CK vs NOI

  • Autor subiect DeletedUser9837
  • Data de început

DeletedUser12002

din trib nu cred ca mai e cineva pe forum, in afara de mn si karma si gabe2!
si ce ? tu nu tiai sustine tribul? nu va inteleg ce va luati de C.K. ! ?
 

DeletedUser3101

acea alianta cu tribul VOI..(care avea un singur membru:D)...a fost oferita de intemeietorul vostru..hapciu.....ce onoare a fost pt mine...:D(sanchi:p)
 

DeletedUser

marele player de pe L5

Expediat 04.09.08 14:32
Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 9.4%
Moral: 100%

Agresor: Qween M
Sat: Dinamita 10 (730|524) K57

Număr: 4050 5720 0 5922 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: stranutelu
Sat: 026.Te prăfuise timpul.. (730|525) K57

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Trupele apărătorului, care au fost pe drum

5624 8068 0 504 0 0 0 834 0 0 0 0
Pradă: 0/246220
Modificare de adeziune Aprobare scăzuta de la 10 la -15



Istoria se scrie cu pasi mici...:D


si hop s-al2lea sat :)))))))))

Expediat 04.09.08 17:05
Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 14.1%
Moral: 100%

Agresor: Qween M
Sat: Dinamita 13 (726|522) K57

Număr: 5658 5821 0 6663 0 0 0 134 0 0 0 1
Pierderi: 215 221 0 217 0 0 0 1 0 0 0 0

Apărător: Qween M
Sat: 013.Te prăfuise timpul. (728|520) K57

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 98 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 98 0 0 0 0


Pradă: 0/291185
Modificare de adeziune Aprobare scăzuta de la 25 la -8
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12737

M-am tot vazut mentionat de diversi indivizi de-a lungul conversatiei. Sa va spun si eu o parere proprie , mai ales ca pana acum nu m-am bagat in discutie. Era odata un trib leon, trib cu care am crescut si eu, inca de pe atunci eram in razboi cu marele trib NOI, aveam 2 sate , si era rosu peste tot in jurul meu, si vorbe ca o sa ma scoata NOI afara cu tot cu tribuletul meu de nici 1/10 din NOI. Cu toate astea pot afirma ca in 2 luni nici unu nu a avut macar curaj sa ma spioneze dapai sa ma mai si atace. Citeam mesaje de pe forumul NOI cu marile lor planuri si cat de incomod sunt eu in zona aia si ca trebuie sa fiu eliminat etc etc mesaje care nu puteau decat sa ma amuze pe vremea aceea.
Aceste 2 luni s-au facut 4 pana cand am inceput sa simt si eu ca sunt atacat si ca jok un jok numit triburile, un jok cu care eram obisnuit de pe alte lumi, timp in care am ajuns la vreo 25 de sate. Problemele care au dus la declinul acestui tribulet au fost iesirea pe rand a oamenilor cheie din el. Prb ca o sa va mai amintiti de Diosa, o jukatoare foarte buna care nu a mai avut net o saptamana si care dupa aceea s-a lasat. cu toate acestea i-am pastrat satele ca sa fie ca o fortareata in mijlokul NOI, cei care i-au luat intr-un final satele, playeri precum akkkonel sau bigpig o sa isi aduca sigur aminte cate trupe au rupt ca sa le ia. al doilea om important a fost chiar Black Leon care nu a mai zis la nimeni nimik si s-a lasat de jok.
Am mai ramas doar eu si Big Mac in zona sa tinem piept la continentul K57 aflat sub ocupatie NOI. Si intr-un final a venit si marea ofensiva, care m-a prins pe de o parte cu trupele in satele lui Diosa si la altii playeri aliati, precum si faptul ca am lipsit un weekend. Cu toate astea nu au reusit sa ma scoata domnii din NOI, nici macar dupa un atac organizat, de la vreo 20 de playeri. Recuonsc ca am pierdut mult atunci, mai exact 12 sate, chiar am vrut sa ma las de jok , dar spre deosebire de tribul leon in care nu mai zicea nimeni nimik, in ck mi-au sarit oamenii imediat in ajutor, si mai presus de toti shotgun m-a suportat la greu. Astfel am trecut de acel atac fatal. De atunci inca nimik. ba chiar am ajuns la numar mai mare de sate. Tin sa mentionez ca zona unde sunt e ca un triunghi al bermudelor. in nord NOI in vest FK in est guns si la sud CK , iar eu chiar pe prima linie in mijlocul lor :).
Nu cred ca i-am vorbit de rau pe nici unul din nici un trib, chiar si pe darbeg l-am felicitat ca a reusit sa imi ia 4 sate, desi are reclama proasta ca ar fi om de.... ma rog asta nu e treaba mea sa aflu si nici nu ma interseaza.
Adevarul e ca au ramas la granita numai oameni foarte buni la jok cum e shotgun, akkonel , eliah bigpig, heivik si altii, si din cate vad eu granita o sa se mai mentina inca mult si bine, :) ce imi pot eu dorii mai mult decat sa fiu pe prima linie.... cu playeri care iti face placere sa joci.
Asa ca oricare ar fi verdictul ca o sa castige NOI sau CK , GUN sau FK nu conteaza asa de mult. O sa fie lupte grele si frumoase, si va garantez ca daca o sa fie cazul o sa ma bat pana la ultimul sulitas :).
O zi productiva, si bafta la inobilari la toti va doresc :p.
 

DeletedUser

si totusi are si noroc :))

Expediat 04.09.08 17:24
Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-1.3% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: Qween M
Sat: Dinamita 10 (730|524) K57

Număr: 250 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: stranutelu
Sat: 017.Te prăfuise timpul. (729|522) K57

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Pradă: 1.960 1.812 2.253 6025/6025
Modificare de adeziune Aprobare scăzuta de la 30 la 3
 

DeletedUser

felicitari.

merti felicitari esti cea mai buna jucaotoare de pe triburile,pentru ca ai luat sate celui mai bun conudcator (dupa spusele unora),meriti o statuie din ceara in desertul sahara:D
 

DeletedUser

b una a spus:
stranutelu astăzi la ora 11:45
sa dea dumnezeu sa ti se imolneaveasca copilu

stranutelu astăzi la ora 11:51
serios ia`o ca pe un felkde blestem,mi`as dori sa nu poate sa mai vorbeasca

Revoltator si sfidator.Probabil tot eu am sa imi iau bann,dar sa imi blesteme copilul...:mad:

CARACTER INFECT. Nu mai comentez nimic,ve las pe toti cei care aveti copii si sunteti in tribul acestui individ sa va imaginati cum ar fi daca ataci un sat si primesti astfel de mesaje


Asta pentru ca i-am luat 2 sate.
 

DeletedUser12002

ce putea sa faca altceva decat sa te jigneasca!?
tineo tot asa, innobileazal de tot !!! C.K. e alaturi de tine!
 

DeletedUser

vorbele unui conducator care are in "subordine" atatia jucatori........acum ar trebui sa citeasca toti playerii din NOI ce scrie ''seful'' lor
 

DeletedUser

Asa si!?
Niste vorbe spuse la nervi...Sa nu uitam cine l-a zgandarit! Se intampla sa-l cunosc personal pe Stranutelu si nu-i asa de rau pe cat il faceti sa para.
N-o fi el foarte diplomat...si nici foarte priceput in relatziile cu oamenii, mai ales cu inamicii da' ii al nostru si noi il intelegem si-l acceptam asa cum e!
La ce atzi facut voi astazi...era si normal sa explodeze intr-un fel... Ca a facut-o in felul asta...N-a gasit alta metoda sa te loveasca...Nu toata lumea e asa de "subtila" ca voi...

Whateva'...Membrii NOI au citit mesajul pt ca ati avut voi grija sa-l trimiteti circulara...dar...n-am vazut sa-i deranjeze prea tare. Pana una alta noi suntem de mult in trib si am trecut prin rele si bune impreuna...Doua vorbe spuse la nervi n-o sa ne schimbe parerea despre el. Nimeni nu-i perfect...sa arunce primul cu piatra ala care n-are nici un defect!

Vad ca voi deja atzi trecut la bucatzi de borduri...Hmmmm...Nu stiam ca C.K. e plin de oameni perfecti!!
 

DeletedUser

haideti ma ca deja ma ofticati stranutelu in sus cand in jos....da mai lasatil in pace sa doarma si gata....sau credeti in blesteme?:))
 

DeletedUser

salut

:)).mai ganditiva voi mari membrii ai marelui trib K.K. SAU cum?a c.k.scz .atzi facut 2 triburi care au in componenta numele NOI asta inseamna ca nu va prea duce mintea .de ce nu duceti pe calea armatei raznoiul?nu tot prin vorbe si triburi mitice
 

DeletedUser3101

si eu il cunosc personal pe hapciu...stiu ca este ...cum este...dar sa ataci un jucator...pt un joc...pt 2 sate amarate ....cu asemenea cuvinte este josnic...chiar aiurea....:(....

unii playeri din acest joc chiar au intrecut masura...:(
 

DeletedUser

acel mesaj este spus la nervi . nu mai invinovattiti un om din prisma unui mesaj . toti avem momente de slabiciune.
 
Sus