Clasamentul!

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început

DeletedUser523

Intrebare si raspuns :)

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 15 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 -?- 200.260 213.867 22 9.721 53 4.035

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor
Loc Numele tribului Cucerit
1 Anonymous 351.139
 

DeletedUser29445

Macar recunoaste ca e pe locul doi mereu! :D
Ce sa facem si noi.. nu mai posteaza nimeni pe aici :(
Certareti sau mutat pe 37 sa cucereasca iar trefeu sa se poata lauda 5 minute.
 

DeletedUser

Neata!

O curiozitate:
in S-E avem -?-
in S-V avem Heu*
in N-V avem zZz
....
dar in N-E ce trib vi se pare unul de viitor si care va putea sa se impuna cu adevarat in zona?
 

DeletedUser

sincer... Viva si Top nu sunt cine stie ce pentru ca au doar 1, maxim 2 jucatori care chiar joaca. Restul ori sunt ferme ori nu-si dau interesul. Ma refer la un trib care sa aiba si viitor.

Si noi de exemplu suntem doar 3, si nu ai cum sa continui mai departe doar in 3. Am mai discutat cu cativa membri activi si priceputi de prin zona mea ca dupa ce trec cele 30 de zile sa ne mutam cu totii intr-un trib care am considera ca ar avea viitor sau sa ne unim toti in ERONAT.

Inca mai sunt multe zile in care se pot intampla o droaie de lucruri dar DP are cantitate... nu si calitate iar HTD nu stiu ce sa zic... parca nu-mi inspira incredere.
Dupa mine BSD ar parea sa se tina de treaba cat de cat.
 

DeletedUser43971

Nu iam vazut pe BSD , da si eu sunt buni , astea 3 le consider ok , restul doar de prima luna .
 

DeletedUser29445

Momentan, in N-E, sunt jucatori doar. Dupa cele 30 de zile daca se face un tribulet.. ar fi ceva.
 

DeletedUser34110

-?- si Heu * sunt de departe cele mai bune triburi,in rest doar triburi cu 1-2 jucatori buni sau altele de umplutura!
 

DeletedUser29445

Marea pierdere a unora, este ca nu fac parte dintr-un trib activ.
Mai ales cei din N-E. Acolo sunt jucatori buni, dar fiecare cu tribului lui.
Este pacat ca nu sau gandit inainte sa intre undeva toti, sau macar o parte din ei. Pentru ca, ei joaca pe cont propriu si nu se pot sprijini intre ei doar daca, sunt in acelasi trib.
 

DeletedUser523

las' ca se cunosc acum. se si viziteaza unul pe altul sa vada care au satele mai frumos aranjate si minele mai mult ridicate :)
 
Sus