CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser18437

Parte 1:
Triburi: RY
Parte 2:
Triburi: CIRC

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 243
Diferență: 208

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 381,006
Tabăra 2: 2,401,479
Diferență: 2,020,473

chart
 

DeletedUser

pacat de marii jucatori din ry care s-au lasat...ere mai disctractiv.....ca cei care au ramas e vai si amar de capul lor.....macar mai dati le sfaturi despre cum sa atace....
 

DeletedUser1136

Nu putem spune ca mai este un razboi, circ ataca si ia sate iar ry sunt un trib de inactivi, plictisitor:)))
 

DeletedUser23722

dc e trist? vad ca recrutati si voi, sau ii doreati voi?

mai si intrebi de ce e trist? CIRC cu Ry au un razboi de foarte mult timp,iar cei care pleaca la dusmani....lasa mult de dorit.dar,fiecare jucator in parte,este liber sa faca propiile lui alegeri
nu suntem singuri care am face recurutari...stai linistit!:rolleyes:
 

DeletedUser1136

mai si intrebi de ce e trist? CIRC cu Ry au un razboi de foarte mult timp,iar cei care pleaca la dusmani....lasa mult de dorit.dar,fiecare jucator in parte,este liber sa faca propiile lui alegeri
nu suntem singuri care am face recurutari...stai linistit!:rolleyes:

vedeti ca ne recrutati dusmanii si nu e frumos din partea vostra:) din ce vad pe harta suntem deocamdata in pna...
 

DeletedUser23722

e o lista pe cine puteam recruta sau nu?..din cate stiu eu,nu este :)

p.s voi v-ati adus dusmanii in trib...si din cate stiu eu,nu e nici un dusman de al vostru la noi,sau stii mai multe decat mine?:rolleyes: si te intreb,ce e mai urat,ce faceti voi,sau ce facem noi?:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1136

Orka
RY RoD 05th November 2011 - 10:15:59 436,800

a intrat la voi, ce lista trebuie sa fie? acest jucator a fost atacat de catre noi!!!


PS: Sunt curios daca ai fost in granita cu mine ai mai fi avut acelas glas;) Si aici pun punct acestei discutii!! Gandestete la colegii nu le tine!
 

DeletedUser8678

eu zic sa incepem niste striptisuri pe aici in lipsa razboiului ... cine vrea sa arate primul/prima o glezna?
 
Sus