CIRC vs SOF

  • Autor subiect DeletedUser2147
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3061

ce vrei sa demonstrezi sau pe cine vrei sa citezi pe lippi sau pe aly ca nu mai inteleg nimic?

nu intelegi ce? ca lipi si aly7 sunt aceiasi persoana :))))))))))))))))))))))))) hahahahahahahaha sa inteleg de la tine ca tu lipi CONT DE FORUM NU JOCI PE LUMEA 1 cu CONTUL ALY7 ? ca sa vedeti si voi restu ceilalti unde s-a ajuns..... bravo bravo donilor admini ... noi suntem de vina ca bagam bani cu caruta in acest joc pe care tot dumneavoastra il transformati in unul murdar....

il rog pe nenea lipi(aly7) sa nu mai faca pe prostul....

Va multumesc!

Patriarhu Sexy
 

DeletedUser9094

Cer si eu excluderea jucatorului aly7 de pe Lumea 1 pentru aceste lucruri care nu au ce cauta intre jucatori si admini. O zi buna!

tu stii despre ce ii **?te bagi si tu in discutie?vrem argumente.cu ce te-o incurcat in afacra faptului ca nu te decurci in afara de ....prietenii stiu dece?
 

DeletedUser9094

asa andrei is Lipi cont pe Lumea 1 aly7 demtreaza care ar fi neregula daca as avea cont pe forum cu cont Lipi si as juca pe L1 cu aly7....man citeste regulamentul.
 

DeletedUser3061

tu stii despre ce ii **?te bagi si tu in discutie?vrem argumente.cu ce te-o incurcat in afacra faptului ca nu te decurci in afara de ....prietenii stiu dece?

:))))))))))))))))) tu vrei argumente ca ce? vrei argmente de ce cerem excluderea ta din lumea 1? sau ce fel de argumente vrei...

cerem excluderea ta din lumea 1 pentru ca nu este normal sa fim FURATI DE CATRE UN JUCATOR SI DE CATRE UN ADMIN... CEREM EXCLUDEREA TA DIN LUMEA 1 PENTRU CA NU ESTE NORMAL CA TU SA AI UN ALT TRATAMENT iar noi sa fim tratati DIFERIT....

argumente ca ce ? ca nu ai zis tu asa ceva? nici o problema avem de la ID de mess pana la IP-ul de la care tu ai scris acele mesaje.... ACELE MESAJE AU FOST SCRIE DE LA ACELASI IP cu care lipi(cont de forum)si aly7 joaca pe lumea 1....

acestea fiind spuse patriarhul sexy iti ureaza sa iti fie tarana usoara ....
 

DeletedUser3061

asa andrei is Lipi cont pe Lumea 1 aly7 demtreaza care ar fi neregula daca as avea cont pe forum cu cont Lipi si as juca pe L1 cu aly7....man citeste regulamentul.



LUME CA SA VEDETI SI VOI CAT DE DESTEPTI SUNT UNI acest mesaj este deja in printscreen... ITI MULTUMIM NU AVEM NEVOIE DE NICI O DOVADA ACEASTA ESTE SUFICIENTA....
 

DeletedUser9094

astept sa verifice toti adminii neregulile pe care le fac eu si ceea ce tu pretinzi ca le faci legal,fara discutii in privat la o berica(prietenii stiu de ce) si cu cine.documenteaza-te inainte sa afirmi ceva.
 

DeletedUser9094

nu ai cum sa ceri excluderea mea de pe L 1..nu ai cum.defapt tu poti cere si atat.....daca tu crezi ca asa ceva se va putea duce la un bun-sfarsit ptr tine...nu ai decat.dar legal nu ai cum nici tu nici adminii atat timp cat nu incalc nici o regula.numele de forum cu numele de joc is 2 lucruri total diferite si nu interactioneaza
 

DeletedUser9094

:))))))))))))))))) tu vrei argumente ca ce? vrei argmente de ce cerem excluderea ta din lumea 1? sau ce fel de argumente vrei...

cerem excluderea ta din lumea 1 pentru ca nu este normal sa fim FURATI DE CATRE UN JUCATOR SI DE CATRE UN ADMIN... CEREM EXCLUDEREA TA DIN LUMEA 1 PENTRU CA NU ESTE NORMAL CA TU SA AI UN ALT TRATAMENT iar noi sa fim tratati DIFERIT....

argumente ca ce ? ca nu ai zis tu asa ceva? nici o problema avem de la ID de mess pana la IP-ul de la care tu ai scris acele mesaje.... ACELE MESAJE AU FOST SCRIE DE LA ACELASI IP cu care lipi(cont de forum)si aly7 joaca pe lumea 1....

acestea fiind spuse patriarhul sexy iti ureaza sa iti fie tarana usoara ....

no coment amenitarile si urarile de bine se reintorc
 

DeletedUser9094

app acum am citi mot-a-mo argumente ca ce ? ca nu ai zis tu asa ceva? nici o problema avem de la ID de mess pana la IP-ul de la care tu ai scris acele mesaje.... ACELE MESAJE AU FOST SCRIE DE LA ACELASI IP cu care lipi(cont de forum)si aly7 joaca pe lumea 1.... sa imi arati si mie de unde pana unde ai tu IP?>
 

DeletedUser8343

Bai voi sunteti nebunatici rau! de la un joc ati ajuns sa fiti asa de disperati? luati si voi o gura de aer, ce naiba?
oricum baghe, ai fost mortal cu "patriarhu sexy" nu mai pot de ras! :D:D:D:D:D:D noroc ca sunt in pat ca altfel riscam sa cad de pe scaun!
Intrebarea mea insa e : ce legatura are propaganda asta dusa aici cu razboiul CIRC - SOF? mai bine puneti si voi o statistica ceva :p
 

DeletedUser2154

Bai voi sunteti nebunatici rau! de la un joc ati ajuns sa fiti asa de disperati? luati si voi o gura de aer, ce naiba?
oricum baghe, ai fost mortal cu "patriarhu sexy" nu mai pot de ras! :D:D:D:D:D:D noroc ca sunt in pat ca altfel riscam sa cad de pe scaun!
Intrebarea mea insa e : ce legatura are propaganda asta dusa aici cu razboiul CIRC - SOF? mai bine puneti si voi o statistica ceva :p

banarea mea e legata de razboiul cu SOF, eu atacam SOF...si cei care si-au bagat coada au incercat sa se scuze pe aici...vasy s-a dat de gol singur spunand numele meu inainte ca sexy "marioara" patriarhu sa pomeneasca de numele meu....
 

DeletedUser3061

sa iti explic de ce cerem excluderea ta din joc de pe lumea 1 mai exact... faptul ca ceea ce faci tu nu este regulamentar atat tu cat si vasy988 incalcati regulamentul el ca iti zice tie cine iti depune tikete ... asta e o fapta care conform regulamentului se pedepseste....

sa iti explic mai pe intelesu tau... daca eu iti dau tie spaga sa imi faci un serviciu si tu primesti spaga se NUMESTE LUARE DE MITA... IAR LA MINE SE NUMESTE DARE DE MITA.... acuma intelegi ? sau trebuie sa iti desenez...

oricum nu o sa va iasa nimica din ceea ce v-ati propus sa faceti al doilea CAZ MAZARE NU IL VETI MAI AVEA>... si aly tu vei f i urmatorul care va impartasi aceiasi soarta ca si EUJEN.... o sa iti arate patriarhu sexy ce mobilizare poate sa faca pe tine...

acuma sa revenim banarea lui puyut ingerasa daca vrei este una care lasa multe semne de intrebare... cea mai mare intrebare la care eu nu am gasit raspuns este urmatoarea?

DE CE A FOST MODIFICAT REGULAMENTUL CHIAR IN ZIUA IN CARE A FOST BANAT A DOUA OARA PUYUT? la regualment s-a adaugat un paragraf... si conform acelui paragraf l-au banat pe puyut.


cat despre admini care voresc in tikete la altii jucatori asta iarasi este o intrebare la care nu am gasit raspuns.

de ce se intampla asa... de ce nu vine vasy988 sa imi zica si mie cine a depus tiket....

LIPI sau aly7 nu are nici o legatura cu pe forum ai un nick iar in joc altul... ceea ce are legatura este ca ADMINI NU AU VOIE SA ITI ZICA TIE CINE TI-A DEPUS TIKET CA SA FII BANAT este impotriva regulamentului lor intern... si impotriva regulamentului jocului.... tu ai comis-o singur... tu ai ** cu puyut nu eu tu singuruel doar cu un pic de ajutor din partea plui puyut te-ai scapat si te-ai dat de gol.... INTELEGE CA NU ESTE ILEGAL DACA PE FORUM AI UN NUME SI PE JOC ALTUL ILEGAL ESTE CA UN ADMIN SA VINA SA ITI ZICA TIE CINE TI-A DESPUS TIKET SPRE EXEMPLU.

Avand in vedere ca eu sunt platitor de CONT PREMIUM vreau sa nu fiu furat si mintit pe bani mei intelegi tu ?

acestea fiind spuse va urez noapte buna....

PS lipi baga rpd nobili pe padurea ingerilor ca in 49 de minute vine sprijin :))))
 

DeletedUser9094

hai sa iti mai spun ceva eu nu am afirmat in nici o discuutie numele de vasy988 nu ne cunoastem nu am ** si nu cred ca stii nici tu de cine **,dar ma rog in ceea ce priveste uite am sa o fac ptr tine am sa ma uit in regulament si am sa iti arat ceva dar nu sa vada toti...ptr ca nu se cade si nici nu imi sta in fire sunt vre-o cateva persoane care o fac dar sa-le lasam asa cum sunt iti dau putina lectura din ale triburile si am sa iti spun si cine sunt,daca nu stiai
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4833

banarea mea e legata de razboiul cu SOF, eu atacam SOF...si cei care si-au bagat coada au incercat sa se scuze pe aici...vasy s-a dat de gol singur spunand numele meu inainte ca sexy "marioara" patriarhu sa pomeneasca de numele meu....


Invidia mare ,mai Puyut,vino la Koreeni[world 6],aia nu au timp de invidii!
Pacat,ai muncit o carca pentru contu' tau!

Puyut da un mesaj cu cine te-a banat ,pentru ce si nu fi incapatanat!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser184

DE CE A FOST MODIFICAT REGULAMENTUL CHIAR IN ZIUA IN CARE A FOST BANAT A DOUA OARA PUYUT? la regualment s-a adaugat un paragraf... si conform acelui paragraf l-au banat pe puyut.

despre ce paragraf vorbesti tu acolo ca eu nu stiu de niciun update la regulament in ultima perioada - si culmea sunt al mai mare admin de pe ro dupa carmi....sa fii tu mai informat decat altii oare?

trimite si mie un screen la acea discutie nu doar un copy/paste si in acelasi timp idul aluia - le poti trimite pe privat [ sa am si eu tema de lucru daca e]

si ca o lamurire - nu este ilegal sa postezi de pe un cont si sa ai alt cont in joc [fiecare face sau scrie de pe ce cont vrea atat timp cat regulamentul este respectat]
un jucator nu se exclude din joc doar ca vrea cineva ci doar daca exista dovezi concrete de abuz/incalcare de regulament grave etc.

pana la analiza finala a cazului aveti rabdare si incetati cu acuzele - asta daca nu vreti sa luati vacante premature.

si ca sa vedeti ca nu este nimic de ascuns nimeni nu va primi nicio sanctiune - momentan, dar daca se va dovedi ca reclamatia este nefondata cu siguranta vor curge nescai banuri, chiar si in joc.
 

DeletedUser

Rau e sa trisezi, dar mai rau e sa fii un prost care triseaza.
(remarca facut la modul general, fara referire la discutia precedenta)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus