Clasica...in amintiri!

  • Autor subiect DeletedUser10929
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

a fost foarte frumos pe clasica cu ajutorul unor prieteni din happy ,just,300 ma dezvoltasem binisor vreo 2milioane de pcte pe acelasi nick dar am renuntat ...am dat toate satele unui jucator mic din trib asta este acum ma bag pe l25 sa vedem ce iese cat despre crioli l am ajutat ceva timp cu cateva trupe de sprijin si invers frumoase vreumuri...numai cate nopti am mai pierdut la pc....

Welcome, ecstasy08.
Ultima vizita pe forum: 02/18/09 la ora 09:34:20
Your Notifications: 1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1195

Nu ma faceti sa plang, va rog. :)
Totdeauna nostalgia ma face sa lacrimez.
Au fost atat de multe lucruri frumoase pe clasica, dar si atat de multe urate.
Din pacate pe clasica s-a instalat rutina si din cauza asta multe conturi sunt doar fantome ale fostilor proprietari.
Dar... a fost o lume frumoasa, frumoasa sau nu, ea , din nou din pacate, moare lent, dar sigur.
@ Algernon, ce surpriza sa te vad pe aici. :) ca pe Ruxi nu ma mir sa o vad sub alt nick dintre cele numeroase pe care le-a folosit. :)
 

DeletedUser13449

Nu ma faceti sa plang, va rog. :)
Totdeauna nostalgia ma face sa lacrimez.
Au fost atat de multe lucruri frumoase pe clasica, dar si atat de multe urate.
Din pacate pe clasica s-a instalat rutina si din cauza asta multe conturi sunt doar fantome ale fostilor proprietari.
Dar... a fost o lume frumoasa, frumoasa sau nu, ea , din nou din pacate, moare lent, dar sigur.
@ Algernon, ce surpriza sa te vad pe aici. :) ca pe Ruxi nu ma mir sa o vad sub alt nick dintre cele numeroase pe care le-a folosit. :)


Hai ca nu e chiar asa eu nu sunt fantoma:)..si intr-adevar au fost lucruri frumoase si urate si inca vor mai fii..moarta inca nu e:)...e la Terapie intensiva:p un pic asa...
Va pup Doamna!
 

DeletedUser1195

:) mi-e teama Silviu ca nici terapia intensiva nu o mai salveaza. Prea multa rutina . :)
 

DeletedUser13449

E uite ca se inchide:)))....parca presimteai tu ceva de ai postat:p
 

DeletedUser12991

Nu ma faceti sa plang, va rog. :)
Totdeauna nostalgia ma face sa lacrimez.
Au fost atat de multe lucruri frumoase pe clasica, dar si atat de multe urate.
Din pacate pe clasica s-a instalat rutina si din cauza asta multe conturi sunt doar fantome ale fostilor proprietari.
Dar... a fost o lume frumoasa, frumoasa sau nu, ea , din nou din pacate, moare lent, dar sigur.
@ Algernon, ce surpriza sa te vad pe aici. :) ca pe Ruxi nu ma mir sa o vad sub alt nick dintre cele numeroase pe care le-a folosit. :)

Buna Melania !

Au fost multe lucruri frumoase ,cu siguranta,restul chiar nu mai conteaza.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus