CIRC vs MASON

  • Autor subiect DeletedUser28580
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39100

baiatul s-a simtit atacat...ca nu e si *Hard* aruncat acolo...ca na..parca ziceau ca doar 2-3 luni stau (pana ii inobileaza cineva sau ii recruteaza, sau partea 2...au un razboi mai serios din 2-3 parti..si se "plictisesc" baietii de lumea 23)..si na...2-3 luni tot sunt din martie si pana acum..

Bai inteligentule 2-3 luni au trecut demult si o parte din jucatorii care au infiintat hardul si care au zis ca joaca doua luni sau lasat gen mihaela-lena x ;sandu-kampf;daniel-abap;vasile-mombasa; daca am adus alti jucatori pe conturi nu te priveste asa ca hardul o sa fie pe 23 pana ne dau idolii tai inq la margine sau pana ne lasam noi asa ca ti-am mai zis ciocu mic si suge burta .

Parte 1:
Triburi: *Hard*
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, .INQ., =INQ=, -INQ-

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 388
Tabăra 2: 197
Diferență: 191

dute si le mai ridica moralu la baieti tai sau daca nu vezi si tu ce poti sa le ridici ;)
 

DeletedUser37799

Bai inteligentule 2-3 luni au trecut demult si o parte din jucatorii care au infiintat hardul si care au zis ca joaca doua luni sau lasat gen mihaela-lena x ;sandu-kampf;daniel-abap;vasile-mombasa; daca am adus alti jucatori pe conturi nu te priveste asa ca hardul o sa fie pe 23 pana ne dau idolii tai inq la margine sau pana ne lasam noi asa ca ti-am mai zis ciocu mic si suge burta .

Parte 1:
Triburi: *Hard*
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, .INQ., =INQ=, -INQ-

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 388
Tabăra 2: 197
Diferență: 191

dute si le mai ridica moralu la baieti tai sau daca nu vezi si tu ce poti sa le ridici ;)


of..doamne..ce antisocializare esti...copilu`...sunt aliat cu tine...nu idolizez ~INQ~...numai ca prea va inaltati singuri in ceruri..
si na...vorbeste mai frumos ca nu cred ca esti crescut in jungla.
 

DeletedUser39100

e doar o chestiune de timp pn ajungi in inq :)) cred ca nu au ajuns in zona ta de aia mai esti in trib aliat
 

DeletedUser37799

in ce trib esti tu miezule ?

..tu esti unic baiatule...in vocabularul ala mare si extins al tau cat o pagina de A4 nu ai mare lucru...pe deasupra mai esti si nesimtit...iti vorbesc eu urat ca tu sa iti permiti acelasi lucru..?..oo..lasa... sa ma cauti pe extern dupa ce dispari de pe harta!;)
 

DeletedUser4133

oare de ce nu posteaza maTzz** ? Ii e rusine de ce intorsatura a luat razboiul ? Nici nu ma mir, sa faci numele de CIRCUS de rusine in asa un hal...in locul lui mi-as da delete cont ! :p
 

DeletedUser4133

nu cred ca are taria de caracter sa-si dea delete...sta pe harta sa rada toti de el.
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
Parte 1:
Triburi: Mason, Mason1, Mason2, Mason3, Mason4, Mason5, .MASON
Parte 2:
Triburi: CIRC*, CIRCU$, CIRCUS

Timeframe: 02/07/2011 00:00:00la19/07/2011 10:16:41

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,859
Tabăra 2: 1,441
Diferență: 418

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 188
Tabăra 2: 162
Diferență: 26

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 11,929,472
Tabăra 2: 11,391,259
Diferență: 538,213

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,577,792
Tabăra 2: 1,277,774
Diferență: 300,018

chart
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
Parte 1:
Triburi: T.G.L.
Parte 2:
Triburi: CIRC*, CIRCU$, CIRCUS

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,841
Tabăra 2: 7,577
Diferență: 5,736

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 237
Tabăra 2: 115
Diferență: 122

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 10,420,003
Tabăra 2: 54,576,990
Diferență: 44,156,987

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,011,784
Tabăra 2: 980,915
Diferență: 1,030,869

chart
 

DeletedUser22923

daca nu sti . ce a fost si ce ii nu vorbi bine? Toti vorbiti pe forum si daca stiti ce se intampla si daca nu stiti . TOTI ABERATI SI POVESTITI GASITIVA ALTE SUBIECTE SUNT DESTULE NU CRED CA EU AM INTRAT PE FORUM SA POSTEZ CUM JUCATORI VOSTRI SE DUC LA VALE . SAU CU ALIATI NE-AU TRADAT .sau multe altele asta e problema noastra ce si cum facem nu e a voastra .
 

DeletedUser22923

si ce sa spun FELICITARI VOUA . SUNTETI DEO , MASON PLUS 7 8 ACADEMII NICI NU STIU CATE IS .. PLUS T.G.L SI AVETI 150 DE SATE AVANS FATA DE NOI . CE SA SPUN FELICITARI . ATI REUSIT SA VA STRANGETI 10 TRIBURI CONTRA CIRCUS vedeti poate mai gasiti vreo 10 poate asa o sa reusiti
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
daca nu sti . ce a fost si ce ii nu vorbi bine? Toti vorbiti pe forum si daca stiti ce se intampla si daca nu stiti . TOTI ABERATI SI POVESTITI GASITIVA ALTE SUBIECTE SUNT DESTULE NU CRED CA EU AM INTRAT PE FORUM SA POSTEZ CUM JUCATORI VOSTRI SE DUC LA VALE . SAU CU ALIATI NE-AU TRADAT .sau multe altele asta e problema noastra ce si cum facem nu e a voastra .

mosule,eu chiar stiu ce se intampla:
aliatii v-au tradat? pai cine le-a declarat razboi?nu voi?
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
si ce sa spun FELICITARI VOUA . SUNTETI DEO , MASON PLUS 7 8 ACADEMII NICI NU STIU CATE IS .. PLUS T.G.L SI AVETI 150 DE SATE AVANS FATA DE NOI . CE SA SPUN FELICITARI . ATI REUSIT SA VA STRANGETI 10 TRIBURI CONTRA CIRCUS vedeti poate mai gasiti vreo 10 poate asa o sa reusiti

multumim.si sa o luam pe rand:
deo-ce le-ati facut la astia?toate triburile din jurul lor le-ati facut sa le declare razboi,bravo lor ca au supravietuit si inca cum.

mason:pai aveati familie cu ei,dar na,nu va mai ajungea patura si ati intors pe cei din NOI impotriva lor,deci pe o parte v-ati asigurat ca au putina treaba.

nu trebuie 10 triburi,ca ati avut voi grija sa ne inconjurati cu aliante gen Noobz si Hard din cate stiu si fosta alianta cu masonii.mai lipsea sa aveti si cu INQ

asta e politica ta de fuziuni si invitatii peste tot,nu ti-a mers..ai invatat si poti sa aplici pe alta lume,alta tactica in diplomatie.

ps:greu este fara masoni sa va apere spatele nu?
 
Ultima editare:

DeletedUser4133

daca nu sti . ce a fost si ce ii nu vorbi bine? Toti vorbiti pe forum si daca stiti ce se intampla si daca nu stiti . TOTI ABERATI SI POVESTITI GASITIVA ALTE SUBIECTE SUNT DESTULE NU CRED CA EU AM INTRAT PE FORUM SA POSTEZ CUM JUCATORI VOSTRI SE DUC LA VALE . SAU CU ALIATI NE-AU TRADAT .sau multe altele asta e problema noastra ce si cum facem nu e a voastra .

Stiu ce a fost (din fericire) si nu postez aiurea. Statisticile arata ca mergeti la vale. Si daca mai pui la socoteala ca ca sunt in miezul problemei si in joc vei realiza ca chiar stiu ce vorbesc. In plus, nu am de ce sa-mi gasesc alt subiect de conversatie atata timp cat am postat la tema razboiului Circus vs Mason si am fost "in tema". Da, poate am extins putin problema amintind si de TGL, dar consider ca au avut si ei un aport destul de important in acest razboi si merita mentionati.

Aliatii nu v-au tradat , voi ati fost aceia care ati declarat acest razboi. matzz** nu e cazul sa arunci cu noroi intr-o familie de triburi pe care tu personal i-ai desconsiderat si le-ai declarat razboi. Ei nu sunt cu nimic vinovati si chiar nu aveau de gand sa intoarca armele impotriva voastra. Dar daca tu ai facut-o nici ei nu au sa stea deoparte sa isi planga de mila ci au sa duca acest razboi cu mandrie si cu rezultate remarcabile. Tu, matzz** esti cel care a gresit, nu masonii. Asta sa nu uiti niciodata.
 

DeletedUser4133

si ce sa spun FELICITARI VOUA . SUNTETI DEO , MASON PLUS 7 8 ACADEMII NICI NU STIU CATE IS .. PLUS T.G.L SI AVETI 150 DE SATE AVANS FATA DE NOI . CE SA SPUN FELICITARI . ATI REUSIT SA VA STRANGETI 10 TRIBURI CONTRA CIRCUS vedeti poate mai gasiti vreo 10 poate asa o sa reusiti

Multumim pt felicitari si multumim pt ca tu , matzz**, personal ai realizat aceasta uniune a masonilor cu DEO si TGL. Stau cateodata si ma gandesc ca tu joci impotriva tribului tau. Tot ceea ce ai facut in ultima perioada imi arata acest lucru. Noi iti multumim pt asta, dar acum nu trebuie sa plangi pt ca s-a realizat. Ceea ce faci cu mana ta se numeste lucru manual . :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus