CIRC vs MASON

  • Autor subiect DeletedUser28580
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

probabil ca cineva s-a suparat pe viata si cu noaptea in cap a concediat pe toata lumea
oare cine?
tinand cont ca ultimii au fost
Tress Părăsit 28th July 2011 - 09:21 260,156
isotope Părăsit 28th July 2011 - 04:26 883,906
ori a fost Tress care a fost concediat cand s-a trezit maTzz** ca e singur cu dusmanul in "pat"
ori isotope care si-a facut sepuku la final (dar i l-a last pe Tress sa nu se plictiseasca maTzz** singur in trib)

kkmel Părăsit 28th July 2011 - 04:26 705,322
......
isotope Părăsit 28th July 2011 - 04:26 883,906

Oricum situatia este iremediabila ... nu va mai putea sa revina ... si cu asta i s-a pus capac.
Asa cum am prevazut ... Circus va cadea
Ramane de vazut daca si celelalte previziuni vor fi asa cum am prezis

Dupa cate vad eu pe harta si statistici imi permit sa trag anumite concluzii subiective:
- Persia o sa cada pentru ca nu mai poate rezista mult contra TheEnd, NewAge, TraGe, RPT etc
- CIRCUS va avea aceeasi soarta (daca nu isi schimba politica) contra DEO, Mason, TGL
- vsAll e o prada usoara si sigura contra WoC

http://forum.triburile.ro/showpost.php?p=898831&postcount=104
 

DeletedUser

:)) e buna treaba, regele a murit, traiasca regele, Circul a murit, piesa asta este hit!

stai linistit ca ce s-a intamplat nu e din cauza ca ne mergea rau in razboaile cu voi
din cauza unui Editat TT s-a intamplat tot dezastru de azi
si uite ca ne mergea fortte bine aseara
98863861.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si cine e acel om de nimic daca nu sunt indiscret?
sunt curios daca am avut dreptate
 

DeletedUser

si cine e acel om de nimic daca nu sunt indiscret?
sunt curios daca am avut dreptate

tress

oricum daca circus nu va mai fi,promit ca nici aceste EDITAT TT sa nu mai existe pe harta

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile în limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de vârste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar întrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tress

oricum daca circus nu va mai fi,promit ca nici aceste gunoaie sa nu mai existe pe harta

deci am avut dreptate
imi pare rau pentru incident ... dar sincer nu o sa mai reusiti sa va refaceti
deja cei nemultumiti, nehotarati sau dezamagiti au intrat in alte triburi, mai exact chiar in triburile dusmane :eek:
 

DeletedUser28580

o EDITAT TT acest tress :)
dar stii ce e amuzant?
ca dupa ce a concediat pe toata lumea, uite:

28.07.
04:02 alci 2 a fost invitat de către Tress.
28.07.
04:01 tiany a fost invitat de către Tress.
28.07.
04:01 P0my a fost invitat de către Tress.
28.07.
04:01 Ahillis a fost invitat de către Tress.
28.07.
04:01 georgeta... a fost invitat de către Tress.
28.07.
04:01 Cupipulpitza a fost invitat de către Tress.
28.07.
04:00 bogdan9 a fost invitat de către Tress.

EDITAT TT,dupa cum spuneam :)

Dar asa e cand EDITAT TT intr-un razboi,ii pui capat cum poti ;))

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile în limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de vârste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar întrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

o mizerie de om acest tress :)
dar stii ce e amuzant?
ca dupa ce a concediat pe toata lumea, uite:

28.07.
04:02 alci 2 a fost invitat de către Tress.
28.07.
04:01 tiany a fost invitat de către Tress.
28.07.
04:01 P0my a fost invitat de către Tress.
28.07.
04:01 Ahillis a fost invitat de către Tress.
28.07.
04:01 georgeta... a fost invitat de către Tress.
28.07.
04:01 Cupipulpitza a fost invitat de către Tress.
28.07.
04:00 bogdan9 a fost invitat de către Tress.


un gunoi si jumatate,dupa cum spuneam :)

Dar asa e cand te caci pe tine intr-un razboi,ii pui capat cum poti ;))

eu cred ca s-a apucat de invitat si daca nu a mai avut loc ... omu a fost nevoit sa mai concedieze jucatori din trib
si a continuat pana nu a mai avut ce concedia :D
 

DeletedUser

s-au dat peste cap dupa circulara asta :)

CarlaDaimler în data de 27.07. la ora 11:13
Stimate membru al familiei [ally]Circus[/ally],

Iti scriu acest mesaj pentru a incerca sa te ajut sa vezi cum stau lucrurile in realitate.
Familia [ally]Circus[/ally] nu va mai fi pe harta L23. Nu stiu daca va dura 1 luna sau 6 luni, dar asta se va intampla cu siguranta.
De ce sunt asa sigur?!? Pai, pentru ca are cei mai slabi conducatori... Care nu au stiut sa-si pastreze relatiile de alianta, au preferat sa aiba 3 razboaie in 3 directii diferite... si uite ce se intampla.

Nu ma refer numai la faptul ca familia [ally]Circus[/ally] pierde sate pe toate laturile, iar granitele se muta pe zi ce trece, ci ma refer la organizarea din aceste trib si diferentele fata de familia [ally]Mason[/ally]:
- sprijin trimis aiurea, orbeste, la jucatori care nu mai intra pe cont... iar altii, activi, ies din trib pentru ca nu au vazut nici macar un lancier...
- contul [player]seeerj[/player] mai are 1 sat, in acest moment, pe cand al nostru [player]gregory2000[/player], e bine mersi, acolo unde e
- jucatorul kia092 a dat stergere cont
- jucatorul [player]TIBI LTL[/player] a dat inceput nou
- [player]monitta[/player] nu mai intra pe cont dupa primele 3 zile de atacuri

Vrei sa mai stii diferente?
[player]gregory2000[/player] a fost aparatorul zilei si a pierdut 2 sate; [player]sefu121[/player] a fost si el aparatorul zilei, dar pe contul lui este macel.
Ai tai l-au adus pe [player]GalaII[/player] la voi, iar dupa 3 zile de atacuri ne-a lasat noua parola contului, pe cand noi l-am adus pe [player]flor1n23[/player] la noi, iar acum e bine mersi, ba chiar isi ia inapoi satele pierdute in primele zile.

Si lista poate continua, dar nu vreau sa te mai stresez.
In concluzie, daca tii la satele tale, daca tii la contul tau si la cat ai muncit pentru el, vino alaturi de niste jucatori care chiar stiu ce au de facut.
Si nu ma refer numai la familia [ally]Mason[/ally], te poti duce in [ally]DEO[/ally], te poti duce in [ally]T.G.L.[/ally], te poti duce unde vezi cu ochii, dar acolo, la tine, nu mai e de stat.

O zi buna iti doresc.
Cu respect,
familia [ally]Mason[/ally].
 

DeletedUser2821

Sincer , gestul cu circulara a fost foarte urat .
Oricum asta sunt chestii facute de playeri care nu au respect pentru inamici si poate nici chiar pentru ei .
 

DeletedUser

Sincer , gestul cu circulara a fost foarte urat .
Oricum asta sunt chestii facute de playeri care nu au respect pentru inamici si poate nici chiar pentru ei .


A fost urat gestul , zici ? Dar toate cuvintele din aceea circulara sunt adevarate , vrei sa zici ca dupa ce a facut acel conducator din Circus , familia Circus mai poate continua in situatia de acum ? E ceva clar , nu mai poate continua , foarte multi jucatori au fost dati afara de acolo la cheful unui conducator , iar pun pariu ca alti colegi de acolo vor da : "paraseste tribul" , acest GEST este foarte urat , Carla nu a zis sa vina in Mason , poate a dat de inteles , dar a zis foarte clar ca poate merge omul unde vede cu ochii , stii cum e : In timpul razboaielor "negoturiile" merg foarte bine si foarte profitabile.
 

ricautza

member
Scor reacție
10
A fost urat gestul , zici ? Dar toate cuvintele din aceea circulara sunt adevarate , vrei sa zici ca dupa ce a facut acel conducator din Circus , familia Circus mai poate continua in situatia de acum ? E ceva clar , nu mai poate continua , foarte multi jucatori au fost dati afara de acolo la cheful unui conducator , iar pun pariu ca alti colegi de acolo vor da : "paraseste tribul" , acest GEST este foarte urat , Carla nu a zis sa vina in Mason , poate a dat de inteles , dar a zis foarte clar ca poate merge omul unde vede cu ochii , stii cum e : In timpul razboaielor "negoturiile" merg foarte bine si foarte profitabile.

in razboaie se folosesc astfel de circulare de scadere a moralului sa spun asa. si am intalnit-o si noi cand ne bateam cu DEO sau cu CEATA. la fel nu sunt de acord cu ele pentru ca as vrea ca toate razboaiele sa fie castigate pe harta luptand nu prin asa ceva. si sa nu imi spuna mie nimeni ca acel conducator nu a fost influentat de vreun "prieten" de prin alt trib. in fina, insa, ramane scopul atins de a destrama CIRCUS
 

DeletedUser

A fost urat gestul , zici ? Dar toate cuvintele din aceea circulara sunt adevarate , vrei sa zici ca dupa ce a facut acel conducator din Circus , familia Circus mai poate continua in situatia de acum ? E ceva clar , nu mai poate continua , foarte multi jucatori au fost dati afara de acolo la cheful unui conducator , iar pun pariu ca alti colegi de acolo vor da : "paraseste tribul" , acest GEST este foarte urat , Carla nu a zis sa vina in Mason , poate a dat de inteles , dar a zis foarte clar ca poate merge omul unde vede cu ochii , stii cum e : In timpul razboaielor "negoturiile" merg foarte bine si foarte profitabile.

domnule ,de unde stii tu ca circus nu poate continua?
si ce te intereseaza pe tine asa tare soarta jucatorilor din circus?
 

DeletedUser

Se vede cu ochiul liber , moralul lor e la pamant , au dusmanii foarte multi , foarte multe sate pierdute pe granita .
Nu ma intereseaza soarta niciunuia , pe mine ma intereseaza soarta Masonilor , si domnilor , in razboi orice e permis , dar nu si convenabil.
 

DeletedUser4133

Pe mine ma intereseaza soarta circus-ului si a jucatorilor lui in masura in care imi sunt dusmani si vreau sa-i scot de pe harta.
Blamati o circulara care a fost cu bun simt si nu obliga pe nimeni la nimic, doar prezenta niste fapte reale. Sau v-a deranjat ca a pus un semn de intrebare ? Dar nu este prima data cand vad la aceasta tema ca adevarul supara.
Despre actul deplorabil al colegului vostru de trib de a va da afara pe toti eu nu pot sa va spun decat ca voi v-ati ales conducerea si tot voi trebuie sa suportati consecintele. Ati adunat in trib tot felul de oameni fara sa va uitati la calitatea lor nici ca jucatori nici de alt fel. Ati luat in trib la gramada in aviditatea voastra dupa membri. De ce va mirati acum ?
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Pe mine ma intereseaza soarta circus-ului si a jucatorilor lui in masura in care imi sunt dusmani si vreau sa-i scot de pe harta.
Blamati o circulara care a fost cu bun simt si nu obliga pe nimeni la nimic, doar prezenta niste fapte reale. Sau v-a deranjat ca a pus un semn de intrebare ? Dar nu este prima data cand vad la aceasta tema ca adevarul supara.
Despre actul deplorabil al colegului vostru de trib de a va da afara pe toti eu nu pot sa va spun decat ca voi v-ati ales conducerea si tot voi trebuie sa suportati consecintele. Ati adunat in trib tot felul de oameni fara sa va uitati la calitatea lor nici ca jucatori nici de alt fel. Ati luat in trib la gramada in aviditatea voastra dupa membri. De ce va mirati acum ?

eu nu sunt in circus. am zis ca nu sunt de acord cu astfel de circulare fie ele de bun simt sau nu. nu am blamat pe nimeni. ma stiu cu sebastian de ceva timp si nu are motiv sa se supere dar asta e parerea mea. si poate isi aminteste cand am dat eu 2-3 mesaje la nsite jucatori de-ai lui acum mult timp ce mi-a zis:)
 
Ultima editare:

DeletedUser2821

Pe mine ma intereseaza soarta circus-ului si a jucatorilor lui in masura in care imi sunt dusmani si vreau sa-i scot de pe harta.
Blamati o circulara care a fost cu bun simt si nu obliga pe nimeni la nimic, doar prezenta niste fapte reale. Sau v-a deranjat ca a pus un semn de intrebare ? Dar nu este prima data cand vad la aceasta tema ca adevarul supara.
Despre actul deplorabil al colegului vostru de trib de a va da afara pe toti eu nu pot sa va spun decat ca voi v-ati ales conducerea si tot voi trebuie sa suportati consecintele. Ati adunat in trib tot felul de oameni fara sa va uitati la calitatea lor nici ca jucatori nici de alt fel. Ati luat in trib la gramada in aviditatea voastra dupa membri. De ce va mirati acum ?

Iar eu sunt forbidden angel de pe joc , deci ghici ce , nici eu nu sunt din circus . La fel ca si rica , am spus ca nu , o circulara de genul nu e de bun simt . :) e o lipsa de respect fata de adversar si nu cred ca vreti sa aveti soarta celor care nu isi respecta adversarii.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus