CIRC vs NORD + UNITED

  • Autor subiect DeletedUser4645
  • Data de început

DeletedUser4645

DetaliiAlianţă CIRC
Inamic Alianta Nordului
United Kingdoms
Titlu Nesimtirea nu isi are limita
Start în data de 05.03. la ora 23:22:33
Sfârşit ---
Durată 1 zi 0:02:48
Subiect de discuţii forum
Explicaţie Ati atentat la bunurile noastre materiale in mod repetat si nefondat umbland cu tot felul de magarii.
Ati refuzat dialogul civilizat si transparent,dintre membrii conducatori ai triburilor noastre,cenzurand discutiile in totalitate ades pe forum taverna(dl.Puyutz stie foarte bine ce zic)...probabil,aveati ceva de ascuns jucatorilor din tribul vostru.
Ati inceput sa va jucati cu focul dand dovada ades de o crasa nesimtire,cel putin din partea unora din conducere.
Ati vrut razboi?De azi il aveti...
Fie ca cel mai bun sa ramana in picioare !

Niciodata nu e prea tarziu.Zambeste, maine...nu se stie !!!
 

DeletedUser4645

Sumar
Sate cucerite Mărirea numărului de puncte Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
Tribul meu 59 670.010 972.857 3.478.674
Inamic 0 0 783.971 559.281
= = = =
Diferenţă 59 670.010 188.886 2.919.393
 

DeletedUser2247

jaccuzipentrupuicuteor.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=C_yzm3_3tj0

Il recunoaste cineva???
 

DeletedUser1136

ai insomnie din cauza lui puyut?:)))



Parte 1:
Triburi: CIRC
Parte 2:
Triburi: Nord, UNITED

Timeframe: 06/03/2012 00:00:00la23/07/2012 22:15:59

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 31,760
Tabăra 2: 27,812
Diferență: 3,948

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,870
Tabăra 2: 3,666
Diferență: 8,204

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 338,653,088
Tabăra 2: 294,146,242
Diferență: 44,506,846

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 121,537,993
Tabăra 2: 38,125,370
Diferență: 83,412,623

chart



cam castigati teren:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8678

Explicaţie Ati atentat la bunurile noastre materiale in mod repetat si nefondat umbland cu tot felul de magarii.

mai sa fie, azi am citit si eu pe aici, deci razboiul asta a inceput deoarece cineva a atentat la BUNURILE MATERIALE ale cuiva pe un joc pe un server!

Deci, daca asa sta treaba as dori sa fur si eu folosind acest joc, urmatoarele:
- TV plat, imi trebuie unul pentru sufragerie
- o oala plina cu ciorba, mi-e cam foame la ora asta
- capsator de capsat brunete
- cotet de curci
- doi pastravi
 

DeletedUser2247

recunosc pe cel din dreapta jos .. seamana cu doyaru ca ii decapitat recent , inca mai are urme de sange pe ceafa .. restu cred ca sunt mai vechi

daca cauti poza cu puyut doar eu am una reala care o stie si el .. apare si un iepurash pe acolo ..

Stai fara griji ca avem si noi poze cu el ;).Asa ca de recunoscut....e usor.
Pentru inceput insa am vrut sa vedem care sunt pupincuristii :D.......Se pare ca sunt destui :-"....
 

DeletedUser2247

mai sa fie, azi am citit si eu pe aici, deci razboiul asta a inceput deoarece cineva a atentat la BUNURILE MATERIALE ale cuiva pe un joc pe un server!

Deci, daca asa sta treaba as dori sa fur si eu folosind acest joc, urmatoarele:
- TV plat, imi trebuie unul pentru sufragerie
- o oala plina cu ciorba, mi-e cam foame la ora asta
- capsator de capsat brunete
- cotet de curci
- doi pastravi



:rolleyes: Beatle......:rolleyes: tie iti trebuie doar o blonda.
:confused: Nu stiu exact de ai idee ce sa faci cu ea :p
 

DeletedUser2154

asa se intampla cand te simti nebagat in seama....incerci sa te dai pe langa cei buni....
 

DeletedUser13059

Stai fara griji ca avem si noi poze cu el ;).Asa ca de recunoscut....e usor.
Pentru inceput insa am vrut sa vedem care sunt pupincuristii :D.......Se pare ca sunt destui :-"....

sunt ? nu cred .. doar ca ii aiurea cand ajungi la ultimul stadiu de disperare incat sa pui asemenea poze ca sa ce ? iriti o persoana care pentru unii in un fel de jiji becali doar ca varianta triburile ... si pe ala toti il fac oeir , taran , etc dar crezi ca il intereseaza sau il afecteaza ? la fel si in cazul de mai sus crezi ca esti primu sau ultimul care vine cu asa ceva ? il intereseaza sau afecteaza ? nu cred .. si cazuri de genu sunt destule si eu azi am fost bagat intr-o conferinta cu niste jucatori adversi de pe L30 si au inceput sa ma injure de mama , ca suny gay , etc etc .. ba chiar mi-a zis ca sunt ungur .. si tot la fel joc , tot ii farmez incontinuare si tot fac ce imi place pentru simplu fapt ca ma doare in cot de parerile negative despre mine chiar daca vin de la familie , prieteni ... apoi de la niste jucatori de triburi cu care nu m-am vazut niciodata fata in fata sau mai rau sa nu ii cunosc deloc .. trist fratilos dar adevarat .. dativa niste palmi astia cu metodele astea de a dispera pe cineva si revenitiva la realitate pentru ca ii un joc de socializare nu de razboi , strategie sau cum ii el descris pe pagina oficiala .. dar nah pentru unii chiar ii razboi si strategie pentru altii o metedota de a pierde timpul liber si asi face noi prietenii virtuali pe viitor reali depinde care cum il joaca ...

spor la toti , in calitate de retras de pe aceasta pot sa fiu bagat in oala cu aia ce se baga in seama fara sa fie intrebati de sanatate sau criticat ca nu am drept la replica din moment ce nu mai joc aici dar vora aia ... "Nu hotaraste nimeni pentru mine ce e etic sau moral" deci MI SE RUPE de toate chestiile negative ..

spor inca odata
 

DeletedUser2247

Te inseli :p.Nu asta se vrea.De astfel Iulian e un tip super....
Sunt sigur ca o gluma intelege......la fel si o poza :).Te stresezi prea tare :p.Asta e totusi un joc ;).
Vezi pe undeva injuraturi???
 

DeletedUser13059

cred ca faci abuz de prafuri .. sau esti vre-o ruda cu ceva furtuna de vara .. vii si pleci asa rapid
 

DeletedUser2247

Te-a lovint grindina amice?
Vezi ca e deja vara nu iarna.Daca puful de plop te irita....eu zic sa iti dai mai rapid delete.
Aaaaaa.Am uitat.Deja ti-ai dat :)).
P.S.Tare faza cu copiatul (Nord/Sud).Cumva esti un fan al meu?:p:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

pai sincer sa fiu cu sudul era alta poveste .. era vorba ca acolo eram cei care jucam in sud si acel trib "sud" era aparut de pe vremea cand inca exista RY inainte sa stearga toti conturile ... asa ca ai ramas si fara singurul posibil fan al tau .. deci imi pare rau pentru tine o sa fii astupat cu pamant fara ca cineva sa iti aplaude maretiile facute pe acest joc ... cat despre delete am dat fara prea mult stres caci oferte am si acum sa joc .. dar mai frumos fara trburi ..
 

DeletedUser13059

este vre-o problema ca sunt pe aici ? am jucat aici ii suficient , am tot dreptul sa postez pe extern si pe lumile unde nu am jucat daca stiu despre ce este vorba ... altceva ? mai poti sau esti limitat ? caci atunci cand jucam si am ajuns prin nord in k26 si eram in circ dupa ce am trimis niste atacuri pe voi imediat ati dat mesaje cu amenintari doar ca erai cam mielusel cu mine atunci .. acum vad ca ai prins glas ..
 
Sus