CLASAMENT RUNDE

ceialacox?

member
Scor reacție
0
Nimeni nimic
Frentiu :
Haiman nu mai fi penibil.
Nu impresionezi pe nimeni.

Dupa cateva ore tot el :
Îți trebuie mai mult de 2 neuronii să înțelegi cum stă treaba.
Nu am timp și chef să intru în discuții cu voi.

Prietene, nu te-a bagat nimeni in seama, tu ai venit pe topicu facut de mine de ai scris, apoi tot tu esti ala care zici "Nu am timp și chef să intru în discuții cu voi" dar nu mai intru in discutii ca inteleg ce si cum.
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Pe bune că vă lăudați singuri că, câștigați rundele de speed unde oricum nimeni nu mai joacă??
Și să intrați cate 10-15 pe fiecare rundă......cu cine vă bateți totuși ? :):):)
 

MOON LIGHT

member
Scor reacție
0
Pe bune că vă lăudați singuri că, câștigați rundele de speed unde oricum nimeni nu mai joacă??
Și să intrați cate 10-15 pe fiecare rundă......cu cine vă bateți totuși ? :):):)

N am nimic cu nimeni, dar tot aia care sunt "palete" la speed comentează pe aici.. :)))
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
N am nimic cu nimeni, dar tot aia care sunt "palete" la speed comentează pe aici.. :)))

Bineînțeles că ești paletă când intri să joci speed iar tu te bați cu un trib cu 4 academii, pe speed, o lume cu viteză 400 spre exemplu. Unde erați acum 4-5 ani că nu vă cunosc și nu v-am văzut pe speed.
 

ceialacox?

member
Scor reacție
0
qqqqqqqqq1.png
 

R z N

member
Scor reacție
0
Bineînțeles că ești paletă când intri să joci speed iar tu te bați cu un trib cu 4 academii, pe speed, o lume cu viteză 400 spre exemplu. Unde erați acum 4-5 ani că nu vă cunosc și nu v-am văzut pe speed.


Pe cine n-ai mai văzut ma tu acum 4-5 ani ? De tine sunt doar vorbele și comentariile aiurea ! Sa nu mai zic de aceeași vrăjeala cu care arzi lumea (Imi lași satul și jucam pe contul meu ?)

Voi ăștia care n-ați avut treaba cu speed-ul in viața voastră v-ați găsit sa comentați?:))))
Amatorilor …
Rămân șocat când văd cine comentează pe aici , vai pl
 

MOON LIGHT

member
Scor reacție
0
Să fim serioși.
Frențiu nu stă la povești cu locotenenții.
Oricare ar fi nivelul meu pe joc în momentul de față.
Frențiu e legendă.

Și Laurențiu.
Tu ai vrut să-ți faci echipa ta, să fi tu șeful.
Din cauză că nu ai știut cum să fi un lider, ai ajuns să fi un număr.

Știți toti din joker ca eu sunt si raman sefu vostru, iar voi sclavii mei. #frentiu is king

Și cum sa imi zici tu mie de număr, cand eu scot 4 ca tine la legătură?
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Pe cine n-ai mai văzut ma tu acum 4-5 ani ? De tine sunt doar vorbele și comentariile aiurea ! Sa nu mai zic de aceeași vrăjeala cu care arzi lumea (Imi lași satul și jucam pe contul meu ?)

Voi ăștia care n-ați avut treaba cu speed-ul in viața voastră v-ați găsit sa comentați?:))))
Amatorilor …
Rămân șocat când văd cine comentează pe aici , vai pl

:))). Te-am scos si de pe 83 si de pe speciala, as pune conversatiile cu tine de la inceput cand erai miezul si conversatiile cu tine cand ti-ai luat-o in curulet.
Eu stiu ca vrei sa lasi impresii altora, adevarul daca vrei sa-l stii nu trebuie decat sa mergi sa intrebi pe cei care au jucat speed-ul adevarat acum ceva timp, nu ce joci tu acum cu inca 20 dupa tine ca sa castigi o runda.

Țiganu, Orochimaru, Rules, Cilnic, Google, Copilu.
Astia sunt jucatori de speed care au jucat si cu care m-am si intalnit pe speed si-ti pot confirma. Esti un nimeni pe un speed unde jucati doar voi. Cat despre lumile normale n-am ce sa zic, si tu si blazker sunteti 2 noobi cu acte.
 

ceialacox?

member
Scor reacție
0
HAOS a fost si va ramane o LEGENDA pe .ro !
Eu eram SEFU, voi sclavii. ( Deasta v-ati ofticat si ati iesit toti )
 
Sus