Clan

DeletedUser47077

Cauta inainte de a pune o intrebare fara rost doar de dragul de a ne arata ca existi , stim ca vrei atentie dar te rog incearca pe cat posibil sa ne ignori pe noi
 

DeletedUser47077

Se vede .... e si el singur si cauta prieteni s-a saturat sa scrie "*123#" pe telefon sperand ca va aparea si alceva inafara de datoria de 3 milioane pe care o are la vodafone . Vezi ca sunt site-uri pentru cei tine care vor prieteni .
 

DeletedUser523

Mai nu mai faceti spam la tema mea de recrutare ca imi speriati viitoarele colege! :)
 

DeletedUser47355

Da' un bilant ne dai, voivodule? Că ai peste 200 de vizualizări aici dar recrutări n-am văzut încă :rolleyes:
 

DeletedUser47077

Am dat eu zvon in tara ca e urat si am dat si o poza cu el si toate au zis dupa cand erau invitate " scuze nu am timp "
 

DeletedUser47249

Se vede .... e si el singur si cauta prieteni s-a saturat sa scrie "*123#" pe telefon sperand ca va aparea si alceva inafara de datoria de 3 milioane pe care o are la vodafone . Vezi ca sunt site-uri pentru cei tine care vor prieteni .

haha ce amuzant esti tu ,ai nimerit nu am prieteni :( de ce sa caut atentie?:))
 

DeletedUser47355

Pai vad ca te crezi si tu un Mircea Badea ce face gargara fara rost si vrea atentie

Ce să-i faci, n-ai ce face... probabil a atins şi dânsa vârsta aia când n-ai curaj nici să ieşi din casă.
Las-o măcar pe virtual să facă şi ea show.. că-i greu altfel :rolleyes:
 

DeletedUser523

pff :( na vedeti ce inseamna sa ai prea multi razboinici in trib? de asta vreau eu mai multe colege! ;)
 

DeletedUser47077

Mare gagicar si tu :)) ai colege dar nu vorbesti cu niciuna :) vrei mai multe sa fie superioritate din partea lor sa te aleaga si pe tine ca ultima alternativa :)
 

DeletedUser47077

Pai e facuta conferinta cu toti membri inafara de tine unde fetele isi fac de cap :))
 
Sus