circ vs united

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser8678

chiar ca depinde ... eu recrutez in mai multe feluri:
1. daca sunt pe plaja recrutez dupa cat de tare mi se ridica slipii
2. daca sunt in razboi recrutez dupa cat de multe gloante am pe teava
3. daca sunt pe joc recrutez dupa cat de mult ma lasa adminii inainte sa-mi bage codul ala de cacao
 

DeletedUser13059

eu ma refer la script sau manager de cont .. ca manual sigurat nu o faci :))
 

DeletedUser8343

N-ati mai terminat ma nici acu? Lumea asta era "inchisa" de circ de vreo doi ani de zile :cool:
 

DeletedUser13059

aici se joaca cu cap :)) de aia dureaza atata ... pe restu lumilor se fac 2 organizate si dau stergere toti .. aici pe L1 2-3 luni se cauta tinta , 4-5 se impart tintele , mai 2-3 pana se trimit toate si restu timpului se trimit rapoartele sa se cucereasca ce sa golit si asa trec anii pe L1
 

DeletedUser8343

Cred ca terminam noi cei din vechii Sciti a doua lume pe .ro si voi tot aici o sa jucati. Oricum, United se imbata cu apa rece daca are impresia ca mai are vreo sansa pe L1.
 

DeletedUser8678

hopa, ingerasa e doar "membru" pe aici ... salut elite, ce mai faci, mah?
 

DeletedUser1136

nu cred ca va mai dura f mult, tribul circ are deja 45,94% din harta! Nu prea sunt nobili ca sate de luat sunt la greu:)
 

DeletedUser13059

las ca am eu destui :)) sau nah au mai scazut putin intre timp ca am dat la inobilat cateva sute
 

DeletedUser8678

am si eu nobili insa mi-e un pic le lene, daca mai juca ingerasa as fi inobilat-o cu placere incepand desigur, de la glezne
 

DeletedUser15326

Am ras atat de bine incat acum imi vine sa-mi fac harakiri. Oare cu astfel de jucatori am ramas noi sa jucam pe Lumea 1? Cu astfel de analfabeti ne luptam noi in acest joc? Cu cat citesc inca o data mesajul de mai sus cu atat imi vine sa trimit toate satele de atac pe acest jucator apoi sa-mi dau delete fara parere de rau ... sincer ... oricand e nevoie voi trimite atacuri pe acest jucator deoarece dupa parerea mea trebuie sa dispara de pe harta, este o insulta la adresa limbii romane

astept atacurile tale,dar in primul rand sa ajungi in granita:))
 

DeletedUser8678

Depinde ce consideri tu granite.
CIRC-ul are o granita lunga de la nord la sud. Nu te mai considera numai tu pe granita, suntem multi pe granite, nu esti singurul care vede rosu langa el.
 

DeletedUser8678

Mai e un pic

de curiozitate...cum stati cu luptele ?
foarte bine, CIRC-ul castiga in fiecare zi teren ... se mai lasa cate un lenes si astfel ne mai stopeaza putin pentru ca trebuie sa luam barbarele, dar inaintam clar peste dusmanii nostri !!!
Mai e un pic, un an:), doi:):), si terminam si lumea asta!!!
Sa vedem care are mai multa rabdare si care e urmatorul fricos ce va da stergere!!!
 

DeletedUser4133

statisticile le stim...ar fi fost mai interesant sa posteze povesti de lupta...sau macar sa se certe putin ca doar e razboi. :p
 

DeletedUser2154

Text personal
andrei grad te provoc la un duel daca ai curaj si tupeu,fara implicarea triburilor,doar cu sprijin,daca ai curaj incepem cand vrei tu,prin asta daca o sa castigi demonstrezi ca iti meriti locul in tribu de pe primul loc,daca nu,toti o sa spuna ca ai fugit din calea furtuni si te-ai adapostit unde ai gasit mai bine:))
Eu unul am curaj,tu ce zici,demonstreaza si tu odata ca esti cineva,nu doar un jucator care fuge din trib in trib si isi schimba parteneri in functie de conditiile meteo:))

un text personal de la profilul unui dusman!care le cam schimba dupa cum e vremea...azi are ceva cu andreigrad :)
 
Sus