circ vs united

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser4133

pai daca le luati toate satele de unde sa mai aiba cu ce sa va atace? :(
 

DeletedUser8678

Parte 1:
Triburi: CIRC
Parte 2:
Triburi: NORD, RY, NewAge, EX HD, UNITED

Timeframe: 20/02/2014 00:00:00la26/02/2014 23:51:12

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,151
Tabăra 2: 49
Diferență: 1,102

chart

nu prea mai avem parteneri de joaca...devine plictisitor :)

ai dreptate ... eu trebuie sa recunosc ca din alea 1100 de sate am luat doar 50 in ultima saptamana... insa am timp sa recuperez saptamana asta ... se pare ca adversarii sunt inca lesinati dupa mega-actiunea de sdaptamana trecuta ...
 

DeletedUser2154

pai daca le luati toate satele de unde sa mai aiba cu ce sa va atace? :(

ma faci sa ma indoiesc de varsta ta... :)
sunt 5 triburi...dc nu se unesc?!pt ca noi nu oferim clementa nici unui trib...si i-am demonstrat unui gura mare, care doar vorbesti si care spune ca "DACA si iar DACA" si doar promite ca face si drege...ca noi vorbim doar pe harta si ca avem forta sa atacam toate cele 5 triburi!
danutza - EX- HD - 321 de sate pierdute
capitangalactic1 - UNITED - 280 de sate pierdute
paulisachi - NEWAGE - 209 de sate pierdute
MAIER - RY- 232 de sate pierdute
dracu din paulesti - UNITED - 132 de sate pierdute

mai are rost sa continuit?!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22307

aici este activitate :) credeam ca sa inchis lumea 1 de mult
frumos razboi
 

DeletedUser4133

iar te legi de varsta mea Puyut si stii ca nu e...elegant . Astept oricum un martisor. :p

De ce nu se unesc ? Nu stiu, ideea e veche, dar si mie, la momentul respectiv, mi s-a parut interesanta. Asta incepusem sa fac inainte de a ma lasa de joc, dar, mea culpa, m-am lasat si lucrurile n-au mai continuat...probabil pt ca n-a mai avut nimeni curajul s-o faca.
Cat despre joc, stii bine ca desi, probabil, am fost si voi fi intotdeauna cel mai inversunat dusman al vostru, dar nu pot sa nu recunosc si sa va felicit pt ceea ce ati realizat acolo. :)
 

DeletedUser2154

dar nu ma leg de varsta ta...spuneam ca la varsta ta ma asteptam sa gandesti altceva...
 

DeletedUser2154

pai ce vrei sa-ti spun acelasi lucru?!

Parte 1:
Triburi: CIRC
Parte 2:
Triburi: NORD, RY, NewAge, EX HD, UNITED

Timeframe: 20/02/2014 00:00:00la30/03/2014 20:24:57

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,699
Tabăra 2: 106
Diferență: 2,593

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27,757,675
Tabăra 2: 1,055,714
Diferență: 26,701,961

chart
 

DeletedUser4133

cam cate sate mai aveti de cucerit...asta asa ca sa-mi fac o idee.
 

DeletedUser8678

daca vrei sa-ti faci o idee, rezolva urmatoarea ecuatie:

1. Noi mai avem de cucerit exact atatea sate cate vor pierde dusmanii de acum incolo.
2. De acum incolo dusmanii vor pierde mai multe sate decat vor cuceri de la noi.
3. De la noi nu se vor pierde sate deoarece "raza fertila" este indreptata spre cei puternici.
4. Cei puternici suntem noi atata timp cat cei slabi sunt ei.
5. Slabi sunt ei, insa nu trebuie sa dormim pe o ureche deoarece uneori roata se invarte.
6. Roata se invarte cel mai bine la un Rolls 2014 in momentele cand nu dormim pe o ureche.
7. Pe o ureche te pup eu pe tine daca vii la o prajitura.
8. Acum!!!

Rezolva ecuatia si spune-mi cat de mare trebuie sa fie "X" ca sa intre de trei ori in "Y" si sa ramana pe afara numai 2 zecimale?
 

DeletedUser4133

Mi-ai dat o tema de casa buna. Cand termin de rezolvat ecuatia promit sa fii tu primul pe care il anunt. :)
Singurele 2 probleme care s-au ivit sunt:
a. punctul 7 - doar daca e si o coca cola langa ca altfel nu merge
b. punctul 8 care mi-a stricat toata placerea de la punctul 7 din cauza ca nu am reusit sa citesc ecuatia la ora prestabilita
Cu toate acestea mi-ai facut o surpriza foarte placuta ca nu te-ai tinut de promisiunea aceea facuta la nervi. :)
 

DeletedUser8678

Mi-ai dat o tema de casa buna. Cand termin de rezolvat ecuatia promit sa fii tu primul pe care il anunt. :)
Singurele 2 probleme care s-au ivit sunt:
a. punctul 7 - doar daca e si o coca cola langa ca altfel nu merge
b. punctul 8 care mi-a stricat toata placerea de la punctul 7 din cauza ca nu am reusit sa citesc ecuatia la ora prestabilita
Cu toate acestea mi-ai facut o surpriza foarte placuta ca nu te-ai tinut de promisiunea aceea facuta la nervi. :)

coca cola se serveste numai cu whisky, daca vrei muiem prajitura in whisky si apoi amandoi avem numai de castigat. Si nu este vorba de castiguri in sate ... hahahahahahaha
nu mai stiu ce am spus la nervi, eu la intalnirea cu nervii reactionez in acelasi fel in care reactioneaza si nervii la intalnirea cu mine ... mai putin cand nervul optic salta sprinter pe sfarcurile vreunei dameze ... la Costinesti ...
 

DeletedUser45557

Vechiu trib C.D. de pe lumea 1 ruleaza acum pe 38. Daca e cineva din vechea garda si vrea sa ma ajute il rog sa ia legatura cu mine.
 

DeletedUser8678

NEWS:
Se pare ca marinica-fara-frica s-a bagat sitter universal. Acum este sitter la paulica, rolyday si zebedeu. Astia sant numai cei trei pe care ii stim noi. E foarte inteesant de urmarit cum face rotatia la sitter. Astazi se ocupa numai de zebedeu, ba chiar a dat si una mica la recuperare, in timp ce paulica e lasat de izbeliste. Maine insa paulica da la recuperare insa se pot lua sate la greu de la zebedica, deoarece e lasat sa pluteasca un deriva. Si tot asa.

Unde esti tu, maret jucator, sa mai bagi texte de genul: "ai copiat textele de pe google". Tu, mare jucator, degeaba ai intrat la ASE cu 9.52 daca nu ai pic de imaginatie. Nu degeaba noi astia de la Arhitectura va luam toate gagicile de la ASE, ca voi erati numai capete patrate pe acolo.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA
 
Sus