

macar spuneti la toti ca a-ti luat sate MOCA dupa ce toti membrii wwizz si-au dat stergere de cont , nu de alata dar vor crede astia ca sunteti chiar buni

Cand dati de greu faceti pe victimile, cand incepeti sa cadeti dati vina pe alti ca v-au lucrat pe la spate si va dati stergere la cont din lipsa de timp. V-ati laudat prea multi timp ca sunteti cei mai buni de pe .ro, dar cand s-au aliat mai multe triburi imptriva voastra numai aveti timp de triburile pentru ca sunteti constientii ca numai faceti fata. Daca erati asa buni ati fi stat pana la sfarsit si ati fi aceptat infrangerea cu onoare ca sa zic asa. Odata si-odata toti o sa cadem.
 

DeletedUser4901

good point pacMakaveli..cred ca in ceea ce ai zis sa cuprins tot adevarul;)
 

DeletedUser

Deci pana la urma care mai e treaba mai e razboi sau nu ? :-??

App am "auzit" [sa ma corecteze cineva daca gresesc, propabil ca da] ca tribul ~HPR~ este in razboi cu WWizz si ca ar fi castigat cateva sate de la ei. E adevarat ?
 

DeletedUser

Acum ca au renuntat la joc, toti sunt in raboi cu Wwizz :))
Acum se arata toti vitejii de pe l2 si culeg roadele HELL-ului.
 

DeletedUser

Cred ca s a evaporat tot sb. Asadar va asteptam la noi topicuri legate de razboaiele actuale.:D
Razboiul asta s a sfarsit.
 

DeletedUser4901

vezi vezi...te duc in fata tribunalui tribului HA...si te trag in teapa=))
 

DeletedUser

Din moment ce razboiul s-a terminat iar in acest thread nu s-a mai postat de mult ontopic, il voi inchide. Daca vreti sa-l redeschid astept mesaj privat in care sa argumentati motivul pentru care acest thred ar trebui redeschis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus