CIRC vs SOF

  • Autor subiect DeletedUser2147
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2154

nu am mai trecut rin dristor ca mi-am gasit o companie mai selecta decat adunatura aia de trisori cu care tot stai la masa :) in plus pana sa se deschida terasa acolo nu mai era loc ca au introdus aia pacanele peste tot :) Pot sa stiu si eu ce ti se pare tie ca mi-a facut sandy ?

sa iti aduc aminte!?dupa aia zice lumea ca te amenint...companie mai selecta daia erai vineri de vineri acolo...ma faci sa rad...sa inteleg ca fostii tai colegi din team nu erau o companie agreabila....LAMINE daca venea pe acolo nici el nu era o companie agreabila...hai ma zmeule cum o succim noi acuma ca la Ploiesti!

legat de SOF nu pierd pentru ca jucam eu...pierd asa reiese din statistici pentru ca nu sunt destul de activi revenind eu am luat acest ban pentru o comanda asta poate confirma si domnul Rakanishu! una bucata comanda atat!
 

DeletedUser

@Puyut -- fie nu ai citit tot fie te-ai facut ca nu vezi cea ce am scris :) probabil o parte din voi isi permit ca vineri de vineri sa inchirieze 5 insi cate o bicicleta si sa vina pana in dristor.. Traim totusi o perioada de criza si cu toate acestea am mai iesit pana acum in locatiile alternative. Singura diferenta e ca am avut grija sa nu mai comunicam la toti trancalii si necioplitii aceste locatii alternative. Poate confirma inclusiv Lamine :)

Cat despre cazul tau nimeni nu isi poate da cu parerea atata timp cat nu avem la dispozitie doveziile :)

iti readuc aminte insa cea ce a zis rakanishu mai devreme :

.... banarea in cazul acesta este facuta de mine ca urmare a celor 2491 de comenzi ilegale.
...

Cred ca se lasa insa cu un pariu : Toate comenziile astea au fost date fie de tine de la tine si de pe un cont situit fie de catre un jucator ce iti era siter de pe contul lui si de pe contu tau pe perioada in care iti era siter. Eu pariez ca la cata galagie faceti tu cu manuta ta ai lansat toate comenziile. Ofer ca miza 2 lei ca mai mult nu merita problema

@AdiMutu -- te rog sa cauti in minunatul trib in care esti un jucator cinstit si sa il faceti purtator de cuvant. Asta pentru a va mai spala imaginea de trisori.

Sa speram ca SOF-ul va compensa jocul vostru necinstit prin mai mult timp acordat jocului mai ales ca a venit pentru unii vacantele :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

Revenind totusi la topic ... chiar crede careva din cei prezenti ca se va produce un cutremur prin disparitia unui trisor de pe server sau e totul doar o furtuna intr-un pahar cu apa ? Va avea acest razboi un rezultat sigur o data cu stergerea unui cont ? cei din SOF nu ar fi avut nici o sansa daca puyut ar fi continuat sa triseze ?

revenid la tine stimabile zmeu.... oare cum de nu mai esti admin?ca sa ma banezi si pe mine ilegal cum de altfel ai facut-o ultima oara auzi la el pedepasa 320 de sate fraudare cont... ala ii depunde tiket ca nu s-a fraudat nimica el nu s-a fraudat...

Te rog eu ceva ia o gura de apa pune capu pe pera si fa un pic de nani.... lamine iti voi da disuctia in privat ori eu ori puyut. este a doua oara cand oferiti un ban pentru a scoate un jucator de pe triburile.... insa patriarhu sexy va avea grija ca discipolul sau varu corleone sa va linisteasca definitiv. ALELUIA.
 

DeletedUser

@baghera2005 -- Nu mai sunt admin din lipsa de timp. Promit insa ca daca imi fac timp o sa revin in echipa si o sa cer drepturi pe lumiile unde te lauzi ca joci cinstit.

ca tot ne abatem de la subiect : Atat de mult iti displace id-ul tau de joc incat e cazul sa iti inventezi altul si sa vorbesti despre tine la persoana a treia ?

si acum la subiect: sunt sigur ca si in SOF sunt jucatori care au trisat si au fost blocati. Nu am vazut insa nici o data atata tamtam pentru asta. Probabil ca celor din circ li s-a taiat macaroana sau abia acum au realizat ca prin joc cinstit nu au sanse iar cand trisasa se lasa cu pedepse usturatoare.

Urez pe aceasta cale succes jucatoriilor cinstiti din ambele tabere. Pentru cei necinstiti nu pot spune decat: incercati sa nu cadeti in penibilul celor de mai sus.
 

DeletedUser3061

zmeule am impresia ca esti obosit rau mah de tot...

hai fi atent cum facem... ca sa vada lumea ce fel de admin erai tu....

in urma cu ceva timp domnul admin mamazmeilor ma baneaza... pentru FRAUDARE DE CONT ca cica as fi incercat sa sparg contului unui alt jucator eu atunci aveam vreo 10 mil de cpt si ala avea vreo 2 mil de pct....

Intra maiestul admin zmeul pamfletar si imi da ban pedeapsa pe sat 320 de sate :))))))))))))))))))))))))) i se explica in tiket frumos civilizat ca nu este vorba despre frauda... mai mult decat atat jucatorul caruia tu ai sustinut ca i-am spart contul a si depus tiket sa iti zica ca el mi-a dat parola gresit....

dupa care a urmat o cearta intre domnu zmeu pamfletar si mine pana la urma s-a dovedit ca am avut dreptate... deci zmeule crede-ma tata ca in regulamente daca ma pun cu tine si cu foarte multi admini de aici va dau clasa la orice ora... si nu este o lauda... deloc.


acestea fiind spuse patriarhul sexy iti ureaza tarana usoara... si te rog eu lasa-ne ca ne obosesti.
 

DeletedUser

:) pe cat pariem ca eu stiu mai multe povesti ca tine iar tie nu o sa iti convina ca eu sa povestesc tot ce stiu eu ?

Ciocu mic si joc de glezne. Zi mersi ca ai scapat o data de global ban ca te-ai milogit la telefon de adminul care te-a blocat. La cat de galagios esti nu cred ca va mai face cineva o data greseala sa iti reduca o pedeapsa atata timp cat incalcarea de regula e dovedita.

Este insa interesant mai ales pentru noi admini de vazut ce se intampla cand reduci o pedeapsa. Exemplul tipic: reduci o data pedeapsa pentru o preluare a unui cont cu parola si dupa ce vinovatu mai face rost si de adresa de email si este deblocat in urma interventiilor mai are tupeu dupa aia sa si comenteze ca el e un jucator cinstit.

Pentru cultura genrala a celor ce citesc acest topic : jucatorul baghera2005 a fost blocat de peste 30 de ori iar una din blocari a fost de tip global ban. Daca imi aduc bine aminte tu nu ar mai trebui sa existi ca jucator pe nici un server din martie-aprilie 2009.

Mie in locul celor din circ mi-ar fi rusine sa joc alaturi de el dar din pacate traim in romania asa ca pentru unii fapu ca un admin ti-a mai dat o sansa se numeste motiv de mandrie.

CIRC sunteti o rusine a hartii !! baghera tu adi si toti cei ce va stiti cu cazier ar trebui sa va ascundeti sau sa va uitati la cazierul vostru inainte de a deschide gura. Cu totii sunteti niste jucatorii din cauza carora jucatorii cinstiti pleaca de pe server.

Cam asta e tot ce va pot zice. Pe scurt insa totu se poate rezuma intr-o singura vorba : RUSINE !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

@Puyut -- fie nu ai citit tot fie te-ai facut ca nu vezi cea ce am scris :) probabil o parte din voi isi permit ca vineri de vineri sa inchirieze 5 insi cate o bicicleta si sa vina pana in dristor.. Traim totusi o perioada de criza si cu toate acestea am mai iesit pana acum in locatiile alternative. Singura diferenta e ca am avut grija sa nu mai comunicam la toti trancalii si necioplitii aceste locatii alternative. Poate confirma inclusiv Lamine :)

Cat despre cazul tau nimeni nu isi poate da cu parerea atata timp cat nu avem la dispozitie doveziile :)

iti readuc aminte insa cea ce a zis rakanishu mai devreme :



Cred ca se lasa insa cu un pariu : Toate comenziile astea au fost date fie de tine de la tine si de pe un cont situit fie de catre un jucator ce iti era siter de pe contul lui si de pe contu tau pe perioada in care iti era siter. Eu pariez ca la cata galagie faceti tu cu manuta ta ai lansat toate comenziile. Ofer ca miza 2 lei ca mai mult nu merita problema

@AdiMutu -- te rog sa cauti in minunatul trib in care esti un jucator cinstit si sa il faceti purtator de cuvant. Asta pentru a va mai spala imaginea de trisori.

Sa speram ca SOF-ul va compensa jocul vostru necinstit prin mai mult timp acordat jocului mai ales ca a venit pentru unii vacantele :)



Asa labil psihic esti ma zmeule...ma slab rau de tot de ingeri...ai curajul si recunoaste ca era sa iti sparga fata sandy!
Comenzile au fost date de mine eu am curajul sa imi recunosc greseala...dar de pe piovra a fost dat un singur atac ma dar unul singur si pentru asta au fost considerate toate comenzile mele ilegale!

Doi la mana stimabile zmeu nu cred ca sunteti in masura sa ne judecati atat pe mine sau pe baghera! nu sunteti persoana potrivita pentru ca amandoi stim ca in calitatea dvs de admin ce erori mari ati facut ca sa nu le spunem favoruri! Noi am recunoscut ca gresim...dar de ce gresim ca ne incapatanam sa tinem conturi in viata ca cumparam premium ca fraierii sa tinem jucatorii sa joace pe L1 ca de la scumpirea punctelor premium multi jucatori vor sa renunte...dar eu baghera am cumparat ca tampitii si am dat puncte premium la jucatori sa joace...chiar il rog pe domnul rakanishu sa arate cate puncte premium a cumparat numai jucatorul baghera!voi vreati atunci sa excludeti un jucator care va cumpara atunci echivalentul la 2000 de pct premium in fiecare luna!pe o greseala ca s-a enervat omul si a injurat in ticket...nu s-a milogit si-a cerut scuze ceea ce este de bun simt! dar tu o sa ai vreodata demnitatea sa iti ceri scuze pentru cate lucruri marsave ai facut!? iti spun eu NU...asa ca nu veni si spune ca tu esti mai corect decat Papa de la Roma si vai ce necinstiti sunt baghera si Puyut!
 

DeletedUser184

am vrut sa las sa decurga aceasta discutie crezand ca stiti sa discutati normal, insa m-am inselat.
@puyut si baghera - acel articol mentionat exista de minim 6 luni - daca nu l-ati bagat de seama nu este vina nimanui.

in privinta afirmatiei in cauza pot spune cu siguranta ca se vor analiza toate aspectele si daca va fi nevoie se vor aplica si masurile de rigoare.

subiect inchis
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus