CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser3061

se pare ca la fel ca cei din HL au ajuns si mareti gladiatori din RIP+YKZ acuma mai nou denumitii RY.... au inceput sa dea jucatori afara dupa ce s-au chinuit sa il recruteze si ca sa vezi auzi la ei motivatie ca pierde prea multe sate si nu da bine in statistica.:D:D:D

pot sa spune ca este de-a dreptul jenant sa ai o astfel de mentalitate ca trib... insa tot la fel de grav este si faptul ca sunt si jucatori care au aceiasi mentalitate mama am pierdut 500 de sate ma duc la altcineva in trib... aici fac referire si aluzie la colegul de fapt fostul meu coleg din CIRC pe nume mikii care in momentul cand era atacat a plecat din circ ca ii ia RY satele ... iar acuma plange pe la toate usile ca ii ia sate circu... si ce fac aia din RY au vazut ca nu pot sustine satele si ce au zis vere dal afara ca pierdem in statistica...patetic de-a dreptul patetic....
 

DeletedUser

se pare ca la fel ca cei din HL au ajuns si mareti gladiatori din RIP+YKZ acuma mai nou denumitii RY.... au inceput sa dea jucatori afara dupa ce s-au chinuit sa il recruteze si ca sa vezi auzi la ei motivatie ca pierde prea multe sate si nu da bine in statistica.:D:D:D

pot sa spune ca este de-a dreptul jenant sa ai o astfel de mentalitate ca trib...

oare unde am mai vazut de-astea?:confused::rolleyes:

aa, la CIRC (Pigu si alti cativa mai la sud).:)

P.S. bineinteles ca aia erau inactivi. stim toti. :D
 

DeletedUser

Pisi Felicitari pentru faptul ca ai deschis topicul si atat
1 Mikii a intrat la noi suparat fiind ca a pierdut sate(peste 30 in favoarea RY),el ca si alti jucatori nu este ajutat pe harta(logic cand toate trupele circ sunt la tine si la mutu)
2 La statistica nu dadea bine pentru voi(cand a pierdut satele in favoarea noastra si ca de peste 1 an tot sunteti condusi,te-ai gandit tu ca intorci statistica)...(tinand cont ca jucatorul are 250 sate inconjurate doar de circari..a venit in RY si hopa sau trezit si circari sa trimita nobili de la 35 minute sa creasca in statistica,o stii pe aia cu Hotu striga Hotu? ce valoare vrea circul sa arate cand innobileaza sate goale cu trupele trimise sprijin la 80 ore? era normal sa fie dat afara ca tu si cu 3de3 apareati aici cu statistica vai ce buni suntem :)
3 Tu de ce esti banat in fiecare saptamana? Sa-ti aduc aminte ca strigai in gura mare ADMINII SUNT HOTII? AU CEVA CU CIRCUL? cum se face ca TU ESTI mereu banat? ptr corectitudine nu? Pacat ca nu exista o limita de incalcari de regula sa primesti un ban permanent :)(e la moda sa blochezi jucatorii cand incep atacurile pe ei(stii tu fabia si flo73-a 3 oara-dupa atacuri e deblocat,ajungi tu cu nobili si iei satele,mda mare jucator)
Deja e jucatorul cu nr3 care renunta Pigu Flo73 Mikii oare incep "circarii de rand" sa vada adevarata fata a conducerii lor?
Vor urma si alti te asigur :) "Restul e can-can"
 

DeletedUser

se pare ca la fel ca cei din HL au ajuns si mareti gladiatori din RIP+YKZ acuma mai nou denumitii RY.... au inceput sa dea jucatori afara dupa ce s-au chinuit sa il recruteze si ca sa vezi auzi la ei motivatie ca pierde prea multe sate si nu da bine in statistica.:D:D:D


HL nu a dat afara jucatorii care pierdeau sate ca sa iasa bine in statistici - sunt doar niste zvonuri si presupuneri .
 

DeletedUser1136

Side 1:
Tribes: RY
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 694
Tabăra 2: 26,937
Diferență: 26,243

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 67
Tabăra 2: 27
Diferență: 40

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,607,848
Tabăra 2: 198,548,470
Diferență: 192,940,622

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 674,271
Tabăra 2: 264,565
Diferență: 409,706

image.php
 

DeletedUser3061

oare unde am mai vazut de-astea?:confused::rolleyes:

aa, la CIRC (Pigu si alti cativa mai la sud).:)

P.S. bineinteles ca aia erau inactivi. stim toti. :D




bun asa sa incep cu tine prima oara...pigu circ nu l-a dat afara ca pierdea sate... daca te uiti pe tw stats vei observa ca circ l-a inobilat intern iar dupa 20 de zile l-a dat afara de ce 20 de zile ca sa afli raspunsul la aceasta intrebare vezi regulamentul....


care sunt ceilaltii jucatori pe care circu i-a dat afara ca pierdeau in statisticii....?

elite nu e bine sa dezinformezi lumea nu este frumos...ia sa vedem noi mai exact cum sta treaba.

1 vrei sa iti arat si discutia dintre comyro si mikii .... haide sa o vada toata lumea...ca nu mi fie probleme ca de ce nu sprijinea circ jucatorul ala desi este eronat..citeste cu atentie....

mikii în data de 25.03. la ora 20:15
???
mikii în data de 23.03. la ora 17:54
ce mai faci şerifule....?
mai trăieşti?
mikii în data de 14.10. la ora 11:28
bravo...
COMYRO în data de 19.07. la ora 22:13
incerc sa fac fata.
in general, bine :)
mikii în data de 19.07. la ora 18:54
ce mai faci?
COMYRO în data de 08.07. la ora 22:30
pai in conditii normale nu cred ca ar fi fost o problema.
dar in conditiile de acum in care cele doua triburi sunt in cofruntare directa mi se pare imposibil.
chiar daca ai fi acceptat aici ai f multe sate in mijlocul CIRC pe care nu cred ca vei reusi sa le pastrezi.
...in afara de asta va fi f. greu sa castigi increderea YKZ.

...asta in cazul in care intrebarea ai pus-o cu caracter personal :)
mikii în data de 08.07. la ora 21:44
nu
COMYRO în data de 08.07. la ora 21:39
glumesti?
mikii în data de 08.07. la ora 21:33
auzi...am și eu o întrebare....
în ce condiții pot intra la voi în trib?
COMYRO în data de 08.07. la ora 18:39
:)
ms
mikii în data de 08.07. la ora 17:50
aș dori să te felicit....sincer...
ați făcut o treabă bună.....sângele pe care l-ați vărsat sper să vă fie de folos....
oricum bună organizarea la secundă,
încă o dată felicitări!
COMYRO în data de 08.07. la ora 00:19
:)
mikii în data de 06.07. la ora 22:28
vi degeaba.....
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă

Blochează expeditorul Anunţă jignirea




generată în 37ms Ora Server: 15:51:33 09/04/200




iar acuma am sa iti arat tie mai elite niste mesaje de ale lui mikii catre x jucator din circ....ca sa vezi si tu cat de murdarii sunteti si voi spuneti ca circ-ul este ca circu face ... dar cand colo boroboatele cele mai mari sunt alevoastre.... circ niciodata dar niciodata nu si-a renegat jucatori... indiferent ca avea 1 sat sau 1000 de sate pe cand voi ati facut-o... daca tu asta numesti demnitate eu ii zic prostie... asa ca nu o mai da ca la ploiesti ca nu mai tine ....


mikii în data de 20.04. la ora 20:03
uitete la twtools
am pierdut vreo 30 de sate...
ăştia mă tot atacau nu mai pot rezista...
şi nu am cerut sprijin...am încercat să mă descurc singur
asta este...te rog nu mai fi supărat mai mult decât sunt eu....
este paştele!!!!
----------------------------------------------------------------
mikii în data de 20.04. la ora 20:05
cate goric nu îmi este frică....
joc şi pe internaţional lumea 9....
unde mă aproprii serios de 1000 de sate...
nu cred că frica mă caracterizează...mai degrabă prudenţa şi simţul proprietăţii...
fără supărare uite-te şi tu la istorie câte chestii sau întâmplat...
----------------------------------------------------------------
mikii în data de 20.04. la ora 20:07
repet am vrut să mă descurc singur....
mi se părea total nepoliticos să tot cer sprijin....
şi de la un timp nu am mai făcuto...
decizia este luată...cu destul de multe sacrificii şi regrete
----------------------------------------------------------------
mikii în data de 20.04. la ora 20:12
încă o dată...
îmi pare rău
m-am simţit bine alături de voi...
te rog mult nepoliticos cum sunt, oferă-mi această alternativă...şi dacă o fi să pier...voi piere pe limba mea
----------------------------------------------------------------
mikii în data de 20.04. la ora 20:28
aveam sute de atacuri pe satele mele din k47 şi 57...
am fost forţat să iau această decizie de mine însumi poţi să o iei ca pe o fugă ca pe ce vrei tu...
dar au atacat destul de organizat...şi să fi cerut sprijin să zicem la 100 de sate...să fim realişti...
lasă aşa cum este...
----------------------------------------------------------------
cum este mai mare sef... acuma mami m-au fortat sa intru in RY aveam sute de atacuri...pfffffff chiar mi-e sila de jucatori ca el.... asa ca nu o mai da din barca in leagan ca nu iti sta frumos....


hmm cat despre faptul ca am fost banat pai sa iti explic de ce am fost banat insa prin acuzatia pe care o faci la adresa mea esti un om de nimic... intodeauna voi striga atunci cand voi considera ca sunt neindreptatit.... insa tu domnule mincunica omiti sa spui celor de aici un lucru cand am fost banat cat timp am stat banat?

si daca nu ma insel dupa ce m-au debanat adminii ti-am trimis un mesaj cu ceea ce am spus eu la suport si cu ceea ce au zis admini la suport.... asa ca domnule minciunica de ce o dai iarasi din gard in barca... pai este frumos din partea ta ...acuma pot spune si despre tine ca ai un caracter in joc (nu cu doar 2 fetze ci cu mult mai multe)...pacat nu credeam ca cineva poate sa minta atat de mult.... dar se pare ca tu l-ai intrecut pe pe fiul lui gepeto::D:D:D... de acuma pe tine am sa te numesc domnul minciunica....
 

DeletedUser3061

eu astfel de jucatori ca mikii sunt o groaza eu pe astia ii numesc nulitatii de ce zic asta mai elite cand a intrat in circ avea 24 de sate de unde a luat el satele alea mai elite mai....?

circ niciodata nu va face diferenta intre jucatori si niciodata nu va da jucatori afara ca pierd in statisticii......

cat despre afirmatia ta ca tribul ma sprijna pe mine masiv... nu vad de ce ar face-o pentru ca pana acuma m-am cam jucat cu voi....
deci chiar nu vad de ce este necesar sa blochez trupe aiurea pentru ca ma atacati voi... vai de mine si de mine ce speriat sunt m-am panicat tot nu vrei sa ma inviti si pe mine la tine in trib... aaaaa era sa uit cum i-ai zis lui mikii sa intre la voi mai stii sau vrei sa iti arat tot io :D:D:D:D:D





ca sa vada toata lumea ca eu nu am nimica de ascuns domnule minciunica.....

iata si o parte din discutia mea cu tine....


elite în data de 14.04. la ora 00:09
Uite o dovada cum poti fii banat 3 minute? suficient cat sa nu mai pot da cu nobilul? sa ajunga cand trebuie,mai vorbesti de admini corupti mai bine taci din gura :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
elite în data de 14.04. la ora 00:14
mi-am pierdut tot respectul ptr tine mare jucator :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
elite în data de 14.04. la ora 00:31
Asta e jocul tau mai plangeai cand ai fost banat ca ti sa facut o nedreptate mare dreptate ai facut tu si cu acolitul tau acum oricum mare taraboi o sa fac nu e corect.In fine daca altfel nu stii asta e ti-ai gasit cum s apastrezi satul folosindu-te de amicul tau..RUSINE!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Baghera2005 în data de 14.04. la ora 11:58
am sa iti dovedesc contrariul si astept scuzele tale.... am fost banat si mi s-a luat un sat dar nu asta conteaza.... am sa iti arat acuma in joc ce am declarat eu la suport ca sa nu mai ** aiurea...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Baghera2005 în data de 14.04. la ora 11:59
Întrebare: Contradicţie Baghera2005
» Treceţi întrebarea ca rezolvată

Dacă între timp s-a rezolvat problema sau întrebările tale, trece te rog întrebarea ca rezolvată. Prin aceasta uşurezi munca suportului.Mesaj
13.04.09 22:32
sper sa raspuundeti cat mai rpd pentru ca sunt atacat in granita si nu vreau sa pierd sate... deci astept sa imi spuneti si mie transport ilegal de trupe de la cine la cine ca sa nu mor prost nu de alta....

asta este ce am scris eu la suport.... asa ca nu mai ** aiurea.... ca daca eram vreu ............ ramaneam cu banu pana ajungeau trupele ..... asa ca nu o mai da cu mine in sf-uri
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Baghera2005 în data de 14.04. la ora 12:07
sper ca acuma te-ai convins...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
elite în data de 14.04. la ora 12:10
da m-am convins Scuzele mele ca m-am indoit de caracterul tau in joc :)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

iar asta este de acuma de cand ma ataca tabaluba, vale +muhad ala...

Întrebare: Contradicţie Baghera2005Mesaj
22.04.09 05:39
care este pedeapsa? va rog mult de tot sa incercam sa o rezolvam mai rpd pentru ca sunt atacat de catre cei din YKZ si RY si vreau sa imi apar corect satul, satele...

Va multumesc!


De acuma sper ca pe viitor sa nu mai incerci sa induci lumea in eroare domnule minciunica... daca eram unu ca tine stateam banat 10 zile... asa ca acuma intradevar pot sa iti zic DOMNULE MINICIUNICA CA VORBESTI NUMAI PROSTII.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cred ca te-ai cam ofticat cand sa scris adevarul si ai inceput cu baliverne :)
ai postat un roman si nu ai raspuns la acuzatii deloc
1 cine incearca prin cele 250 sate sa creasca in statistica Ry sau Circ?
-100 sate la innobilarea interna-raspunsul tau admini sunt de vina!
-in timp ce incercam recuperarea ai fost iar banat pentru transport ilegal de trupe
- marti sau miercuri nu mai stiu exact iar ai fost banat
Doar 3 cazuri care lamuresc pe toata lumea cat de mult respecti tu regulamentul,k ai acceptat repede pedeapsa nu te face sa poti spune ca esti corect 3 cazuri in care ai fost prins..ca mai sunt si altele :)
Pe flo cand il banezi cand il deblochezi nici tu nu mai stii
Desi nu este treaba mea sa iti spun ca jucatorul mikii pe care acum...il acuzi,normal ca asa se face "de vina e mortul" a tradator cu 250 sate goale in mijlocul circ a intrat in RY si noi nefiind in stare sa-i aparam satele din mijocul circ la ani lumina suntem jucatori slabi,iar circul corecti,adevarate valori de la 35 minute sunt in stare sa atace 250 sate goale :) asteptand ca mikii sa stea in Ry si ei sa se laude pe extern cu "realizarile" vezi postul lui maf maf zis azzido peste 20 sate luate de circ de la Ry adica cele luate cat a stat la noi mikii
Cu pigu stii f bine ca tu esti cel care minte,numele tribului din care face parte el acum spune tot :)
De Flo73 nici nu amintesti,nu-i nimic 3 cazuri musamalizate vor urma si altele sa vad atunci ce floricele mai arunci aici :)
Deci domnule mincinos e nevoie sa postez eu aberatiile tale,pe care le emani cand pierzi sate? da-i cu 2 ca e adeziunea mare Tu ai doar sate de atac sprijinite de colegi si cate 2 nobili pe toate.Stai sitter la Flo73,74,75...si cand vin atacurile de curatare hop vine si blocarea ta si a lui..dupa ce iti accepti pedeapsa(ai onoare ce sa mai te misti repede) jucatori din Ry innobileaza si tu trimiti de la 35 min nobili si satele ajung la tine(asta ai facut in ziua de PASTE,Banuiesc ca ai o viata personala fructuoasa)
Dupa cum vezi cam toata harta sa lamurit de tine si inca cativa din conducerea circ va mai tin in viata spriturile de la dristor,micile interventi ale "capetelor incoronate" cu care impartiti sticla de J&B.Cat crezi ca va mai dura asta?deja se sterge cu voi pe harta :)) asteapta valul de atac al RY si dupa sa vad ce jucator mai pleaca din trib :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

omule esti patetic rau de tot... deja nu mai stii ce sa spui si cum sa spui... unu la mana nu stii nici macar cand am luat satele de la voi... de fapt ykz... au fost luate marti seara daca imi aduc eu bine aminte.... deci nu mai vorbii prostii ca nu e frumos domnule minciunica.... sterge lumea cu noi pe jos.. este bravo mah... mare dar mare jucator esti tu ... nu vad care este problema ta ca eu am atac in sat.... si cate 2 nobili e problema mea .... si nu a ta... a ta ar trebuie sa fie cand un jucator de la tine trimite 9 nobilili la recuperare... problema ta ar trebuii sa fie ca esti fara pic de demintate in joc... aduti aminte sprijnul celor din SOF>.. acuma de curand nu de mult sunt doua sapt ... daca le faci fale mah macar cu cap....

de ce am fost eu banat... nu are rost sa intru in detalii de genul asta cu tine aici ... pentru ca sincer nu imi place sa discut cu OMANEII MINCINOSII ca tine asa....

deci despre mikii ne-am lamurit cu toti....

acuma despre pigu sincer nu ma intereseaza omu asta a stat 2 luni pe sitter.... deci ca atare cred ca s-a procedat mai mult decat corect...


100 de sate la inobilare interna? chiar nu stiu la ce te referi poate ma luminezii tu ...

cat despre ce jucatori o sa plece din circ sau nu iarsi nu ma intereseaza si stii de ce pentru ca pt mine acesta este decat un joc nimic mai mult... eu nu sunt ahtiat dupa sate ca tine si ca altii eu joc asa cum pot si cum stiu si pana acuma v-am umilit.... vrei sa iti arat raportele cu 9 nobili trimisi la recuperare si frustrarea lui ca nu poate sa ia satul....

voi credeti ca gata sunteti cei mai cei ati fuzionat cu RIp un trib care s-a mentinut in top 10 numai cu fuziuni cu nimic altceva si ultima au facut-o si cu voi... usor usor roata se invarte....

iar cat despre faptul ca am fost eu banat de nu stiu cate ori iarsi nu este problema ta si in plus de asta minti cu nerusinare.... MINCIUNICA>.... nu mai minti lumea ca nu e frumos prima oara am fost banat din cauza inobilarilor interne ( prin care chiar tu ai spus ca este aberant) sau vrei sa iti arat si mesajele alea....

a doua oara am fost banat si nu din cauza mea ca sa vezi ca nu eu am facut ceva.... era x jucator pe sitter cedasem sitterul insa cel care l-a preluat trimesese sprijin la mai putin de 24 de h.... nimic mai simplu.... a fost o gresala nimic voit... insa tu cum nu stii altceva decat sa vii si sa strigi in gura mare ca ala face ala drege...chiar tu ai spus-o hotii striga hotii.... asa ca m-am lamurit si cu tine cat de mare si tare esti tu nenea MINCIUNICA>>.... LA naiba...:D:D


si uite o dovada vie ca tu esti ahtiat dupa sate si dupa acest joc este aceea ca pe tine nu de duce mintea in asa fel incat sa poti sa separi jocul de viata reala .... pai ce treaba are una cu alta.... mai minciunica....de ce nu vii si tu acolo ...vezi ca la intrunirile de la dristor vine si annemarie.... :)) asta poate nu stia-ai deci numai aberatii scotii pe gura dar de ce sa te astepti din partea unui MINCIUNICA CA TINE>.... MINCIUNICA upgradata la rangul de MINCIUNICA SARAMURU'S....hahahhahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Iar ocolesti subiectul :) "minciunica saramuru's" :)) de unde scoti cuvintele astea? :))
ai fost banat de 4 ori in ultima luna,dar tu esti nevinovat...:)) vrei sa-mi bat capul cu tine si sa postez rapoartele din ziua de paste?
nu iti mai bate capul cu mikii flo73 si pigu ei sunt istorie tradatori cu trupele in deplasare :) asa sunt toti la voi care ies din circ sunt tradatori dar cand pleaca au trupele la 90 ore de sate si ii inobilati voi lejer...incet,incet luminita aia de la capatul tunelului nu se mai vede pentru voi :) Sprijinul din satele tale dispare ca te tradeaza toti colegi,usor usor toti se prind de "caracatita" in care sunt prinsi.
Daca tot sunt eu mincinos sau cum vrei tu sa convingi(desi nu te mai crede nimeni nici colegi tai,care deja incep sa dea informatii despre -dezorganizarea- de la voi dar datorita faptului ca ii ameninti tu sa lase 50% din sate daca vor sa iasa..:)) o sa ramana dar de forma sa aiba si Ry-ul spioni lor,nu? ca sa iti arate ca nu stau la mana ta baieti incep sa te lucreze din interior :)) Ai grija scaunul tau se clatina in circ sa nu te trezesti tu innobilat intern(asta e un sfat prietenesc si poate ne lasi cu frazele gen "saramurus mamaligas" nu de alta dar te considera lumea un AGRAMAT,poate ca tie ti se pare ca "meandrele concretului" e sinonim cu "neologismele inventate de tine"
 

DeletedUser

se pare ca la fel ca cei din HL au ajuns si mareti gladiatori din RIP+YKZ ....


Baghi ,ce ar fi sa iti vezi de socoteala ta si sa o lasi pe a altuia in pace?
Nu am avut niciun comentariu vizavi de tribul pe care il reprezinti si am pretentia sa faci acelasi lucru.

Multam.:cool:
 

DeletedUser

la meciul asta:

Tabăra 1: 5,607,848
Tabăra 2: 198,548,470
Diferență: 192,940,622
 

DeletedUser3061

Iar ocolesti subiectul :) "minciunica saramuru's" :)) de unde scoti cuvintele astea? :))
ai fost banat de 4 ori in ultima luna,dar tu esti nevinovat...:)) vrei sa-mi bat capul cu tine si sa postez rapoartele din ziua de paste?
nu iti mai bate capul cu mikii flo73 si pigu ei sunt istorie tradatori cu trupele in deplasare :) asa sunt toti la voi care ies din circ sunt tradatori dar cand pleaca au trupele la 90 ore de sate si ii inobilati voi lejer...incet,incet luminita aia de la capatul tunelului nu se mai vede pentru voi :) Sprijinul din satele tale dispare ca te tradeaza toti colegi,usor usor toti se prind de "caracatita" in care sunt prinsi.
Daca tot sunt eu mincinos sau cum vrei tu sa convingi(desi nu te mai crede nimeni nici colegi tai,care deja incep sa dea informatii despre -dezorganizarea- de la voi dar datorita faptului ca ii ameninti tu sa lase 50% din sate daca vor sa iasa..:)) o sa ramana dar de forma sa aiba si Ry-ul spioni lor,nu? ca sa iti arate ca nu stau la mana ta baieti incep sa te lucreze din interior :)) Ai grija scaunul tau se clatina in circ sa nu te trezesti tu innobilat intern(asta e un sfat prietenesc si poate ne lasi cu frazele gen "saramurus mamaligas" nu de alta dar te considera lumea un AGRAMAT,poate ca tie ti se pare ca "meandrele concretului" e sinonim cu "neologismele inventate de tine"

cel mai fericit as fi daca satele mele ar ajunge la circari extrem de fericit...

cat despre tine deja ai inceput sa o dai in barci din ce in ce mai mult mai MINCIUNICA SARAMURUS.... scaun... am facut nitel mai devreme....

inca o data iti repet draga ahtiatule acesta este un joc nimic mai mult mai devreme sau mai tarziu si tu si eu ne v-vom lasa dar tartacuta ta nu vrea sa inteleaga... tu traiesti cu impresia ca o sa castigii lumea 1... ramai cu visul tau amice ca sincer iti spun esti de tot rasul....

eu ti-am venit cu argumente vad ca tu nu esti in stare sa faci acelasi lucru tu vii doar cu supozitii si cu acuze asta faci de cand joci... altceva ioc...


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Care parte din posturile mele te-a facut sa intelegi ca vreau sa castig lumea1 si ca sunt ahtiat dupa joc? sau in care parte am scris eu ca toti cei de la dristor au o problema? Am facut strict referire la cateva persoane... daca tot ai baga ~HL~ in discutie ptr a atrage simpatia celor din SOF poate iti schimbi si profilul ca de..nu da bine :) cat despre ce am facut eu:
Side 1:
Tribes:
Players: elite

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 546
Tabăra 2: 26,959
Diferență: 26,413

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 86
Tabăra 2: 37
Diferență: 49

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,650,384
Tabăra 2: 198,785,393
Diferență: 193,135,009

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 931,624
Tabăra 2: 401,487
Diferență: 530,137

image.php


20 sate din cele castigate si pierdute apoi sunt cele luate in k57 de la voi cu trupele in deplasare,asta e ce (NU) am facut eu :))
Hai treci peste criza de nervi si nu mai cauta in trib spioni ca deja sunt prea multi si te vor lasa in curand vor baietii sa-si faca trib nou ca de a ajuns un parvenit din ~PAS~ sa le faca lor strategia si sa-i ameninte cu innobilarea :))
 

DeletedUser1136

elite daca stii care sunt te rog eu anuntai pe acei jucatori sa isi faca mai repede tribul nou:)
 

DeletedUser

azzido :p nu ma bag in afacerile voastre decat daca imi ies sate e revolutia voastra :)) Eu doar i-am dat un sfat prietenesc lui pisi sa aiba grija in gradina lui ca nu e frumos modul in care se comporta cu copilasii de acolo gen Zee 14 ani..etc ei nu inteleg prea multe ;)
 

DeletedUser24071

Baghi ,ce ar fi sa iti vezi de socoteala ta si sa o lasi pe a altuia in pace?
Nu am avut niciun comentariu vizavi de tribul pe care il reprezinti si am pretentia sa faci acelasi lucru.

Multam.:cool:

Deja va alintati? =)) :))

Toata lumea vede xena, numa voi nu admiteti :)) =))
 
Sus