Clasament L2

DeletedUser4049

Paranoia cand zic medicamente la tine ma refer! ;)) iar in ceea ce priveste coeficientul de inteligenta al altora nu cred ca ii problema ta atat timp cat momentan nu ai decat 8 clase absolvite nu ai cu ce sa te lauzi.
 

DeletedUser

PARANOIA...la fel de destept te-ai crezut si cand ti-ai luat ban pe forum! Dupa ce ti-ai luat odata ban aici si a ras lumea de tine crezi ca se mai uita cineva la tine ? Satele alea care le ai le vei pierde...si iti multumesc inca odata pt laudele care mi le-ai dat in-game...si sa nu uiti ce ai zis...sau gasesti un motiv si acu sa te scoti ? Stii cum esti tu...esti genul ala de om...care daca e cu persoana X de exemplu...vorbeste intr-un fel...cand e mai multa lume de fata...te dai in spectacol ca sa iesi in evidenta! Tu nu poti iesi in evidenta doar prin jigniri si aberatii! Si Ray...asa te lauzi cu satele alea luate de la noi de park ne-ati luat 100 de sate...stai tu linistit Ray...ca e doar inceputul...pana se termina razboiul mai este mult si bine. Din acest moment eu personal nu mai particip la thread-ul asta pt. ca nu are rost sa-mi bat capul cu PARANOIA sau cu alti dezaxati sau ametziti care se cred mari si tari cu sprijinul primit de la altcineva in sate. Bafta!
 

DeletedUser

Paranoia cand zic medicamente la tine ma refer! ;)) iar in ceea ce priveste coeficientul de inteligenta al altora nu cred ca ii problema ta atat timp cat momentan nu ai decat 8 clase absolvite nu ai cu ce sa te lauzi.

Hai ... Pupa-mi talpile ! Uite ca sa nu te mai enervezi asa tare, ma ofer sa va preiau tribul si sa va invat tainele cunoasterii absolute.

Si da intr-adevar am 8 clase absolvite,dar mai am si 12 clase absolvite... si mai am absolvit si Facultatea de Management (la ASE).

Hai cauta altceva....si eu tot nu inteleg, pe triburile in joc m-ai blocat sa nu mai pot trimi mesaje catre tine, dar te vad foarte "bucuros" cand te bagi in vorba cu mine pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

PARANOIA...la fel de destept te-ai crezut si cand ti-ai luat ban pe forum! Dupa ce ti-ai luat odata ban aici si a ras lumea de tine crezi ca se mai uita cineva la tine ? Satele alea care le ai le vei pierde...si iti multumesc inca odata pt laudele care mi le-ai dat in-game...si sa nu uiti ce ai zis...sau gasesti un motiv si acu sa te scoti ? Stii cum esti tu...esti genul ala de om...care daca e cu persoana X de exemplu...vorbeste intr-un fel...cand e mai multa lume de fata...te dai in spectacol ca sa iesi in evidenta! Tu nu poti iesi in evidenta doar prin jigniri si aberatii! Si Ray...asa te lauzi cu satele alea luate de la noi de park ne-ati luat 100 de sate...stai tu linistit Ray...ca e doar inceputul...pana se termina razboiul mai este mult si bine. Din acest moment eu personal nu mai particip la thread-ul asta pt. ca nu are rost sa-mi bat capul cu PARANOIA sau cu alti dezaxati sau ametziti care se cred mari si tari cu sprijinul primit de la altcineva in sate. Bafta!

Da, felicitari esti printre singurul dintre colegii tai n00bi care stie sa atace cat de cat. Tu ai avut si noroc ca mi-ai luat exact satele pe care nu prea aveam aparare.
 

DeletedUser

Sters
Sters
Sters
Sters
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

Si Ray...asa te lauzi cu satele alea luate de la noi de park ne-ati luat 100 de sate...stai tu linistit Ray...ca e doar inceputul...pana se termina razboiul mai este mult si bine.

Ce razboi? Eu am un singur trib la dusmani si ala nu sunteti voi. Cand o sa primiti declaratie de razboi de la mine, atunci e razboi. De primit o sa primiti, dar mai asteptati putin sa termin unele treburi prin sud. Pana atunci mai bagati vreo 300 de atacuri ca alea in care ati reusit sa ne luati 3 sate. :D:D
 

DeletedUser4049

Ia auzi la el ce zice ca are un sigur trib la dusmani,...tu crezi ca te crede cineva? hai sa fim seriosi .....

a ca sa nu uit ca ati facut pana la urma pna cu **IM** si *IM* si ma intreb de ce? ....
Iar zici povesti dinalea de ale tale cu cocosu rosu.:):rolleyes:
 

DeletedUser1647

Ia auzi la el ce zice ca are un sigur trib la dusmani,...tu crezi ca te crede cineva? hai sa fim seriosi .....

a ca sa nu uit ca ati facut pana la urma pna cu **IM** si *IM* si ma intreb de ce? ....
Iar zici povesti dinalea de ale tale cu cocosu rosu.:):rolleyes:

Loool. Rog un diplomat din **IM** sau *IM* sa vina si sa spuna daca avem PNA cu ei.

Man despre tribul la dusmani. Da am unu pe DWCC nha, le-am declarat si razboi. Eu nu bag triburi la dusmani fara declaratii. Cand o sa primesti mesaj de la mine sa stii ca te-am bagat la dusmani. Pana atunci ciocu mic si nu mai fa comentarii care nu isi au rostul, daca numai iti dai cu parerea si nu ai de gand sa aduci devezi solide.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4049

Eu as zice invers sa vina diplomatii din triburile din FAMILIA MK si sa zica care au la PNA **IM** si *IM* ca eu stiu deja 3.
Si stii ce ii culmea ai Acv!la la dusmani prin toate triburile din FAMILIA MK fara declaratie de razboi,de cand cu CC-ul si la aliati CIRC-ul....:rolleyes:...astea sunt deja culmi tribale ca sa mai si glumim.:)
 

DeletedUser1647

=))) Man, dar amuzant mai esti azi. :)))))

Da asa e. Azi am primit atacuri de la **IM** si ii avem la PNA. Ai dreptate :))


Expediat 25.03.08 06:27
Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 10.8%
Moral: 100%

Bonus de noapte pentru apãrãtori

Agresor: Armandino
Sat: **IM** Armandino 006 TR (408|531) K54

Numãr: 0 0 5301 0 200 3050 0 0 350 80 0 0
Pierderi: 0 0 5301 0 200 3050 0 0 350 80 0 0

Apãrãtor: dgyx
Sat: Medieval Knights (388|554) K53


Tu chiar le stii pe toate... off off... Faza cu **IM** si *IM* ai prim info gresite... si despre Acvile am zis ca [M~K] NU le are la dusmani. Medieval World are diplomatie comuna, dar academiile au voie sa faca si pacturi sau razboaie in functie de pozitionare.

Asa ca...nu ma mai cert cu tine... ca tu le stii pe toate.. Mai bine ca mine.

Nu mai postez aici decat daca este neaparata nevoie
Vad ca toti sunteti tari in gura pe forum [fara a avea dovezi, dar va place sa dati din gura].

Succes.
 

DeletedUser4049

Eu nu ma cert cu nimeni dar nu imi place cand nu se discuta cu cartile pe fata.
Din punctul meu de vedere problema se rezolva instant PARANOIA era concediat si lucrurile intrau in normal.
Nu ma bag in ciorba altuia asa ca nici altul sa nu se bage in a mea.
Eu pot sa fac orcand un copy paste la diplomatia acilelor si te asigur ca aici e chiar comuna si identica.
O zi buna in continuare ca pt. PARANOIA nu e.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Paranoia :D Nu te'ai schimbat absolut deloc, tu ai luat sate de la un jucator inactiv si faci pe viteazul aici ;)

Vorba aia a ta, pupa'mi talpile =))))

Jucator inactiv ??? al drq jucator inactiv d`aia a dat fake-uri pe mine >? ca se speriase sau cum ?

pac-pac... sa nu faci POC. De schimbat, nu ma schimb eu pentru tine sau pentru alte persoane inapte.
 

DeletedUser

Eu nu ma cert cu nimeni dar nu imi place cand nu se discuta cu cartile pe fata.
Din punctul meu de vedere problema se rezolva instant PARANOIA era concediat si lucrurile intrau in normal.
Nu ma bag in ciorba altuia asa ca nici altul sa nu se bage in a mea.
Eu pot sa fac orcand un copy paste la diplomatia acilelor si te asigur ca aici e chiar comuna si identica.
O zi buna in continuare ca pt. PARANOIA nu e.

INTELEGE BAIATULE, E IMPOSIBIL !

NU MA PROVOCA CA IMI DAU STERGERE CONT DOAR ASA PENTRU TINE, SA NU MAI PLANGI,PE BUNE,,,DEJA MI S-A FACUT MILA DE VOI CAND VA VAD PLANGAND :D BEBELUSHILOR !
 

DeletedUser

Sters
Sters
Sters
Sters
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

INTELEGE BAIATULE, E IMPOSIBIL !

NU MA PROVOCA CA IMI DAU STERGERE CONT DOAR ASA PENTRU TINE, SA NU MAI PLANGI,PE BUNE,,,DEJA MI S-A FACUT MILA DE VOI CAND VA VAD PLANGAND :D BEBELUSHILOR !

taci si joaca...si arata-ne cat de "zeu" poti sa fii...ca parca asta ai zis ca esti...
 

DeletedUser

Te rog, mai spune'ne o poezie, cum era aia cu catelusul ca parul cret ? Ca tot n'am inteles'o :eek:
 

DeletedUser4049

Ia auzi la PARANOIA ! iar nu si-a luat medicamentul cand zice ca isi sterge contul:):) (poezia asta ai mai compus-o tot in momente dinastea cand erai calarit de atacuri)...acum dupa ce pierde satele pe banda rulanata,iti zic eu ca numai ai timp sa iti dai delete la cont ca o sa ti se ia satele pana atunci.....zi totusi cum ramane cu poezia aia o compui ? sau mai greu iti vine inspiratia in momente dinastea....
Cu sau fara concedierea ta din MK tot vei fi inobilat ca asa poate ai mai mult timp sa mai compui poezii :):):) nu de altceva dar sa ramai macar cu talentul asta ca vad ca te chinuie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3902

Of of...Tari in gura mai sunteti mai baieti.:rolleyes:..Voi chiar credeti k o sa iesiti bine dintr'un razboi k fam. MK :rolleyes:...Voi nu intelegeti k voi nu aveti razboi k MK ci cu 2'3 jucatori din MK.:D..DAk se ia MK de voi o sa cadeti in top urat rau asa k mai bine ciocu mic si joc de glezne k deja ma plictisiti:rolleyes:...Aveti putintica rabdare!!!!;)
 
Sus