CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser2154

nu mai exista de mult tribul ry pe harta...si-a pierdut identitatea odata cu cei care si-au dat delete la cont....
sa vedem cum vor reusii prea maretii conducatori din united sa isi gestioneze mamutul :)
 

DeletedUser18437

Parte 1:
Triburi: CIRC
Parte 2:
Triburi: UNITED

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,251
Tabăra 2: 337
Diferență: 914

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,782,407
Tabăra 2: 3,660,904
Diferență: 9,121,503

chart
 

DeletedUser8678

eu zic sa stergem acest topic, RY nu mai exista ... dca pana si eu am plecat din RY este clar ca putem sterge aici ... a fost un razboi frumos ... poate singurul adevarat din ultimii doi ani de pe Lumea 1 !!!
 

DeletedUser

Nu mai am timp de L1..a fost frumos cat am jucat ne-am mai ciondanit noi dar sau dat lupte frumoase :) cine stie poate pe alta lume daca vreti ne unim toti "dusmani" de pe l1 si facem un trib..:))
 

DeletedUser8678

relatie nr.1 - nr.2

in orice relatie intre doua persoane, sa zicem nr.1 si nr.2 ( am ales doua nick-uri la nimereala) trebuie sa se produca si schimbari altfel amortesc personajele ... de aceea zic eu ca din cand in cand o rasucire e buna, nr.1 sa devina nr.2 si nr.2 sa devina nr.1, sa daca vreti mai pe intelesul tuturor nr. 2 sa treaca deasupra ... eu vorbesc privind de jos in sus, de pe locul 39 ...
 

DeletedUser

Jocurile sunt cam facute de ceva vreme pe lumea 1, mici sperante sa se mai schimbe ceva. :)
 

DeletedUser4286

pe mn chiar nu ma incanta sa ajung pe locul 1. cine e acolo, sa steie muuultt si bine, ca nu ma deranjeaza. oricum nici cel care va fi nr. 1, nu castiga decat niste amarate de pcte premium. in cateva saptamani deja va fi uitat de restul ca a castigat....ce? un mare....nimic.
asa ca ma multumesc si cu locul 2. singurul castig din acest joc, e ca ai ocazia sa afli ce oameni te inconjoara...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus