circ vs united

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser3061

cred ca putem deja sa facem un topic astfel... mai ales ca deja s-a renuntat la orice diplomatie intre cele doua triburii....

va pupa patriarhu !!!!
 

DeletedUser35224

Vechea garda C.D. vs ex DST, doar ca sub alte nume :))
Exceptie facand puyut...
 

DeletedUser35224

Si daca tot e sa o dau in nostalgii( ca daca zice raul82io ca traiesc din trecut), e daca nu ma insel o reeditare a unui conflict mai vechi intre United si Circ, razboi din perioada de decadere a celor din United, can era Almaimic conducator... Sfatul meu pt circari e sa nu uite ca desi United a cazut pana in a 2 pagina a clasamentului a avut taria sa se ridice pana unde e acum, deci atentie mare!
Pt cei din United, fostii colegi nu pot decat sa le spun: DATI-MI SI MIE UN CONT!!!
 

DeletedUser40316

vai cata cerseala :)

pentru colegii tai din united le spun doar atat

Parte 1:
Jucători: raul82io
Parte 2:
Triburi: UNITED

Timeframe: 22/06/2011 12:00:00la22/06/2011 15:43:16

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 0
Diferență: 9

chart


Tiki Taka
 

DeletedUser3061

Si daca tot e sa o dau in nostalgii( ca daca zice raul82io ca traiesc din trecut), e daca nu ma insel o reeditare a unui conflict mai vechi intre United si Circ, razboi din perioada de decadere a celor din United, can era Almaimic conducator... Sfatul meu pt circari e sa nu uite ca desi United a cazut pana in a 2 pagina a clasamentului a avut taria sa se ridice pana unde e acum, deci atentie mare!
Pt cei din United, fostii colegi nu pot decat sa le spun: DATI-MI SI MIE UN CONT!!!



si tu vrei mah zanule cont in granita cu circ :)))) offffff
 

DeletedUser

Sunt multi membrii DST si in CIRC, oricum nu cred ca va fi un razboi, poate cel mult un macel...
 

DeletedUser40316

daca doar la primele 2 palmi au aratat ca sunt vai de ei ... apai cand sare tot tribu atunci nu stiu daca mai ramane .... de analize din ei
 

DeletedUser35224

Vechea garda C.D. -in United
Ex DST - in CIRC

Am facut o inversiune :)
 

DeletedUser40316

puffy , tu participi la razboi sau ce tot tot coesti pe aici ? :) nu vezi ca de 1 an tot ceri un amarat de cont si nu iti da nimeni ... pentru ce sa primesti ? sa ne umilesti pe toti ca nu suntem in stare sa iti luam sate ? .. hai stai in treaba ta nu veni sa ne cuceresti pe toti ..
 

DeletedUser35224

Care 1 an?!

Care nu imi da?!

Te crezi paranormal de faci asa afirmatii?!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40316

mai mult decat paranormal .. chiar vroiam sa te vad si pe tine in zona :) momentan spal pe jos cu colegii , pardon .. fostii tai colegi care saracii parca au fost injectati cu amorteala :) ... acum imi fac si tikete ca de unde stiam eu ca aveau satele goale de am bagat direct pe satele alea :)))) ce am ajuns sa fiu cautat de admini pentru ceva ce se poate numi extraterestru de suspect :))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus