cladirea principala

DeletedUser

daca am mari nivelul la cladirea principala si s-ar reduce costul materiilor prime ar fi foarte misto.
 

DeletedUser

de ce? eu nu cresc niciodata cladirea principala mai mult de lvl 25(si asta depinde de cat de dez e satul)...ba chiar apoi o demolez pana pe la 20-22.
 

DeletedUser

pai tu o demolezi dar euu nu.ar fi chiar tare daca pe masura ce cresti cladirea principala sa se reduca costul de materii prime pt celelalte cladiri[existente si care se vor construi(optional cele care se vor construi dar dupa ce au fost construite sa li se reduca costul)]astept raspuns:)
 

DeletedUser

trebuia sa spui asa de la inceput. Credeam ca te referi sa creasca cladirea principala si doar costul ei sa fie mai ieftin.... Mie indiferent daca se ieftineste sau nu...poate pentru lume cu viteza 1 merge dar daca viteza e mai mare deja nu se mai simte.
 

DeletedUser11662

lol...

cladirea principala numa iti ocupa din populatie...dc ar trebui sati umpli populatia cu cv care nu te ajuta la nimic?
Ajungi cu satu la max si nu poti sati faci decat 4k axe...

Ar fi 1 prostie sa faci asa cv...sau mno daca vrei sa dai satu pe gratis...:D:Deus de partea ta:D:D
 

DeletedUser

ii chiar o prostie sa iti umpli cu toate cladirile satul.ex:ascunzatoare,cladire principala,etc....:D
 

DeletedUser

eu ma intreb ceva...nu sunt sigur pt ca nu am demolat nimic...daca demolez pierd si punctele care le-am obtiunut?
 

DeletedUser

da dar ai mai multa armata...si mai mutla armata inseamna mai multe sanse sa iei un sat nou..deci puncte:)
 

DeletedUser

ma cladirea principala e bine asa cum este. da yo cred ca ra trebui sa putem demola de la lvl 20 nu de la lvl 15
 

DeletedUser

Ma frate chit ca o sa imi iau watn dar oprestete din spam pentru ca devi stresant:| postezi in topicuri in care s-a vorbit acum 4 luni calmeazte o sa iti creasca tie rangul la membru si senior. Doamne pe forumul asta apar membri din ce in ce mai..
 

DeletedUser

daca am mari nivelul la cladirea principala si s-ar reduce costul materiilor prime ar fi foarte misto.

Asta ar insemna sa se refaca jocul de la inceput. Ca mie unul nu mi-ar conveni sa iti zic sincer, eu joc de aproape 7 luni si am stat cv sa fac resurse dezvoltare, si unul sa inceapa akuma si sa aiba costurile pe jumatate asta ar fi nedreptate ptr orice player. SI sa se refaca costurile va zic eu ar trb sa fie resetata data base adika toti de la 0 sau toti fara acc
 

DeletedUser

Ocupa lo c in ferma si nu prea e bine. cu cladirea principala la lvl 22 e perfect.
 

DeletedUser

Dar la ce este utila cladirea la L22? ca sa faci puncte?
Este utila la un nivel de 25 in timp ce construiesti...
Dar cand esti aproape de 23.000 la ferma, trebuie adusa la 20.
 
Sus