CIRC vs MASON

  • Autor subiect DeletedUser28580
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22923

faptele spun totul de 6 luni in coace CIRCUS RANK 1 .PUNCTE . RANK 1 INAMICI INVINSI . DA SUNT UN CONDUCATOR RAU CE SA SPUN:))=)).
 

DeletedUser40316

cred ca ai o problema grava :| CIRCUS al tau ii varza , defapt a fost ca nu mai exista , nu te compara cu CIRC sau alte triburi originale
 

DeletedUser4133

Topicul nu are de ce sa fie inchis, mai exista academiile circus-ului care au ramas la dusmani.

matzz* un conducator adevarat niciodata nu-si va dizolva tribul. Poate vrei sa spui ca ai fost suparat pe unii din tribul tau care erau inactivi. Asta pot sa cred. Dar tu nu ai facut decat sa iti bati joc de membri tribului tau prin aceasta dizolvare. Trebuia , din respect fata de ei , sa ii lasi cu un acoperis deasupra capului si sa poata hotara singuri ce fac mai departe. Dar nu, tu , in egoismul tau, ai vrut sa iesi inainte de a pierde razboiul. Circus era in cadere libera asa cum am vazut toti. Nu ati rezistat la atacuri si pierdeati teren. Un jucator adevarat s-ar fi luptat pana in ultima clipa si ar fi avut respectul nostru al tuturor. Dar tu ai fugit si stii si singur ce inseamna asta, nu trebuie sa-ti spun eu.

Daca doar ai fi vrut sa te retragi din joc ca sa ai timp pt viata personala ai fi procedat altfel. Intotdeauna exista un inlocuitor la conducere, intotdeauna sunt membri care sa duca tribul mai departe. Dar asa...egoism si frustrare...
 

DeletedUser

faptele spun totul de 6 luni in coace CIRCUS RANK 1 .PUNCTE . RANK 1 INAMICI INVINSI . DA SUNT UN CONDUCATOR RAU CE SA SPUN:))=)).

asa si la inceputul lumii un trib mamut a stat pe primul loc o luna de zile apoi puf. nu te lauda cu statisticile astea. conteaza clasamentul de durata
 

DeletedUser

matzz stii foarte bine ca ai avut triburi slabe cu care tu teai batut asa ca era normal sa faci ODA mult + ai recrutat in prostie si asta o stiu iar foarte bine pentru ca zonele unde tu ai recrutat eu aveam de gand sa o fac albastra impreuna cu TGL iar per total la OD ai fost pentru ca dadeau toti in voi

Iti aduci aminte cand Sconcs era inconjurat doar de razboaie? Vad ca nici acum nu sa dizolvat asa cum a patit CIRCUS

In plus eu ca si intemeietor, motivul principal pentru care am renuntat a fost ca nu mai aveam timp iar al 2-lea pentru ca din cauza neincrederii in celelalte triburi si multe alte probleme am distrus toata diplomatia tribului. Dupa plecarea mea nu stiu exact ce si cum sa intamplat sau ce e in acel trib dar cred ca o duce mai bine decat atunci cand eram eu

Concluzia...cine tine la acel trib si isi respecta colegii nu da dizolvare si ii lasa sa decida ei ce fac cu tribul, daca mai pot face ceva
 

DeletedUser

Eu sincer spun ca l-am inteles pe matzz de la inceput , insa nu inteleg partea ca daca el a dus tribul CIRCUS unde zice el ca la duc, insa am o intrebare pentru el : "Tu singur l-ai dus ?" - eu cred ca te-au ajutat colegi , te-au ajutat prieteni si multi alti jucatori , imi pare rau pentru viata ta personala , insa daca ai stiut ca nu o sa poti juca ,trebuia sa anunti si sa dai stergere cont nu si dizolvare trib.

PS. Credeam ca acest razboi va dura mai mult decat celelalte ,insa m-am inselat .
 

DeletedUser

Eu am dizolvat tribului din cauza timpului . puteti intreba ori ce membru al tribului ca tribul circus fara mine era in hibernare.

si ca sa raspund toate intrebarile .

Sunt un conducator rau ? Poate ca dupa spusele voastre da sunt . DAR DACA EU SUNT VOI SUNTETI MAI RAI CA MINE .

EU AM ADUS CIRCUS RANK 1 PUNCTARJ. RANK 1 ATAC , RANK 1 PER TOTAL INAMICI INVINSI .

DECI EU ZIC CA AM FOST CEL MAI BUN CONDUCATOR SI NU M-AM FACUT DE RAS .

VOI TOTI ATI STAT IN SPATELE TRIBULUI MEU LA TOATE CATEGORIILE . DECI AM FOST NET SUPERIOR ORI CARUI CONDUCATOR .

DACA EU AM ALES SA DIZOLV TRIBUL ASTA E ALEGEREA MEA SI NIMENI NU MI-O POATE CONTESTA .

CIRCUS REZISTA MULT SUB ACEA FORMA DOAR CA PROBLEMA ERA TIMPUL SI PROBLEMA ERAM EU PENTRU CA NU AVEAM TIMP.

NU STIU POATE UNI NU AU VIATA PERSONALA DAR EU AM DOAR 20 DE ANI SI VREAU SA FAC CEVA IN VIATA ASTA NU SA FIU UN NOLIFER SI CA SA REALIZEZI CEVA IN ACEASTA VIATA AI NEVOIE DE UN INCEPUT BUN.


BAFTA TUTUROR .

DORESC ADMINI SA INCHITA ACEST TOPIC . TRIBUL CIRCUS NU MAI EXISTA .

Chiar nu doream sa ma bag in aceasta discutii dar citind ce ai scris nu m-am putut abtine.Nu te-am cunoscut si n-am avut nici discutii cu tine pe joc, asa ca iti raspund doar la cuvintele tale de "suflet" pe care le-ai aruncat pe aici in scarba si printre intepaturi ,injosirea altora si jigniri.

Ma intreb ce o sa rezolvi in viata la cate probleme de gandire ai si la cat de slab esti la psihic.
Circusul nu cred ca era o turma de oi ca sa le conduci tu in stanga si in dreapta si sa iti stea toti la picioare cand vroiai tu ,era format din oameni ,adevarat inactivi dar asta este asa cum ai spus tu au o viata si trebuie sa-i intelegi ,problema ta era ca n-ai avut cu cine sa-i inlocuiesti sau sa le stea sitter ,banuiesc ca toata lumea stie de "mass-ul de me mess" in care plangeai ca ai nevoie de 20 de oameni pentru conturile inactive la care ai parola.
Ai dreptate sa jucat si un pic murda dar nu puteai face altceva decat sa mergi mai departe sau sa aplici aceas metoda nu sa iti dai cu tesla in ....tie si altora nevinovati si stai linisti ca nu are treaba limba romana cu jocul deci puteai sa rezisti si acestor rautati din partea unora.
Chiar nu inteleg cum poti sa spui ca tu esti cel mai tare din parcare (binenteles ca ai dreptate, daca este parcarea goala) ,ca tu ai facut ,tu ai dres si etc...
Nu uita n-ai fost singur in trib ca sa ridici tu tribul pe locul 1 ca nu ai avut elevator ca sa-ti permiti sa iei tu toate laudele ,sunt multi jucatori care au muncit , tu ai fost ala care la distrus poate prin incompetenta de care ai dat dovada si pe care toata lumea o vedea de la o posta ....

Daca tot m-am bagat si pe aici as dori sa felicit membri din CIRCUS , MASON , DEO .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus