Clasica...in amintiri!

  • Autor subiect DeletedUser10929
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13188

huzy e mishto topicul

dar daca am ajuns la AMINTIRI.....e clar ca lumea clasica e PA :(
 

DeletedUser

CrushALL în data de 07.07. la ora 15:31
:)) esti nebun sa mor. :) lasa ma emile, ne distram si noi

emil32 în data de 07.07. la ora 15:32
da, pt tine e distracie. dar pt mine care am mancat un pahar cu apa nu prea e. si de ieri am mancat 4 castraveti goi ca nu am nici paine. stau lipit de calculator ca am mai avut 200 de atacuri ieri pe l8.

CrushALL în data de 07.07. la ora 15:33
:)) de unde esti ?

emil32 în data de 07.07. la ora 15:37
din craiova, oltean. scrie si pe la profil ca-s cu damigeana de zaibar la purtator :))
dar de 4 ani lucrez in buc.

......

emil32 în data de 07.07. la ora 15:49
bun atunci. fa cumva si lasa-ma sa mananc si ne mai luptam. nu ai pe cineva de stie sa fenteze in Knight si sa omoare nobilii?
ca vad ca a venit si shooter si a inceput sa dea si el. maine mai mananc eu :(

CrushALL în data de 07.07. la ora 15:51
mancarea in exces iti face rau emile :))

sau ma rog, in cazul tau cred ca e ca o mana cereasca .

CrushALL în data de 07.07. la ora 15:53
si acum serios, tu stii cel mai bine jocul asta (fentat atacurile ) asa ca... ramai si lupta

emil32 în data de 07.07. la ora 16:04
ce lupta? vrei sa spui macel :(

am reusit ca am avut o fereastra de 14 min si am fost jos sa imi iau mancare ca deja ma doare capul de foame. in 4 min m-am ras si in 8 min am cumparat. nici nu m-am legat la sireturi si am revenit la timp sa ii omor nobilii lui shooter.

oricum, asta e viata, sate n uvreti, decat ma atacati sa va bateti joc de mine :(

CrushALL în data de 07.07. la ora 16:08
:)) esti caterinca rau ma sa mor. nu te-am stiut ca esti asa. daca as fi stiut te-as fi atacat mai devreme :))

ti-am spus, mi-ar placea sa bem berea aia :)

CrushALL în data de 07.07. la ora 16:08
asta daca nu ai atacuri :)))))

emil32 în data de 07.07. la ora 16:10
ok, bafta si bucurati-va de sate.
mai bine luai de la la diva ca a impartit satele de inactivi in KL 1 an si si0-a luat 1000. si eu acum nu iau unul pt mine, dau circulara.
acum mananc niste cola cu ciocolata. salut

CrushALL în data de 07.07. la ora 16:13
ok emil. salut. mai bine iti luai ceva sa iti tina si de foame. bagi cola in tine de foame. chiar o sa faci ulcer

asta iti spun la modul serios. am un vecin care rupea sticla de cola in 2, tigari, cafele pe stomacul gol si la 22 de ani a facut ulcer. si acum e vai de el.

si nu doar ulcer, ci si alte prostii. sanatatea e pe primul loc.

emil32 în data de 07.07. la ora 16:17
da, stiu. eu am gastyrita deja si m-am lasat de cola de 2 luni. dar acum am luat de nesomn si ca sa beau ceva acolo.
in fine, asta e daca nu vreti. iti dadeam 8 sate tie, ii mai dadeam 5-6 lui shooter si ramaneam prieteni. dar daca voi vreti sa "luptati cu mine", de fapt sa ma macelariti si sa ziceti ca va bucurati de joc asta e.


salutare.


.....

CrushALL în data de 07.07. la ora 17:01
oricum o sa ramai in joc ma nebunule. Si el, o sa invete sa joace. Are timp

emil32 în data de 07.07. la ora 17:07
cum raman in joc? cu 20 de sate?

emil32 în data de 07.07. la ora 17:07
pai la valoarea mea eu sunt om de 20 de sate? :(

CrushALL în data de 07.07. la ora 17:09
ramai cu mai multe :))

desi sunt un pic sinonime in unele cazuri, valoarea nu e data de numar ci de calitate

emil32 în data de 07.07. la ora 17:18
de unde mai multe? ca v-ati chitit pe toate aici.

CrushALL în data de 07.07. la ora 17:21
da...asta cam asa e. ma gandesc sa il sun pe piciu sa atace si el :)) chiar ca o sa mori de foame si somn toata noaptea

.....
emil32 în data de 07.07. la ora 13:41
de ma tot ataci? altul pe masura ta cu moral bun nu ai gasit? :(

CrushALL în data de 07.07. la ora 13:49
Adevaratul [player]emil32[/player] nu ar fi dat mesajul acesta :)

Asta nu poate sa insemne decat ca esti sitter. Dupa limbaj esti ori foarte mic de varsta ( ceea ce nu e desconsiderabil ) sau esti fata.

Atacurile vin si ies din sat, unele mor :)) E un joc. Stim prea bine asta

emil32 în data de 07.07. la ora 13:54
ba sunt chiar adevaratul emil. insa m-am saturat :( acum 4-5 zile m-a atact unul din Knight cu 40 de fulluri, acum o sapt si ceva inca 2 cu 80 de fulluri, acum 2 sapt inca unul cu 60. i-am luat un sat lui picuigodfather sa avea sitter si i l-am dat inapoi. eu nu am atacat niciodata Kniht, cu johnyboy sunt prieten de aproape un an.

ieri am avut p[este 200 de atacuri pe L8 unde nu am pierdut niciun sat din 16.
am dormit 3 ore si acum tu. e un joc, dar ce ai cu mine
? razboieste-te cu cei mari, cei ca tine nu cu mine.

CrushALL în data de 07.07. la ora 13:59
Se explica unele lucruri din ce imi spui dar nu am ce face. Stiu ca nu ai atacat niciodata knight, mai stiu si ca nu m-ai deranjat niciodata cu nimic. E adevarat ca nici nu am interactionat dar esti o pata rosie intr-o mare albastra. Trebuie incercat.

Iti stiu abilitatile si ti le respect :) Probabil ca esti un prieten de nadejde daca te intelegi bine cu jhony. Ati fost colegi o perioada lunga de timp.

emil32 în data de 07.07. la ora 14:08
pai oi fi eu pata rosie dar aici am numai sate de aparare. nu vezi ca si aici a venit anisia langa mine? eu cu ea am treaba si cu barbatu-sau care ma ataca mereu.
iar satele astea am stat la un pusti siter 90 de zile si le-am aparat cu noti de nesomn de RW, cand eram noi WAR in razboi cu ei. ma ataca lord samo cu inca 4-5.
scrie si la profilul meu de satele astea dintre voi.

CrushALL în data de 07.07. la ora 14:10
Imi aduc aminte vremurile alea. Mi-au placut. Am crescut mult pe spatele vechiului [ally]war[/ally]. Tribul ala a avut jucatori foarte buni pacat ca au aparut divergente intre voi. Domina continente bune.

emil32 în data de 07.07. la ora 14:12
ce a fost a fost. si stiu ca atacai WAR la greu. uitre acum iar ai mai dat 3 atacuri



Sincer mi s-a facut mila de el cand am citit mesajul de mai sus. Asa a aflat si emil ca pentru mine nu conteaza moralul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10929

e frumos mai sa radeti asa?
doar vorbiti de emil, ce doar aseara avea impresia ca imi ia un sat cu doar 3 nobili, si ca eu il astept cu satul gol-golut:))
e adevarat ca si el e o parte importanta din istoria clasicei, dar nu-l chinuiti si lasati-l sa manance:)))

ontopic: am vazut in clasament, la inceputuri, tribul GD, cine stie cate ceva despre el?
 

DeletedUser10929

Da, amintiri.... :) Amintiri frumoase, lucruri de "must not" majoritatea pentru mine, am intemeiat WRATH atunci, pentru cine mai stie. :)

Eu am mai prins tribul WRATH in ultimile momente, ar fi frumos sa povestesti ceva despre el, daca vrei:)
 

DeletedUser4833

am jucat si eu pe calsica cu numele Valjan
eram in tribul 300 o duceam binisor 800K
multi colegi cu care ma intelegeam bine....ne completam cu nobili....

insa am fost inobilat intern pt ca nu am vrut sa cedez 1 sat luat de la un dusman....

nu mai stiu exact cine era in condcere.....
dar eram pe clasica cand jucatorului de pe primul loc ii fusese sparta parola......imi aduc aminte vag.....

cu amintirile frumoase sau nu vom ramane...
 

DeletedUser10929

era vorba de DarkMagic, nu?
cam pe atunci aparusem si eu, noob, intre noobi, de stresam o biata fata ce vroia sa ma ajute cu intrebari de genul "cand iau si eu cateva zeci de sate, ca deja m-am saturat de-al meu, il stiu pe de rost":))

Primul meu trib a fost Valahia Order, probabil cativa si-l mai amintesc, cu toate ca era mai mititel, mai mult local, k46
 

DeletedUser12026

oo ..stiu faza cu crush si cu emil32 ..am ras cu lacrimi cand am citit prima oara :)
 

DeletedUser13067

Doamne... Inca mai exista oameni disperati de triburi... Cred ca in timpul ala a si dormit 1 minut. Doar atat caa trebuit sa se trezeasca la un dodge :D
 

DeletedUser

Cred ca acest clip va trezi multe amintiri, de toate felurile (sic), in special jucatorilor din NV Clasicii :D

PS: stou, ms de telefon...n00bule :D
 

DeletedUser10929

va rog, nu va legati de emil ca e cel mai mare admirator al meu, chiar si acum cand nu mai joc.
nimeni nu e perfect, iar cand o sa inteleaga ca triburile nu este = cu realitatea, are mari sanse sa tinda spre perfectiune
 

DeletedUser

te salut huzy daca chiar esti tu :)...am vazut ca toata lumea isi cedeaza conturile si te uiti cum zilnic te mai sterge unu` de la prieteni si cand ii scrii nu mai e el pe cont..multi s-au lasat si din pacate clasica e o lume care nu se mai umple odata sa fie inchisa..atunci sa fie mai bine..momentan aceleasi razboaie interminabile si fara rezultate..


ps ca am vazut ce s-a scris pe aici


wrath a fost un trib frumos,pacat ca a existat regele satan.tot respectul pentru cei care erau atunci in wrath si in oldies,mai ales pentru setzel si pentru cei care au mers alaturi de mine in ~l.g~(tribu lu` vio si a lui coovrig).la inceput era frumos triburi multe aliante putine.dacii +burn+low+wrath vs t-u-a united ~ec~ ,mai multe triburi au intrat mai tarziu in acest razboi printre care si ~lg~
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13188

salutare tuturor

LG a participat la TOATE razboaiele....dar NU pe fata. nu faceam parte din "aliante" ca deh. ne descurcam singuri

in partea de S-E...a hartii era taramul nimanui (sa zicem asa)

se juca de PLACERE . din acei playeri care jucau atunci nu mai joaca NIMENI si asta o spun pt ca imi cunosc "camarazii" (pe unii FACE TO FACE pe altii din N ore de discutii telefonice)

cei care au reusit sa sparga LG ...a fost Masters....care avea cont si in LG :)))

si i-a vrajit pe UNII sa isi concentreze toata atentia asupra noastra IMPREUNA cu UNITED si TUA

dar asta nu a dus decat la DESFIINTAREA unui TRIB....care apoi a renascut din cei mai CURAJOSI si am jucat FARA DIPLOMATIE...adica aveam toata harta ROSIE...nu exista aliante

ehe ce vremuri

FMI (familia) se numea acel trib...

dupa un timp s-a format un mare trib care a folosit unele principii ale FMI (mai putin UNUL si anume FARA diplomatie)...

acum e unul din cele mai importante triburi din CLASIC

se numeste NMZ

PS

eu am dat stergere cont de pe clasic

asa ca nu am nici un interes sa fac PUBLICITATE nimanui

am cunoscut poate cele mai mari triburi din clasic...

si pot spune ca...NU SE MAI JOACA ce se juca odata....

nu se mai ZGUDUIE harta deloc...

bafta la joc celor care inca isi mai pierd timpul in VIRTUAL

uneori MERITA
 

DeletedUser10929

ohoo, lume draga pe aici, jwst, coovrig...

chiar daca am "renuntat" la joc si in ultima vreme am avut cativa sitteri, contul de forum extern nu il atinge nimeni;)

coovrig chiar adineausri te pomenisem, si te contrazic putin, ca si pe cheliostros, in aceasi privinta...

el sustinea: ec vechi si tua vechi SI TTS VECHI INSEAMNA ec si nmz
iar eu zic ca nu e adevarat decat partial. doar foarte putini oameni din cei care au fost EC si TUA mai sunt pe lumea clasica, la propriu, nu doar conturile lor, iar cei noi, prospaturile, nu se ridica deloc la nivelul predecesorilor lor;)
 

DeletedUser

ohooo ce vremuri si ce triburi ....
primul meu trib abia imi mai aduc aminte ) ~LG~ , Loyal Guardians - pe unde ai fost si tu coovrig
chear nu stiu care mai joaca si acum ... off
 

DeletedUser

era totul frumos,am jucat cat mi-a permis timpul pe clasic,am jucat la inceput si am pierdut am fost scos de catre ~ec~ dar nu din cauza ca erau ei foarte buni ci din cauza orgoliilor proprii.coovrig cred ca poate confirma,pe vremea aia refuzam tot ce mi se oferea,pe putini mi-i mai amintesc,hunvan coovrig ciuciulete dar si pe cris-bh si iubityca veniti cu mine din wrath 2 jucatori excelenti la vremea aia.toti am fost in ~lg~,dar nu ii uit nici pe cei din wrath,setzel mowglyh regele satan(un adevarat cosmar :)) ) nu`l uit pe guawar cu care m-am inteles bine in acea perioada insa m-a facut sa imi schimb parerea despre el foarte repede,the scorpio un prieten adevarat si un jucator foarte bun:)..nu-l uit pe ioty care mi-a dat vreo 50 de atacuri la vremea aceea la secunda :))costy29 parca asa avea nicku` si el venit din wrath in ~lg~
Maximus are dreptate nu am participat niciodata direct la razboaie insa in stanga aveam ~phx~-ul(mgozn si inca cativa) sus in dreapta aveam ~ec~-ul(paolika. cristianuss & co. ) sus in stanga cativa din t-u-a iar in dreapta la ceva distanta ultimu membru al ~ec~...regele satan..si in spate tot ~lg~-ul care ma sustineau :)

ps huzy am vzt ca intrebai de wrath..wrath-ul a murit in momentul in care regele satan le-a luat drepturile la toti :)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus