Clasament L2

DeletedUser

Ceea ce ma asteptam de mult s-a intamplat:

1 WWizz 24.681.773 31.154.812 75 415.397 3155 9.875
2 CIRC 24.144.304 28.761.253 65 442.481 2703 10.640
3 HELL 22.556.819 28.656.916 80 358.211 2827 10.137
 

DeletedUser2943

Felicitari si sa nu va duceti prea departe sa va putem prinde din urma :p
 

DeletedUser5648

ha ha ha

De mult stiam ca se va intampla asta.

Asteptam momentul.

:D:D:D:D:D

Bv Wwizz!

:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

De ce esti asa entuziasmat ? Cum a urcat Wwizz pe primul loc asa vor urca si alti, si nu e prea mare diferenta dintre Wwizz si CIRC, oricum.. L2 nu sa terminat :)

Felicitari :eek:
 

DeletedUser5648

Dc zici asa usor... "cum a urcat Wwizz, urca si altii"
Nu e chiar asa, nu urci chiar asa usor pe locul 1.
Si da e diferenta mica inte CIRC si Wwizz pentru ca abia azi au fost Circarii depasiti. Dar fi pe faza cum diferenta asta mica va creste ...si rapid inca. ;)
Tu parca esti din ZIMBRU, daca zici ca urca si altii si te-ai gandit la tribul ZIMBRU..... nu-ti fa sperante degeaba :)))...
Familia circarilor va cadea ca mustele cand va incepe "treaba buna".
 

DeletedUser

Esti tare`n gura si te ascunzi dupa un nick pe forum...
Tu parca esti din ZIMBRU, daca zici ca urca si altii si te-ai gandit la tribul ZIMBRU..... nu-ti fa sperante degeaba ))...
Familia circarilor va cadea ca mustele cand va incepe "treaba buna".
te crezi amuzant?iti spun eu ca nu esti si visezi mult pentru moment.
Prin ce a urcat wizz?!, prin recrutari foarte posibil, asa ca mai bine taci ca n-ati(nici nu stiu daca faci parte din acel trib macar) cucerit peste noapte 600k puncte.
pa
 

DeletedUser

daca sunteti curiosi cum a urcat wwizz pe locul intai eu zic sa mai verificati si tw tools inainte de a va da cu parerea

nu faceti presupuneri fara sa aveti habar de ce se intampla

eu nu m-am legat de nici un trib pe acest forum si astept acelasi lucru si din partea celorlalti

dar cine stie poate asta e singurul lucr de care sunteti in stare

ascensiune tribului a inceput de mult dar de abia acum realizati cine e de fapt wwizz

inca ceva

cine a urmarit cu atentie clasamnetul triburilor putea vedea ca noi am depasit de mult circ-ul ca numar de sate

dar se pare ca nu asta conteaza
 

DeletedUser

si daca tot e asa usor sa fie depasit un trib astept sa vad ce face ZIMBRU cu cele x academii pe care le are

apropo pt mai multe lamuriri ar trebui sa vedeti si academia wwizz
 

DeletedUser

Te anunt ca ZIMBRU nu are nici o academie..
@JOS cu C-IRC - Ma uitam la clasamente foarte des, si da am vazut cum Wwizz urca din ce in ce mai mult pe zi ce trece.

ZIMBRU.. mie imi convine si locul care suntem, noi nu am facut pana acum aboslut nici o fuziune si ne mentinem foarte bine acolo unde suntem.. Crezi ca nu avem sanse sa va ajungem? Mai e mult de jucat pe l2.
Nu vreau sa vorbesc despre Wwizz aici ca nu stiu ce au facut ei ca sa urce si nu vreau sa arunc vorbe in stanga si in dreapta.

Claponel. Personal nu am nimic cu tine, dar daca nu sti despre ce este vorba te rog data viitoare sa te abtii, si inainte sa arunci vorbe "grele" asupra noastra sa imi spui si mie ce academii avem. :confused:

1 WWizz 24.872.988 31.363.329 75 418.178 3170 9.894
2 CIRC 24.172.680 28.786.411 64 449.788 2704 10.646

Sunteti in plus cu 11 jucatori, nu zic ca daca ati fi egali la jucatori ar rezolva ceva, dar ar reduce diferenta dintre sate.

Tu parca esti din ZIMBRU, daca zici ca urca si altii si te-ai gandit la tribul ZIMBRU..... nu-ti fa sperante degeaba :)))...
Familia circarilor va cadea ca mustele cand va incepe "treaba buna".

Nici nu sti ce vorbesti ;) Asa ziceau si DiV-Co cand au intrat in razboi cu noi. Si uite unde au ajuns !
Divool a fuzionat cu div-co si div-co2 pentru ca nu puteau sa ne faca fata. Si tot continua sa aiba pierderi. Sate pierdute zi de zi, unul dupa altul.
Chiar si cu spargeri de cont, spioni, si alte manarii div-co au dovedit ca sunt un trib mamut cum a fost WRATH, asa ca taci si demonstreaza'mi in joc ce sti si ce poate Wwizz.
Personal am o parere foarte buna despre Wwizz, dar tu ma faci sa mi'o schimb.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

poate am inteles eu gresit atunci

nu mai conteaza

am intervenit in discutie pentru ca nu am sa accept sa faceti vreo referire la tribul wwizz fara sa ne cunoasteti

ca sa stie lumea wwizz nu a facut fuziune cu nimeni nicand

da a luat unii jucatori in trib cum e si normal dar sau si cucerit sate (in clasamentul pentru inamici invinsi ca agresor o sa vedeti ca in primi 20 de jucatori wwizz are 4 jucatori)

pacat ca ai asa impresie despre mine nu ma cunosti

pt mine conteaza parerea celor care ma cunosc pe acest server, restul sa creada ce vor

oricum spor la joc

e ultima mea inteventie pe acest topic
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si daca tot e asa usor sa fie depasit un trib astept sa vad ce face ZIMBRU cu cele x academii pe care le are

apropo pt mai multe lamuriri ar trebui sa vedeti si academia wwizz

Tot respectul pt RWizz, dar erau un trib unit si puternic (top 25) inainte de a fi academia voastra, de cand erau R[M~K], l-ati luat "de-a gata" cum ar veni.
 

DeletedUser

Sunt vecin cu ei, crede-ma ca am colaborat de mult cu ei si i-am urmarit, erau de mult in zona 21-25
 

DeletedUser

va zic eu..am inceput pe locul 48...cu un prieten si cativa playeri care ne stiam....am urcat pe zi ce trece.ji am ajuns unde suntem..am plekt...
 

DeletedUser

da a luat unii jucatori in trib cum e si normal dar sau si cucerit sate (in clasamentul pentru inamici invinsi ca agresor o sa vedeti ca in primi 20 de jucatori wwizz are 4 jucatori)

Dar cine e pe primul loc???:)))

Bv WWizz....Apropo si noi avem mai multe sate ca CIRC!!
2 CIRC 24.097.288 28.424.239 63 451.178 2669 10.650
3 HELL 22.812.983 28.835.276 79 365.003 2843 10.143
O zi buna tuturoR!!!
 
Sus