Clasament L2

DeletedUser1647

PARANÓIA = Nume generic pentru un grup de boli psihice cronice care se manifestă prin lipsă de logică în gândire, prin idei fixe, prin susceptibilitate, prin orgoliu exagerat, prin mania persecuţiei, prin halucinaţii etc.; boală care face parte din acest grup. :):)

Daca ne-am lua dupa numele fiecaruia....
 

DeletedUser4049

Adica?..dezvolta ce vrei sa zici...sau nu il indentifici pe individ mai sus?
 

DeletedUser

PARANÓIA = Nume generic pentru un grup de boli psihice cronice care se manifestă prin lipsă de logică în gândire, prin idei fixe, prin susceptibilitate, prin orgoliu exagerat, prin mania persecuţiei, prin halucinaţii etc.; boală care face parte din acest grup. :):)

Woooow :eek::eek::eek: ai descoperit dexonline.ro !!!!!!!!!!!


Nu-mi vine sa cred, deci nu esti chiar asa de N00B :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

Nu ma bag in disputa voastra. :rolleyes:

Am zis doar ca daca ne-am luat dupa numele fiecaruia....

Hackmyass... :)) asta cum suna?

Daca Paranoia e Paranoic si in realitate...

Cei care au nume de exemplu "Regele XxX" . . . aia ce regi sunt in realitate?

Nick-ul din joc e ceva ce ne reprezinta doar in joc. Ce Gangster crezi ca sunt eu in viata e zi cu zi???? :confused: Normal ca nu sunt... Mi-am pus un nick pur si simplu.
 

DeletedUser4049

vrei sa zici tu ca nick-ul lui paranoia nu are nici o legatura cu el?...hai ca ii buna asta.:)
 

DeletedUser

Exact, unii aleg sa si-o traga la funduletz :) .... ca altfel nu se simt ei "fetitze" :)) , altii aleg sa devina ZEI :D (DOAMNE ce-mi place cand ma amuz pe seama unor N00BI)
 

DeletedUser184

observ de cateva pagini bune ca vorbiti despre orice si numai ontopic nu asa ca voi inchide topicul.in cazul in care aveti altceva de adaugat trimiteti un mesaj unui administrator sau moderator de forum si cereti redeschiderea(argumentati cererea va rog insa)
 
Sus