Circus vs apache, diablo

  • Autor subiect DeletedUser22923
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22923

nu eu nu spun ca suntem zei nu am spus asta niciodata. nu am spus nici ca batem pierdem intro parte castigam in alta . nu ma laud eu doar arat jucatorilor ce se intampla .
 

DeletedUser



da suntem foarte slabi am condus l23 timp de 7 luni , RANK 1 ATAC .

daca suntem asa slabi de ce trebuie sa va aliati tot k.44 impotriva noastra? suntem slabi .. :))=)) ce comic ai fost mai zekmes .

Poftim -ak- , b-sea , apache , r.b.l , diablo , urmeaza gemina si mw din informatile mele .

Daca suntem asa de slabi de ce trebuie sa va aliati toti vs 1?

Iti mai explic o data ca esti greu de cap...

Nu avem diplomatie decat cu B-sea. Unde draq vezi tu ca se aliaza toti impotriva ta?


Iar incepi ca pe L23 cu tampeniile tale?

Fiecare trib care va declarat, a declarat ca asa au vrut nu pentru ca sa facut o alianta impotriva voastra

Si pune mana si joaca si arata ce poti, lasa vrajelile pe extern ca nu te iarta nimeni daca dai din gura aiurea pe aici
 

DeletedUser

matzz , nu le mai da importanta , oricum din toata treaba asta doar 2 triburi merita urmarite .. iar prin celelalte sufla vantu ..
 

DeletedUser

Iti mai explic o data ca esti greu de cap...

Nu avem diplomatie decat cu B-sea. Unde draq vezi tu ca se aliaza toti impotriva ta?


Iar incepi ca pe L23 cu tampeniile tale?

Fiecare trib care va declarat, a declarat ca asa au vrut nu pentru ca sa facut o alianta impotriva voastra

Si pune mana si joaca si arata ce poti, lasa vrajelile pe extern ca nu te iarta nimeni daca dai din gura aiurea pe aici

nu mai incerca sa-i explici, sunt multe lucruri care il depasesc. Chiar daca e intemeietorul tribului in care sunt prefer sa dau stergere cont decat sa sustin ceva care nu este adevarat
 

DeletedUser3366

vai de capul circarilor...ca jucatori toti sunt buni..dar ca trib e praf..in sensul ca nu le dau mai mult de 2 luni maxim pana va disparea de pe lumea 26...
motivele sunt simple:
cand sunt prea multi care joaca ofensiv isi atrag multi dusmani din acest motiv si-au pus pe cap atatea triburi..si nici macar nu sunt aliate
plus ca matzz e prea preocupat de contul lui incat nu ii mai pasa de restul jucatorilor..pentru el e importanta sa aiba el sprijin de la altii decat sa faca o diplomatie inteligenta si realista pentru trib
 

DeletedUser



da suntem foarte slabi am condus l23 timp de 7 luni , RANK 1 ATAC .

daca suntem asa slabi de ce trebuie sa va aliati tot k.44 impotriva noastra? suntem slabi .. :))=)) ce comic ai fost mai zekmes .

Poftim -ak- , b-sea , apache , r.b.l , diablo , urmeaza gemina si mw din informatile mele .

Daca suntem asa de slabi de ce trebuie sa va aliati toti vs 1?

nu e vorba de o mega alianta impotriva circus .
si din ce am auzit ai ras de B-sea ca ai auzit ca au contactat gemina dar tu ce ai facut? esti gelos ca au luat-o inaintea ta si tu nu ai mai apucat sa inchei nimic cu Gemina ?
in aceiasi seara ai contactat si tu gemina pt o diplomatie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Diplomatia Circus-"cum iti asterni patul asa dormi" :)

Aliaţi
R.S..
C!RCUS

Pact de neatacare (PNA)

Duşmani
Legend
R.B.L.
B-Sea
-Ak-
 

DeletedUser26528

Rog un moderator sa stearga numele "B-Sea" din acest topic . Nu acceptam sa fim pusi in aceeasi oala intr-un razboi , cu niste triburi cu care nu avem absolut nici-o legatura gen Apache si Diablo .

Oricum aceasta tema nu-si are rostu' ! Matzz s-a lasat de joc dupa ce s-a rugat de noi sa facem alianta cu el .. statistica in momentu' de fata arata in felu' urmator:

Parte 1:
Triburi: B-Sea
Parte 2:
Triburi: CIRCUS, C!RCUS

Timeframe: Luna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 0
Diferență: 4

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,048
Tabăra 2: 0
Diferență: 11,048

chart
 

DeletedUser

Mefisto., pe L23 , la fel a facut , a facut razboaie , pac pac si dupa cand s-a vazut incercuit , delete si si-a gasit busc treburi prin viata reala , deci era previzibil ca si aici se va intampla la fel , este un player FOARTE SLAB si un conducator SI MAI SLAB DE ATAT !

In rest Felicitari B-sea ! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Avand atatea triburi puternice la dusmani era evident ca Circus va incepe incet ince sa scada in clasament
 

DeletedUser

Se pare ca Gemina a fuzionat cu -SAS- (Circus) o miscare insteresanta care cu siguranta va mai echilibra balanta razboiului :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus