CK vs NOI

  • Autor subiect DeletedUser9837
  • Data de început

DeletedUser9837

:D Desi toata lumea de la o anume terasa intrase in razboi cu NOI,Ck-ul a amanat.o putin....si bine a facut...Acum si-a intarit flancurile si ataca spaima triburilor de pe lumea 5....Tribul lui Stranutelu....Baietii lor au terminat in 5 minute de trimis invitatii la tot tribul CK...Ne iau membrii...ne nimicesc....umbla la manevre...aoleoooooooooooooo...ne temem....:p

Hai sa vedem cum stam,tinand cont ca faza cu mamutiada lor a ajuns prea departe....K67....eu cred ca va fi inceputul declinului tribului NOI...

Ce sa spunem...de la ora 00:00 a inceput razboiul...Modestul si umilul trib CK intra in razboi cu NOI...Poate fuzionati sau faceti alianta cu DHBM ca sa ne scoateti dupa harta...Ideea este simpla....Ni s-au alaturat cativa colosi....jucatori ce-i provoaca frisoane tribului NOi....si incepe showl

Revenim cu amanunte....Dane....da-i tata mare....si te rog sa faci alianta cu jaby ca sa mi-o dati rau de tot :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

Domne ce am vorbit eu cu tine la telefon?Tu cu mine ai razboi?Nu e treaba personala.Ce treaba are jaby?
tribul NOI are cu C.K. sau modestul trib C.K. tribul ala in care au plecat toti pe care i`am nimicit noi de pe k67.NOI e TARE pana acum....asa ca ciocu mic,nu fi smecher.
 

DeletedUser

sunt razboaie diferite...DHBM va continua razboiul atat cu NOI cat si cu CK. razboaiele sunt la mare distnta unele de altele, pentru motive diferite, se lupta oameni diferiti. ce se intampla pe un front nu influenteaza absolut deloc celelalte fronturi. spor la distractie baieti. sper sa nu mai apara numele meu aici nici in postari si nici sa postez eu. nu am nici o legatura cu distractia voastra. practic nu ma intreseaza ce faceti decat ca spectator
 

DeletedUser

ca fost membru NOI la inceputul lumii 5 si apoi trimis la margine de catre acestia dupa ce am trecut in ~G-D~ urez succes tribului NOI in acest razboi
 

DeletedUser9837

Domne ce am vorbit eu cu tine la telefon?Tu cu mine ai razboi?Nu e treaba personala.Ce treaba are jaby?
tribul NOI are cu C.K. sau modestul trib C.K. tribul ala in care au plecat toti pe care i`am nimicit noi de pe k67.NOI e TARE pana acum....asa ca ciocu mic,nu fi smecher.


De unde si pana unde ai ajuns la treburi personale?....Ai inceput joaca exact in stilul tau....mai lipsesc cererile la suport ca sa iti faci programul complet...se pare ca numai asa stii sa joci...

Dane...stai linistit ca eu am zambetul pe buze...doar ma stii...stii bine cat de mult am vrut sa salvez alianta cu tine :p....Ramane in picioare alianta ofensiva despre care am vorbit....Cat despre perverse...Ramane sa iti faci jocul tau,asa cum stii tu mai bine....Iar eu ma chinui sa mi-l fac pe al meu...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

1+1=2 suntem in 10 razboaie.Nu asta conteaza,practic e ca oricum sper sa ramana cum ne`am inteles.Asta nu depinde de mine,nu depinde de tine.



Cât despre asa stiu sa joc,crede`ma sunt total dezamagit de tine.Daca tu te compari ca mine in acest joc poti sa iti dai stergere cont 100%


Te rog sa vorbesti numai de triburi NU DE MINE!!! eu se stie sunt un prapadit! asa a ramas sa vorbim numai de triburile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

ca fost membru NOI la inceputul lumii 5 si apoi trimis la margine de catre acestia dupa ce am trecut in ~G-D~ urez succes tribului NOI in acest razboi



Iti multumesc.




p.s. voi mai posta dupa 2-3-4-5 zile nu mai fac fata la nimic!(nu ca as fi facut vreodata)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9837

1+1=2 suntem in 10 razboaie.Nu asta conteaza,practic e ca oricum sper sa ramana cum ne`am inteles.Asta nu depinde de mine,nu depinde de tine.



Cât despre asa stiu sa joc,crede`ma sunt total dezamagit de tine.Daca tu te compari ca mine in acest joc poti sa iti dai stergere cont 100%


Te rog sa vorbesti numai de triburi NU DE MINE!!! eu se stie sunt un prapadit! asa a ramas sa vorbim numai de triburile.


:D Esti total dezamagit? Hai ma Dane...eu cred ca esti satisfacut...In plus,de ce mi-as sterge eu contul? Nu ma compar cu tine,dar voi juca la fel ca tine...Esti, repet...spaima L5...doar ca mie imi este o teama de NOI de ma prapadesc de ras...acum am sa fuzionez cu un trib,sa scap...:D...poate intra toata lumea la tine in trib...:p
Versiunea invitatii ai terminat-o?:confused: Ce ramane? Ceva pe la suport?:rolleyes: ....sau tu crezi ca iti va merge la infinit?:eek:...Poate esti perfectiunea de pe triburile si ultima bomba o tii secret...sau cine stie...Poate ai un Darbeg si la mine in trib....poate daca venim toti la tine iarasi ai castigat razboiul...

Te-ai batut in piept ca va singurul razboi curat ,fara manevre...Ai inceput tocmai invers...La invitatii...De fapt astea sunt armele tale ...Dar nu toata lumea are curajul GMK-ului...sa lupte cu tine pana la ultimul membru...:)
 

DeletedUser6843

Doua minti diferite,cum spui tu.


Tribul NOI mesaj catre>>>C.K.(e trib C.K.?)-in fine.



Poveştile despre bătălii glorioase şi clădiri pompoase sunt tot ceea ce ne reprezinta.Tribul [ally]NOI[/ally] a demonstrat mereu asta. Trist,este ca acum am ajuns in razboi fara voia noastra însă cunoştinţele despre joc le putem acumula nu trebuie sa stea pe fronuri diferite.De aceea eu as dori sa vi aici sa lucrezi cu oameni cu experienta intr`un trib care v`a ramane pana la sfarsitul jocului prin fapte nu prin vorbe,ca pana acum.

sper ca decizia ta sa fie cea mai buna

(specific ca acest mesaj nu imi apartine si este "ciordit" suntem slabi ca jucatori,dar ne`am inspirat de la altii)





Tribul C.K.(e trib?<< in fine) catre tribul NOI



gabe2


Salutare....

Asa cum bine stiti toti am intrat in razboi..!!
Si ce face bravul vostru conducator in acest timp ????
A inceput sa recruteze jucatori din tribul C.K. !!!si bine-nteles ca vor intra la voi ca spioni !!!
Ce se va intampla cu NOI ?? se va destrama..membrii vor fi innobilati !!
Fugiti cat mai aveti scapare !!!!

O zi cat mai buna!






Clar nu este nici o diferenta.Upsss am lasat garda jos.Nu este nici o diferenta pentru ca CK nu are cum sa se compara cu NOI...(acuma continua u si zi ca sunteti mai tari si o tinem asa pana maine dimineata,ca stiu ca sunteti buni,doar cei de la voi sunt tot fosti membrii NOI sau cu ura asupra noastra.eu mai postez de luni si de luni o sa mai citesc alte topicuri,pana atunci citeste profilul tribului NOI.


p.s.:nu citi faza cu Noapte Bunã
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

niciodata in NOI

cand am inceput acest joc (ca intemeietor de trib la inceput) am observat o indiferenta venita de la unii membrii din NOI...nu mi-a convenit deloc ...si mai ales pt ignoranta lor fata de alti membri , aliati etc...multi zic ca nu se va termina cu bine acest razboi pt C.K. acest lucru il vom vedea la sfarsit.:
am schimbat triburi in ultimul timp, dar aceasta schimbare finala va fi si ultima si de care alaturi de alti fosti intemeietori de trib si nu numai care tot din aceleasi motive nu doresc decat ceea ce este intre aceste triburi in prezent(razboi NOI-CK) sa duca la bun sfarsit ceea ce s-a conceput alaturi si foarte uniti:)
 

DeletedUser

Sa nu mio luati in nume de rau insa un trib mamut de peste 1000 de membri nu poate fi organizat bine parerea mea, pe mine acest razboi nu ma intereseaza cel mai bun sa castige!:D
 

DeletedUser9837

Lipsa de onoare si celelalte lucruri se vor rasfrange asupra tribului NOI....Si....culmea....in loc sa dati atacuri voi dati invitatii....Ce tari sunteti ma....Ne temem de voi....Railor...bunilor...Ar trebui sa stiti un lucru....Daca nu invingeti exista intotdeauna -dizolvare trib-,optiune pe care Stranutelu a mai aplicat-o si o va mai aplica....:D
 

DeletedUser6843

Baiaetii sunt super tari,in loc sa calculeze cum sa ne atace,ce face liderul lor suprem ANDY le explica la membrii din NOI adica 1.200 de persoane cum am dizolvat un trib.Andy te invit in tribul NOI-vad in tine un recrutor destul de bun,hai ce zici,vrei????Da mesaje la ceva baieti din C.K. sa te sustina copilaros mic ce esti.
 

DeletedUser9837

Danute tata...luptam cu armele tale...Cred ca asta o sa iti faca cel mai bine...lupta cu ideile tale,nu?

Apoi copilaros cum sunt,am inceput sa port razboaie cum faci tu....Doar recrutam ca in rest suntem praf in ochi....Mizam pe slabiciunile altora
 

DeletedUser6843

Ce ai spus tu stiam.Culmea ar fi sa spui ceva ce nu stiam :)).Atunci chiar ar fi un fenomen.Cand o sa ai o replica.Pardon scuze,nu ai cum.Am postat de data asta deagaba ca nu am cu cine sa ma cert,momentan.
fie ca tribul 4 Fun sa ajunga pe primul loc :D
 

DeletedUser

nu va suparati NOI!
dar de ce tineti n trib membrii sub 1000 de pct?
 

DeletedUser6843

nu va suparati NOI!
dar de ce tineti n trib membrii sub 1000 de pct?

Unii au fost innobilati si au dat inceput nou si nu au mai dat S-E si inca mai dorim sa acaparam unele continente,posibil sa mai fie 1 ferma pe acolo.Acu 3 zile eram 800 de inshi si azi sunte 1.000 si ,m`a depasit si pe mine mamutiada.Cat timp e locul 1 pe continent merge,dar totul are o limita,ne`a cam ajuns,acum sa vedem-important e ca momentan ne tine.inca nu am facut POC-POC.
Locu 1 pe continent,razboi cu locul 2 si 3 si ceilalti neutrii.

succes!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Unii au fost innobilati si au dat inceput nou si nu au mai dat S-E si inca mai dorim sa acaparam unele continente,posibil sa mai fie 1 ferma pe acolo.Acu 3 zile eram 800 de inshi si azi sunte 1.000 si ,m`a depasit si pe mine mamutiada.Cat timp e locul 1 pe continent merge,dar totul are o limita,ne`a cam ajuns,acum sa vedem-important e ca momentan ne tine.inca nu am facut POC-POC.
Locu 1 pe continent,razboi cu locul 2 si 3 si ceilalti neutrii.

succes!

nu mai bine sa faceti un trib academie sau "aripa"(am vazut asa ceva pe .ru :))
 

DeletedUser

Unii au fost innobilati si au dat inceput nou si nu au mai dat S-E si inca mai dorim sa acaparam unele continente,posibil sa mai fie 1 ferma pe acolo.Acu 3 zile eram 800 de inshi si azi sunte 1.000 si ,m`a depasit si pe mine mamutiada.Cat timp e locul 1 pe continent merge,dar totul are o limita,ne`a cam ajuns,acum sa vedem-important e ca momentan ne tine.inca nu am facut POC-POC.
Locu 1 pe continent,razboi cu locul 2 si 3 si ceilalti neutrii.

succes!

apucati'va de verificat conturi....intre aia 1000 30 sunt lejer conturi de spionaje...
 

DeletedUser9837

Tu esti cel mai destept...tu esti cel mai inalt....tu esti cel mai frumos....cel mai iubit....Tu esti CEL MAI TARE....

Dar...dupa astfel de replici...sa vedem al cui zambet va fi mai frumos...mai placut,mai intreg:D

Mai am putin si iti fac o declaratie de dragoste...cred ca iti voi darui si un inel...Stranutele,eu te doresc,atat de tare langa mine sa ma inveti sa dau replici,incat niciodata nu te voi innobila pe toate satele...iti mai las ceva pt ca zambetul tau sagalnic sa nu fie pre stirbit..

Moama...am dat o replica...?...Nu cred...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus