Clasament

  • Autor subiect TARANU DE MALL
  • Data de început

DeletedUser28180

sa intelegem ca cei mai buni playeri de pe .ro sunt de-a lui?:eek:

mai are rost sa jucam pe .ro?:))

Vorbeam la persoana a doua singular, adica doar cu tine, nu si cu altii :)
Da, cu siguranta, echipa lui are unii dintre cei mai buni de pe .ro si nu stiu cat valoreaza ca, capete de jucatori, dar stiu sigur ca sunt o echipa data naibii.. :)
Are rost sa joci un 1vs1 cu ei si exista sanse reale de victorie, dar daca ii nimeresti impreuna, are rost sa mai joci pe .ro, dar intr-o directie opusa..
Desigur daca si tu ai o echipa solida, altruista si de cuvant, puteti deveni aliati si atunci toata lumea va fi multumita :eek:
 

DeletedUser

Poate că ăsta e cel mai mare realizare pentru el :)

Poate si cu daca nu ar trebui sa existe niciodata in vocabular daca esti sigur de ceea ce spui si de ceea ce vrei asa ca ar fi mai indicat sa nu mai dai cu presupusul aiurea. E incorecta discutia despre el purtata de noi
 

DeletedUser

From the last 13 daysRank Player Changes
1 colt alb96 18
2 Rayne10 18
3 shawnmikels 17
4 EDGE KINH 16
5 MoarteaDITRUGERE 16
6 mafia998 16
7 MAFIA201 16
8 MihaiEminescu 15
9 The Dark of Night 14
10 Pynki 13
11 cosmindc 12
12 bog3niss 12
13 F1nN 12
14 BuLaN- 11
15 mareean 11
16 bujie11 11
17 vAlly123 11
18 stirbucatalin 11
19 Imparatul ALIN 11
20 sibiu1 11

:))
 

DeletedUser

Vorbeam la persoana a doua singular, adica doar cu tine, nu si cu altii :)
Da, cu siguranta, echipa lui are unii dintre cei mai buni de pe .ro si nu stiu cat valoreaza ca, capete de jucatori, dar stiu sigur ca sunt o echipa data naibii.. :)
Are rost sa joci un 1vs1 cu ei si exista sanse reale de victorie, dar daca ii nimeresti impreuna, are rost sa mai joci pe .ro, dar intr-o directie opusa..
Desigur daca si tu ai o echipa solida, altruista si de cuvant, puteti deveni aliati si atunci toata lumea va fi multumita :eek:

sandutza, ia sandulutza si tule-o la joaca cu papusile ca tu aici povestesti desene animate :)

din echipa voastra de plagiatori PR (l14) cativa sunt deja ferme :rolleyes: ...iar textele astea cu 'nu am investit timp si nu jucam serios' le-am mai auzit

si sincera sa fiu, cu tot respectul pentru unii jucatori de la voi, nu tremura nimeni ca aude de gaby ghost, nihilius, extr3m3s, dfa, jagas, covei etc....stim ca joaca ok, dar nu inseamna ca sunt invincibili :eek:
 

DeletedUser

Ioooi care a suparat-o pe zgubi? :( Uitarati ca e decat un joc in care ar trebui sa va destindeti alaturi de colegi, prieteni si chiar alaturi de 'adversarii de pe harta'?

Ca sa nu-mi iau si avertisment de la prima postare :D
1 idolu lui Ingus C.K. 1.633 1 1633
2 Stai jos 3 EQU1L1 1.282 1 1282
3 eyeonme C.K. 1.267 1 1267
4 xxxmancs O.S. 1.206 1 1206
5 Afurisitul C.K. 1.160 1 1160
6 deepdish SKIN 1.147 1 1147
7 -Smeagol- C.K. 1.126 1 1126
8 Sir Johnny-London C.K. 1.098 1 1098
9 Tik Tak Toe C.K. 1.095 1 1095
10 Orphan. C.K. 1.078 1 1078

Bravo baieti!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu sunt suparata marius, ma prefac....poate mai incingem un pic externul asta ca si asa e plictis mare intre farmuri :))

on topic: felicitari skinoshilor, desi putini sunt in top la oda ;)
 

DeletedUser

si sincera sa fiu, cu tot respectul pentru unii jucatori de la voi, nu tremura nimeni ca aude de gaby ghost, nihilius, extr3m3s, dfa, jagas, covei etc....stim ca joaca ok, dar nu inseamna ca sunt invincibili :eek:

Si din partea mea cu tot respectul pe care ti-l port, cu toate ca nu am avut absolut nicio tangenta cu tine pana acum, trecand la lucruri serioase, chiar crezi ca la asta se rezuma totul in acest joc ? sa faci pe invincibilul si sa crezi ca lumea de pe extern de ovationeaza cand postezi pentru ca ai facut prin intermediul unui joc, un coleg de harta, sa tremure? Te stiam de jucator serios, din locurile pe unde ti-am mai citit posturile, recunosc totusi finetea ironiilor :)

Apropo, se scrie cu 2 b si y mare urmate de o cratima :p
 

DeletedUser28180

sandutza, ia sandulutza si tule-o la joaca cu papusile ca tu aici povestesti desene animate :)

din echipa voastra de plagiatori PR (l14) cativa sunt deja ferme :rolleyes: ...iar textele astea cu 'nu am investit timp si nu jucam serios' le-am mai auzit

si sincera sa fiu, cu tot respectul pentru unii jucatori de la voi, nu tremura nimeni ca aude de gaby ghost, nihilius, extr3m3s, dfa, jagas, covei etc....stim ca joaca ok, dar nu inseamna ca sunt invincibili :eek:

Nu despre echipa asta vorbeam si nici nu fac parte din ea :)

Si nu sunt fata!
Si-mi place berea!
Si-o beau la 12!
Si la 12 ziua!
Si nu conteaza!
Si-am fost in PR!
Si eram si unicat!
Si eram si versat!
Si kamikaze!
Un foarte slab kamikaze chiar!
Si-am fost si habarnist!
Si in top!
Si aveam si pusca!
Si cal!
Si emblema frumoasa!
Si l-am facut ferma pe Cuka!
Si m-am laudat!
Si v-am injurat!

Si tu ma trimiti sa ma joc cu papusile! :mad:
 

DeletedUser

iupiiii, traieste frag al nostru :*
scuze de spam dar nu ma pot abtine sa nu il salut pe livache >:D<
 

DeletedUser28180

iupiiii, traieste frag al nostru :*
scuze de spam dar nu ma pot abtine sa nu il salut pe livache >:D<

A jucat si el..
Dar dupa ce s-a lasat ..
Alt nebun contul i-a luat
Iar pe 17, pe-al lui la schimb l-a dat.. :(

ma imbogatesc.. liviu, auzi :))
 

DeletedUser

mmm, acum stiu: Irish pub :*
vezi ca te-am sunat cand am fost in tara si ... pixu'
hai ca iti dau pm sa nu mai fac spam aici
 

DeletedUser30628

Loc Porecla Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
1 idolu lui Ingus C.K. 1.684 1 1684
2 Stai jos 3 EQU1L1 1.328 1 1328
3 eyeonme C.K. 1.316 1 1316
4 xxxmancs O.S. 1.248 1 1248
5 Afurisitul C.K. 1.200 1 1200
 

DeletedUser11083

Clasament - triburi pe acest continent 55
Loc Numele tribului Puncte Sate
90 TRIB 600 2

Am urcat 7 locuri! :D
 

DeletedUser

hop..sar si eu din tufe , am auzit cumva "fragzor" ?:X

ralu' , ce "irish pub" ?:D
 
Sus