CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser

Orice trib face innobilari interne,mai putine cu forta :) cand oameni cedeaza ei de buna voie si daca ar fii sa tradeze ar ataca si ei ptr ca mikii aveam peste 150 sate full atac si nu a trimis 1 spre circ :) cam da de banuit :rolleyes: cat despre atacuri orice padure are uscaciunile ei,nu cred ca am postat eu pe undeva si am zis ca tribul RY e format doar din jucatori model :) dar spre deosebire de alte triburi...:D sunt majoritatea :) cat despre sprijinul din Sof profilul tau spune tot ;)(schimbal repede)
 

DeletedUser3061

mai elite nu e frumos sa nu raspunzi la intrebari deci ai primit sau nu sprijin din SOF>.. sa vedem care dintre noi este cel care minte ca tot ma acuzi tu pe mine cum ca eu as minti... hai sa vedem care este de fapt cel care minte... eu profilul nu il voi schimba niciodata pentru ca stii de ce eu nu sunt o sluga....si eu nu imi schimb radical pozitia fata de cineva care ma avantajeaza sau dezavantajeaza...

dar nu asta conteaza acuma ... ce am eu la profil... conteaza sa ne spui si nou daca ai primit sau nu sprijin din SOF>...sunt tare curios ce raspuns imi vei da...:D


cat despre faptul ca circ face inobilari interne cu forta da.... atunci cand unu iese din trib fara nici un motiv ca mikii trebuie sa lase 50% din sate...
 

DeletedUser1136

Orice trib face innobilari interne,mai putine cu forta :) cand oameni cedeaza ei de buna voie si daca ar fii sa tradeze ar ataca si ei ptr ca mikii aveam peste 150 sate full atac si nu a trimis 1 spre circ :) cam da de banuit :rolleyes: cat despre atacuri orice padure are uscaciunile ei,nu cred ca am postat eu pe undeva si am zis ca tribul RY e format doar din jucatori model :) dar spre deosebire de alte triburi...:D sunt majoritatea :) cat despre sprijinul din Sof profilul tau spune tot ;)(schimbal repede)

mikii a fost inobilat fortat? Nu stiam ca daca un jucator trece de partea dusmanului nu trebuie atacat.
 

DeletedUser

Cate atacuri a lansat mikii pe jucatori circ? :) era vorba de tradare el pur si simplu a iesit ptr ca era nemultumit de anumite lucruri.Asa ca nu il mai acuzati de tradare :) nu e frumos patati imaginea omului :)
 

DeletedUser3061

mai elite dar tot nu ne-ai spus ce este cu acel sprijin din parta sof... iti este cumva rusine sa recunosti..?

cat despre mikii el poate sa aiba si 10.000 de sate pe international atitudinea lui este una de noob... si tu stii bine la ce ma refer eu
 

DeletedUser

pot sa te intreb si eu de ce colegul tau,ma rog fostul tau coleg TAOTAO e acum in Sof? ;)
 

DeletedUser13799

@ baghera si elite: Va rog sa va continuati discutiile si neintelegerile pe privat.
 

DeletedUser

pot sa te intreb si eu de ce colegul tau,ma rog fostul tau coleg TAOTAO e acum in Sof? ;)

de ce sa nu fie? nu iti inteleg ingrijorarea fata de tribul circ... incearca sa te preocupi de al tau RY... trib la adresa caruia nu vreau sa fac niciun fel de afirmatii doar pentru simplu fapt ca e annemarie acolo...
 

DeletedUser3061

pot sa te intreb si eu de ce colegul tau,ma rog fostul tau coleg TAOTAO e acum in Sof? ;)



inca o data poate nu am fost destul de clar... si cu asta inchei aici ca m-am convins esti doar unul care da din gura dar cand e prins cu mata in sac nu are curajul de a recunoaste...

cand o sa ma prinzi tu pe mine ca vine sprijin de la taotao sau de la alt jucator din SOF atunci sa vi sa vorbesti despre taotao... tao a plecat datorita unor prob personale dar nu asta conteaza... ceea ce conteaza este ca nu ai nici macar curajul sa recunosti ca ai primit sprijin de la sof... observ ca tot de fofilezi ...

uite am sa iti mai dau o sansa astept sa ai macar un gram de onoare si sa recunosti acest lucru...
 

DeletedUser

Hai ca asta astepti tu de mult :D sa-ti fac jocul...posteaza un raport in care eu primesc sprijin pe sat de la Sof,tine cont eu nu altcineva :) satul e tot la mine aveam mereu nobili la recuperare :) pot acuza si eu ca a fost trimis sa-mi omoare mie nobilul de recuperare pune raport in care eu primesc sprijin ;) sa nu te incurci in intelesul cuvintelor :p
 

DeletedUser3061

da da da asta e cea mai tare faza pe care o aud de cand joc eu triburile...:D:D:D:D:D:D:D:D:D

pai da asa este cum spui tu ai luat satul.. dupa care eu am luat satul inapoi dupa o ora... iar in aceea ora venea sprijin de la jucatorul comyro... sigur acel sprijin nu era pentru mine....:) avand in vedere cat de bine ma inteleg eu cu comyro.... avand in vedere ca, comyro este un fost memrbu YKZ iesit din trib ca vezi doamne era ykz-ul in gadere libera(ca de se plictisisera oamenii de acolo dupa un razboi de 8 luni de zile), deci nu are rost mane sa o dai in sf-uri cu mine ca nu tine ... poate tine cu mikii cu flo cu amicii tai dar nu cu mine... nu stiu de ce dar cred ca cerebelul meu este un pic mai tare ca al tau ....

sa postez un raport in care tu primesti sprijin ... hmmm inteligent dar nu chiar asa de inteleligent prin acasta afirmatie te acuzi singur... oricum ma asteptam de la tine sa ai mai multa onoare ... dar se pare ca m-am inselat....

avand in vedere ca mi-am atins obiectivul voi inchide acest subiect de altfel unul foarte rusinos pentru tine... dar numai din respect pentru mine.:D:D:D
 

DeletedUser

Inteligenta nu e direct proportionala cu marimea cerebelului,tinand cont ca facem parte din aceeasi specie :) ti-am raspuns folosind cuvintele din intrebarea ta in enuntul meu si am ajuns la concluzia ca te inseli :) daca ai de gand sa reformulezi intrebarea ta astfel incat sa nu poate fii interpretata te astept cu placere si iti voi raspunde :) pana atunci vorbeste cu colegii tai sa suplimenteze numarul de atacuri..sunt profund dezamagit sincer :) mi sa promis cu ardoare ca voi pierde un anume sat si pana acum sunt 13 atacuri pe el..penibil o gramada de trupe in el care ameninta cu greva generala,nu au de lucru...o sa ma atac singur ca nu are cine..daca am ajuns sa ma rog de voi sa ma atacatii..no comment :) "lauda de sine nu miroase a bine" demonstreaza ca esti mai inteligent ca mine ;)
 

DeletedUser3061

pai cam pana acuma cred ca am cam fost..:)))iar eu unul nu m-am injosit ca tine sa cer sprijin de la altcineva in afara de tribul din care fac parte...

uite vezi e si reformulata dar suna un pic mai direct...:D
 

DeletedUser

Pentru ca tie nu ti-ar trimite nimeni sprijin indiferent din ce trib ar fii :) stii tu de ce ;) si nu m-am injosit eu sa dau circulare disperate "sprijin ca altfel va dau afara" stii tu folosind CapsLock am incheiat discutia ca nu vreau sa primesc ban ptr discutii in 2 ;))
 

DeletedUser3061

eu nu am zis niciodata dar niciodata ca dau afara pe x sau y daca nu trimite sprijin iar mintii si nu imi place.... cat despre faptul ca nu are cine sa imi trimita trupe din alte triburi ma faci sa rad:) esti de-a dreptul comic sincer iti spun...si da eu nu m-am injosit ca tine sa cer sprijin de la x sau y am cerut de la cei din tribul meu ...

oricum inca o data ma vad nevoit sa spun ca nu esti ceea ce pari si cum tu ai spus lauda de sine...stii tu ce face... esti baiat destul de mare ca sa iti dai seama...

iar cat despre faptul ca nu te atacam ....de ce am face-o ... noua asa incorectii cum suntem noi ... nu ne place sa atacam oamenii care se injosesc sa zbiere dupa sprijin prin alte triburi nefiind in stare sa se apere singurii.... si basca pe deasupra sa se mai bata si cu pumnul in piet... eu sunt cel mai cel... si cand colo e nu stie cum sa ceara sprijin mai rpd...

in afara de nobilul acela tu nu mai aveai nimica acolo... eu din 7 sate am castigat 6 pentru ca eu luasem acele sate in zona aia de la un jucator din circ... si imi era extrem de greu sa tin acel sat ... dar basca mai mult decat atat pana sa pierd acel sat am cam facut un pic de leapsa cu voi... si chiar mi-a placut...

:D:D:D:D in rest ce sa zic sa ne auzim cu bine si poate data viitoare cand mai ceri sprijin pe la altii macar sa o faci cu cap sa te asiguri ca nu pierzi acel sat... sau si daca ceri sprijin macar invata sa ai demintatea de a raspunde pentru actiunile tale... noapte buna
 

DeletedUser8678

pai cam pana acuma cred ca am cam fost..:)))iar eu unul nu m-am injosit ca tine sa cer sprijin de la altcineva in afara de tribul din care fac parte...

scuza-ma ca ma bag, dar atunci pentru ce mai sunt aliatii?
eu ma bazez pe aliati in aceeasi masura ca pe ai mei din trib. Plus ca multi din cei vechi din NIPPOn au ajusc prin alte triburi dar daca le cer ajutor imi dau. Fiindca sunt fostii mei colegi ...
 

DeletedUser3061

asa e mai beatle nu e nimic aau cand cineva trimite sprijinn din sof... dar demonstreaza ca nu esti (ma refer ca trib) destul de cum sa zic eu priceput in a te apara singur dupa care incerci sa iesi in fata zicand ca eu sunt cel mai cel ...in fine pentru mine acest subiect este inchis... am relizat ceea ce mi-am propus ... numai bine tuturor:D
 

DeletedUser8678

baghera, pana la urma e doar un joc ... si imi amintesc cand am inceput eu, in decembrie 2007 acest joc, era un mesaj acolo la inceput care spunea cam asa: "Triburile este un joc unde poti sa te distrezi si sa-ti faci prieteni". In fine, era ceva de genul asta. Asa ca ... hai noroc! Dau o bere la toata lumea. Inclusiv jucatorilor din CIRC pe care ii respect, caci fara ei nu am fi avut pe cine sa atacam.
 

DeletedUser3061

deci ca sa vada toata lumea cat nobism la uni jucator ... un alt jucator din sof de data asta japoneza sprijina un sat care era cucerit de catre cineva din RY... insa fiti si voi atenti cata imbecilitate... a vrut s asprijne un sat din k57 in mijlocul tribului circ... mai penibil decat atat nici ca se putea....

cum am zis marii jucatori din RY nu sunt in stare sa joace singuri nu pot nu au cum pentru ca nu stiu ... degeaba ne strufocam noi s ale cerem atat lucru... ei sunt cei care vorbesc despre demintate despre onoarea de a juca acest joc vai de steaua voastra atat pot sa zic... si ca sa nu mai fie nici un dubiu...


prijin pentru vand bilete la CIRC :)))Poruncă
Origine Jucător: japoneza
Sat: 171.PATRICK (772|499) K47
Ţel(direcţie) Jucător: MadLoL
Sat: vand bilete la CIRC :))) (776|528) K57


ca asta mai sunt inca 10 :)))) special nu am luat acel sat decat acuma tarziu ca eram 100% ca cei din ry o sa incerce asa ceva... defapt eu speram ca ei sa isi bage sprijinul lor... dar de unde nu e cap e vai de picioare...

se vede inca o data ca cei din RY nu sunt in stare sa se apere singuri si ca mereu in spatele lor trebuie sa se afle cineva ....
 
Sus