CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser2154

desi nu imi place sa ma bag...am sa fac o precizare...baghera traiesti din amintiri....eu vorbesc de prezent....ok raul e slab dar si tu esti slab...ca si el esti pe minus in fata united....deci pentru mine esti slab...diferenta dintre tine si raul...el nu a avut deff care l-ai avut tu pe sate unde ti-au spart si 100k...
problemele din CIRC se discuta in CIRC nu pe forumul extern...dar ca sa iti explic...si tu ca si altii ai fost inactiv...ai stat 2 luni fara sa intrii pe cont si cand te-ai intors cu toate ca aveam peste 1400 de sate in fata united...nu ti-a convenit...si nu ti-a convenit ca nu puteai sa iti asumi tu meritul pt diferenta cum faci de obicei si cum zici ca datorita tie...Prietene nu datorita tie este CIRC unde este acuma...DATORITA TUTUROR....ai uitat esenta tribului tu...suntem o echipa...pierdem toti castigam toti....dar se pare ca tu ai uitat acest lucru si ai inceput sa acuzi in stanga si in drepata fara sa ai dreptate...poate ai uitat de prostii care ti-au tinut contul in sitting si cand te-ai intors ii amenintai ca-i innobilezi...asa ca hai sa fim seriosi....CIRC nu va fi Ry si nu va fi SOF...dar nici nu va fi dupa chipul si intruciparea lui baghera2005....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

esti de-a dreptul nebun sincer si tu daca crezi vreo iota din ceea ce ai zis acolo :))) pai hotaraste-te odata ori am dreptate ori nu am dreptate in fata zici ca am dreptate si in spate neam... da asa este stie toata lumea asta ca eu nu am mai jucat si ca te-am lasat pe tine intr-u totul... sa iti aduc aminte ca ultima oara mi-ai zis la telefon cand era discutia despre nohh coane intra si ajuta-ma ca bla bla bla bla... vezi tu mah puyut ursu de asta nu mai are coada ...

acuma sa revenim la cat de slab sunt eu ma mir acest aspect cand tu ar fi trebuit sa stii ca satele alea care le-am pierdut la united sunt pierdute in prima luna a razboiului si asta pentru ca nu aveam deloc sprijin pe ele erau doar trupele proprii... cat despre sate cu 100k iarasi ma mira acest lucru desi tu ar trebuii sa stii mai bine ca ai fost sitter atat timp la mine si in perioada asta si in perioada ry cand nu puteam juca...atat ... acuma stiu o sa vii sa imi spui ca vezi doamne m-am grabit in razboiul cu united ca nu ati avut voi granita asigurata... asa ca eu am pierdut niste sate care nu mi-au apartinut niciodata eu am zis sa fiu baiat bun si sa vin in sud sa va ajut ca m-am cam dus pe toata harta asta unde a fost granita... vezi tu aici e diferenta dintre mine si multi dintre voi... ca eu nu m-am ferit niciodata de a pierde 1 sat 2 sate 3 sate...

te-am invatat in tot acest timp cat ai stat langa mine CA STATISTICIILE SUNT ZERO BARAT nu te bucura ca ai la statistica 1000 de sate in plus... cand tu in ultimle 2 sapt ai pierdut peste 400 de sate pe un singur jucator..... te-am invatat ca lucurile astea cu statistica sunt irelevante... vrei sa intram in discutii amanuntite ca sa vedem daca e sau nu ca mine...

acuma nu eu am inceput cu atacurile aici ci prea maretul tau coleg raul82io daca dansu nu incepea sa ma atace si ma lasa in pace taceam din gura... dar cum toate au o limita a ajuns si la mine ....


vorbesti despre merite... pai eu niciodata nu le-am vrut insa da datorita mie este ry unde este acuma si datorita jocurilor mele si a strategiei mele... vrei sa iti detaliez pas cu pas de la inceputul razboiului cu ry?

acuma sa revenim la united nu imi place ceva si tu stii ca mi-e cand nu imi place ceva eu spun direct fara sa ma feresc de nimeni asa sunt eu mai nesimtit...sa iti aduc aminte ca tu ai vrut sa faci de mai multe ori razboi cu united... iti aduc aminte confilctele pe care le aveai cu conducerea lor...?deci despre ce vrei sa vorbim aici?

niciodata dar niciodata circu nu a fost trib de inactivii din pacate acuma este si voi nu vreti sa intelegeti treaba asta voua va este ca pierdeti puncte si sate :)))) pai cine a luat-o razna eu sau voi care ati ajuns sa jucati dupa puncte ... cum ti-am zis si vineri seara va dau 6 luni de zile atat nu mai mult... si toate astea din cazua unui singur om ca nu se implica... da intr-un fel il inteleg si pe el dupa atata timp ...


acuma nu veni sa ma acuzi pe mine ca nu spal rufele in familie eu doar am raspuns la obiect asupra acuzatiilor pe care un coleg de al tau mi le-a adus nimic mai mult...
 

DeletedUser22479

desi nu imi place sa ma bag...am sa fac o precizare...baghera traiesti din amintiri....eu vorbesc de prezent....ok raul e slab dar si tu esti slab...ca si el esti pe minus in fata united....deci pentru mine esti slab...diferenta dintre tine si raul...el nu a avut deff care l-ai avut tu pe sate unde ti-au spart si 100k...
problemele din CIRC se discuta in CIRC nu pe forumul extern...dar ca sa iti explic...si tu ca si altii ai fost inactiv...ai stat 2 luni fara sa intrii pe cont si cand te-ai intors cu toate ca aveam peste 1400 de sate in fata united...nu ti-a convenit...si nu ti-a convenit ca nu puteai sa iti asumi tu meritul pt diferenta cum faci de obicei si cum zici ca datorita tie...Prietene nu datorita tie este CIRC unde este acuma...DATORITA TUTUROR....ai uitat esenta tribului tu...suntem o echipa...pierdem toti castigam toti....dar se pare ca tu ai uitat acest lucru si ai inceput sa acuzi in stanga si in drepata fara sa ai dreptate...poate ai uitat de prostii care ti-au tinut contul in sitting si cand te-ai intors ii amenintai ca-i innobilezi...asa ca hai sa fim seriosi....CIRC nu va fi Ry si nu va fi SOF...dar nici nu va fi dupa chipul si intruciparea lui baghera2005....

Are dreptate puyut... are dreptate baghera ai uitat ca suntem o echipa.. ai uitat ca si prin bine si prin rau am trecut toti impreuna prin asta...
Nu uita...si nu uita...tribul CIRC a fost cel mai unit trib de pe triburile.ro...si s-ar mai putea sa fie...dar cu cearta..nu merge. !!!!
 

DeletedUser4286

va place sa vorbiti mult, sa va laudati ca faceti si dregeti. restul de idiotzi sunt carne de tun, prosti "inactivi" care trimit sprijin si au grija de alte conturi...
"ce trib de inactivii ati ajuns".... acum cand esti pe cont iti permiti sa vorbesti, dar cand ti-a fost tinut contul timp de 2 luni... cine l-a tzinut? "inactivii" ?
puteai sa urli si la luna baghe, daca nu aveai oameni cu care sa faci treaba in tribul asta de "duzina" si de "inactivi" , faceai un mare kkt.
app, vezi ca esti dator cu 75% din cont ( conform regulamentului impus de maria sa patriarhul)
 

DeletedUser3061

pai eu va astept cu bratele deschise sa veniti sa luati acel 75% din cont... cat despre sitter pai se cam stie de ce si cum a stat puyut sitter daca nu stii ai putea sa il intrebi chiar pe el personal ca sa nu zic eu aici de ce a stat puyut sitter la mine ... nu vreau sa incep acuma sa iti aduc aminte anumite chestii legate de joc... chiar nu vreau sa fac acest lucru ... nu a zis nimeni niciodata ca nu sunteti jucatorii... dar NU TOTI 100 cati va considerati voi acuma... in tribu circ stim amandoi destul de bine cati sunt activii si cati nu... asa ca nu are rost sa detaliem aici...

iar in legatura cu cele 75% va astept cu bratele deschise... la orice ora oricand.... macar ca va mai retin din drumul vostru glorios dar tot rezolv ceva :)))))

referitor la ce trib de inacitvii ati ajuns scuza-ma ca iti zic dar asta e adevaru... vrei sa iti demonstrez treaba asta? ati pierdut 400 de sate la un singur jucator in afara de tine puyut si inca 3 insi pe care ii stiu si eu cine crezi tu ca a mai trimis sprijin acolo? iti zic eu doar prostu de baghera.... in rest neam...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8678

pai eu va astept cu bratele deschise sa veniti sa luati acel 75% din cont... cat despre sitter pai se cam stie de ce si cum a stat puyut sitter daca nu stii ai putea sa il intrebi chiar pe el personal ca sa nu zic eu aici de ce a stat puyut sitter la mine ...
iar in legatura cu cele 75% va astept cu bratele deschise... la orice ora oricand....

baghe, fara gluma acum daca ai nevoie de sitter vreodata, lasa-ma pe mine. macar asa poti fi sigur ca nu te atac. Sau daca tot vrei sa dai sate, da si mie ceva pe langa mine...:p
 

DeletedUser4286

poate o sa ii placa a mea....
ce zici beatle, un lap-dance bonus k sa imi fi coleg si apoi dragoste eterna ? :D
 
Sus